Kampanie szyte na miarę to nasza specjalność!

Kampanie szyte na miarę to nasza specjalność!

Wyobraź sobie kampanię billboardową w całym kraju. Chcesz, żeby Twój produkt był widoczny w różnych miastach w najróżniejszych zakątkach Polski. Chcesz też, żeby billboardy były w określonych miejscach, na konkretnej ścieżce potencjalnych konsumentów. Wydaje się to niemożliwe, prawda? No bo skąd masz wiedzieć do jakich właścicieli nośników się zgłosić. Skąd masz wiedzieć, gdzie są te konkretne ścieżki, które masz na myśli? Już pomijając kwestię czasu – i tego jak wiele musiałbyś go poświęcić, by obdzwonić nośniki reklamowe w całej Polsce. Ale wiesz co? Mamy na to rozwiązanie – czyli ZnajdżReklamę.pl.

ZnajdźReklamę.pl – minimum pracy, maksimum możliwości!

W ZnajdźReklamę.pl nieważne, czy potrzebujesz jeden billboard, czy kampanię w całej Polsce. Z nami jesteś pod opieką jednego doradcy, otrzymujesz jedną fakturę, jedną umowę, a jakby tego było mało – za Twoją kampanię sadzimy drzewa! Brzmi nieźle? Poznaj więc historię kampanii reklamowej dla farb Primacol!

Primacol – Let’s shine!

Unicell International Sp. z o.o. trafili do ZnajdźReklamę.pl z zapotrzebowaniem na kampanię reklamową w różnych zakątkach Polski. Kampania trwa cały marzec, a wśród wymagań zleceniodawcy jest zapewnienie by billboardy reklamowe mieściły się w pobliżu sklepów OBI. Z naszym systemem i przede wszystkim znakomitym wsparciem ze strony najlepszych doradców – kampania bardzo szybko została zrealizowana!

A jak dokładnie?

Reklamę farb Primacol możecie ujrzeć:

  • w pobliżu marketów OBI,
  • w aż 35 miastach,
  • na 45 nośnikach,
  • przy pomocy 17 dostawców!

I to wszystko z jedną wspaniałą doradczynią (pozdrawiamy Kasię Kociubińską!:)), jedną umową i jedną fakturą.

Kasia ramię w ramię z Klientem analizowała poszczególne nośniki, szukała dodatkowych powierzchnii i ewentualnych zamienników, jeśli z jakichkolwiek względów te wybrane nie spełniłyby wymogu. Klient otrzymał propozycje dodatkowych wolnych powierzchni reklamowych, spełniających oczekiwania. Po to by mógł wybierać pomiędzy precyzyjnie wybranymi dla niego nośnikami.

Co więcej, całość realizacji przebiegła w ekspresowym tempie, bo ZnajdźReklamę.pl kampaniami zajmuje się kompleksowo – od wyboru nośników, przez druk, montaż, po zliczenie danych, ile osób przeszło obok billboardów i raport z realizacji. Naszym celem jest, by Twoja kampania była doskonała!

Potrzebujesz kampanii reklamowej? Zrób ją z nami!

Jeśli więc marzysz o kampanii reklamowej w całej Polsce – chętnie Ci w niej pomożemy! Mamy blisko 60 tysięcy nośników w całej Polsce, 10 lat doświadczenia, nieskończenie wiele chęci do działania i głowy pełne pomysłów! 🙂 Nie musisz obdzwaniać setek właścicieli nośników, nie musisz martwić się o koordynację kilkudziesięciu realizacji! A wstępną wycenę otrzymasz już w kilka minut! To jak? W czym możemy Ci pomóc?

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.