Jak wygląda promocja lokalu gastronomicznego? Poznaj kampanię dla Diety od Brokuła!

Jak wygląda promocja lokalu gastronomicznego? Poznaj kampanię dla Diety od Brokuła!

Citylighty to jedne z najskuteczniejszych i najpopularniejszych formatów reklamowych. Te niewielkie nośniki mają ogromny potencjał promocyjny, dlatego często stają się niezastąpionym elementem kampanii naszych Klientów. Liczne historie sukcesów, które osiągnęliśmy z ich pomocą są najlepszym dowodem na ich skuteczność. W naszej ostatniej kampanii z Diety od Brokuła to właśnie citylighty odgrywały kluczową rolę i przyczyniły się do stworzenia skutecznego planu reklamy. A wszystko zaczęło się od wyzwania postawionego przez naszego Klienta: promocji nowej lokalizacji lokalu gastronomicznego.

Czy jesteście gotowi na inspirację? Czas poznać bliżej naszą kampanię z Diety od Brokuła!

Kilka słów o naszym Kliencie

Firmy Diety od Brokuła chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! Firma szturmem wkroczyła na rynek diety pudełkowej i zmieniła go na zawsze. Bo jak sami mówią ich posiłki to „Diety inne niż wszystkie” – i trudno się z tym nie zgodzić. Ich szeroka oferta obejmuje różnorodne, odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki dopasowane do potrzeb i stylu życia każdego. Pudełka dostarczają w różne miejsca w Polsce o każdej porze dnia – możesz cieszyć się z ich posiłków zarówno rano, jak i wieczorem. Jednak to nie wszystko co robią – na ich talerz wszedł także Brokuł Spot, który zagrał rolę główną w ostatniej kampanii Diety od Brokuła zorganizowanej z pomocą ZnajdźReklamę.pl!

Cel kampanii? Brokuł Spot na ustach wszystkich!

Jak wspomnieliśmy wyżej – na cateringu pudełkowym nie poprzestali, do akcji wkroczył także Brokuł Spot – i to nie jeden. Brokuł Spot jest to sieć lokali gastronomicznych pełnych zdrowych posiłków do kupienia. Stacjonarnie działa już w Gdańsku i Gdyni, a teraz do ich brokułowej rodziny trafił także nowo otwarty lokal w Warszawie, którego otwarcie promowali szeroko – w outdoorze! 🙂

Citylighty znowu atakują… swoją skutecznością!

Jak zawsze mówimy –  w tym niewielkim formacie reklamowym kryje się ogromny potencjał, a zalety tego nośnika zewnętrznego są praktycznie nieograniczone. Ten popularny format efektywnie przyciąga uwagę przechodniów, tworząc kreatywną przestrzeń reklamową w strategicznych lokalizacjach. Jedną z najważniejszych zalet citylightów jest ich wysoka widoczność. Citylighty, które znajdują się w miejscach o dużym natężeniu ruchu mają duże szanse na bycie zauważonym i zapamiętanym przez odbiorców.

Co więcej, citylighty są z nami przez całą dobę – a ich widoczność nie jest utrudniona w nocy! Niezależnie od pory dnia, reklama jest dobrze widoczna dla osób przechodzących obok. Zalety citylightów dostrzegł także nasz Klient, który właśnie na tym formacie postanowił wypromować nową lokalizację swojego lokalu.

Nasz Klient miał konkretny cel – chciał dotrzeć do mieszkańców dzielnicy Praga w Warszawie. Oczywiście wybór miejsc nie był przypadkowy – chcieliśmy przekazać mieszkańcom tej dzielnicy informację, że to właśnie w ich okolicy dostępny jest nowy Brokuł Spot. Strategiczny plan rozmieszczania nośników obejmował 9 różnych lokalizacji, które skutecznie zbierały uwagę przechodniów w czasie emisji reklamy.

9 citylightów w precyzyjnie wybranych lokalizacjach, 1 świetna firma i 1 niezastąpiona doradczyni ZnajdźReklamę.pl – to mix idealny! Współpraca z naszym Klientem przebiegła przyjemnie, sprawnie i bezproblemowo! Co o kampanii ma do powiedzenia nasz Klient?

 

Za realizację kampanii ze strony ZnajdźReklamę.pl odpowiadała nasza doradczyni Natalia Witoszyńska, która fachowo zajęła się planem promocji i sprawnie przeprowadziła naszego Klienta przez cały proces.

Twoja reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz różne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest w czym wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 60 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.