Reklama OOH i motoryzacja? Salon, który robi to dobrze!

Reklama OOH i motoryzacja? Salon, który robi to dobrze!

Reklama outdoorowa to wybór numer 1 w przygotowywaniu strategii promocyjnej w branży motoryzacyjnej i to nie bez powodu! 🙂 Reklama outdoorowa i branża motoryzacyjna to po prostu świetne połączenie – bo to właśnie ten rodzaj reklamy trafia do milionów kierowców! A odrobina kreatywności sprawi, że reklama naprawdę przyciągnie uwagę – tak jak w przypadku reklamy outdoorowej jednego z naszych Klientów – salonu Toyoty w Bielanach Wrocławskich. 

Salon Toyoty i reklama wielkoformatowa

Salon Toyoty w Bialanach Wrocławskich chciał wypromować swoje usługi stawiając na reklamę outdoorową i w ten oto sposób nasze drogi się skrzyżowały! 🙂 Początkowo szukali dużego nośnika reklamowego w Dzierżonowie lub Świdnicy/Wałbrzychu – jednak nic interesującego w tej okolicy nie znaleziono.

System ZnajdźReklamę.pl umożliwia szukania nośników reklamowych biorąc pod uwagę dane trasy, numery dróg – dzięki temu doradca ZnajdźReklamę.pl zaproponował zwinnie inne rozwiązanie. Zamiast reklamy w Dzierżonowie zaproponowano nośnik znajdujący się przy drodze krajowej nr 8 – idealnym miejscu dla grupy docelowej dojeżdżającej do Dzierżonowa. Celem kampanii Klienta miało być skierowanie osób z tego regionu do ich salonu Toyoty na Bielanach – zatem reklama w miejscu dojazdowym jest doskonałym rozwiązaniem. Co więcej – tego nośnika reklamowego po prostu nie da się nie zauważyć!

Projekt graficzny przeszedł prawdziwe rewolucje! Od tradycyjnej reklamy z kierunkowskazem, aż do robiącej wrażenie reklamy z ciekawym rozwiązaniem! Nośnik reklamowy nie posiada źródła światła, lecz, żeby zwracał uwagę zdecydowano się na użycie folii odblaskowej.
Folię tę naklejono na wybrane elementy, dzięki czemu imituje światło samochodu. „Biorąc pod uwagę miejsce w jakim znajduje się tablica (początek obwodnicy Wrocławia) stwierdziłem, że wykorzystanie folii odblaskowej będzie dobrym rozwiązaniem w nocy, kiedy tablica nie jest oświetlona, ale na szczęście to światło dają nam samochody. Efekt działa, przyciąga uwagę kierowców i warto było w to zainwestować. Całość współpracy ze ZnajdźReklamę.pl przebiegło profesjonalnie. Począwszy od przedstawienia oferty ,przez czas na odpisywanie na maile, aż do samego montażu. Jestem pozytywnie zaskoczony!” – Mateusz Kowalczyk, Manager ds. Marketingu salonu Toyota Nowakowski.

Twoja reklama w outdoorze? Oczywiście!

W ZnajdźReklamę.pl już od 10 lat zajmujemy się reklamą outdoorową – a billboardy to nasza specjalność! Zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię billboardową, dobierzemy idealne miejsca na Twoją reklamę i prześlemy Ci precyzyjny raport z naszych działań – a to wszystko zrobimy z 1 umową i 1 fakturą! Wybierz spośród 60 000 nośników zewnętrznych z bazy ZnajdźReklamę.pl! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor! 

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.