Reklama na automatach Paczkomat®? MyEventeo robi to najlepiej!

Reklama na automatach Paczkomat®? MyEventeo robi to najlepiej!

Urządzenia Paczkomat® – widzimy je wszędzie, zawsze są blisko i są świetnym „magazynem” naszych paczek. Jednak czy wiesz, że to nie jedyne zalety tych urządzeń? Ten mały system skrytek pocztowych umieszczony w strategicznych miejscach, najczęściej o większym zagęszczeniu ludności może także stać się nośnikiem Twojej skutecznej reklamy! A wybór jest ogromny – w Polsce istnieje ponad 19 tysięcy automatów Paczkomat®. A na kilku z nich niedawno swoją reklamę zamieściła firma MyEventeo i skorzystała przy tym z pomocy ZnajdźReklamę.pl. Jaki był efekt tej współpracy? Sprawdź!

Ale najpierw kilka słów o naszym Kliencie 

MyEventeo powinien znać każdy! Czemu? Bo to startup, który walczy z nudą! MyEventeo to aplikacja, która zdecydowanie nie pozwala Ci się nudzić – umożliwia poznawanie nowych ludzi, rozwijanie swoich umiejętności i co najważniejsze pozwala na wyszukiwanie i tworzenie ciekawych wydarzeń lokalnych! Masz ochotę na planszówki, grę w piłkę lub darmowe warsztaty malowanie? Możesz liczyć na MyEventeo 🙂

Tak fajny startup musiał postawić na fajną reklamę! I z tym udali się do ZnajdźReklamę.pl, ale więcej o tym poniżej…

Reklama na urządzeniach Paczkomat®? Czemu nie!

Celem kampanii MyEventeo trwającej cały listopad stała się promocja ich świetnej aplikacji. Wyzwaniem postawionym przed nami było dotarcie z reklamą do młodych ludzi i studentów w wieku 18-30 lat. Wybór urządzeń Paczkomat® przy takiej grupie docelowej okazał się najlepszą – i do tego najciekawszą opcją! Ich lokalizacje także nie były przypadkowe – wybrane przez nas urządzenia były rozmieszczone w miejscach często odwiedzanych przez studentów. Cała kampania została zrealizowana właśnie w „mieście studentów” – Krakowie, a jako idealne miejsca wybraliśmy okolice m.in. Galerii Krakowskiej, uczelni i Wawelu!

9 automatów Paczkomat® w idealnych lokalizacjach, 1 świetna firma i 1 niezastąpiona doradczyni ZnajdźReklamę.pl – z takim połączeniem wszystko musiało pójść sprawnie! I poszło! Współpraca przebiegła bezproblemowo, a komunikacja z firmą była na najwyższym poziomie 🙂

 

A tak się prezentują efekty naszej współpracy! Wspólnie dodaliśmy trochę koloru do przestrzeni miejskiej 🙂

Znajomość uchwał krajobrazowych często staje się ważnym elementem tworzenia kampanii ze względu na niedostępność niektórych lokalizacji i formatów. Urządzenia Paczkomat® stają się ciekawą i nietypową alternatywą dla innych nośników reklamowych, które zostały wykluczone lub w jakiś sposób ograniczone bliżej centrum miasta – m.in. billboardów. W przypadku kampanii z MyEventeo te urządzenia okazały się idealnym nośnikiem ze względu na określoną przez firmę grupę docelową, ale więcej o tym powie nasza doradczyni Paulina, która sprawnie zorganizowała kampanie 🙂

A ty – chcesz dowiedzieć się więcej na temat uchwał krajobrazowych i chcesz poznać swoje możliwości promocji w ponad 60 miastach i gminach w całej Polsce? Zespół ZnajdźReklamę.pl przygotował specjalny raport, w którym poznasz wszelkie informacje na temat regulacji prawnych w Twoim mieście. Pobierz go zupełnie za darmo tutaj!

Wpływ uchwał krajobrazowych na reklamę zewnętrzną w Polsce

Dowiedz się wszystkiego, co istotne na temat uchwał krajobrazowych wprowadzanych w Polsce. Pobierz zupełnie bezpłatnie najnowszy i najbardziej aktualny raport dotyczący uchwał krajobrazowych w Polsce!

 

Twoja reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl oprócz paczkomatów znajdziesz także inne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest co wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 60 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.