Rekrutacja w outdoorze? Zdecydowanie!

Rekrutacja w outdoorze? Zdecydowanie!

W każdej firmie nadchodzi TEN moment! Moment, w którym myślisz sobie – musimy zatrudnić nowych pracowników! Co robisz? Umieszczasz informacje na portalach z ogłoszeniami o pracę, piszesz dziesiątki postów na Linkedinie, a może nawet zatrudniasz agencję HRową, która przeprowadza proces rekrutacyjny i obiecuje znaleźć tych najlepszych właśnie do Twojej firmy! A i tak często nie docierasz do tych, na których najbardziej Ci zależy! Brzmi znajomo? A co jeśli możesz rekrutację przeprowadzić sprawniej? Lepiej? Co jeśli mógłbyś z rozmachem trafić do osób, na których najbardziej Ci zależy? A co jeśli Twoja rekrutacja może tak przyciągnąć wzrok, że nawet w social mediach będą o niej pisać? Takie rekrutacje przeprowadzisz na billboardach i innych nośnikach zewnętrznych! Z niedowierzeniem pytasz – rekrutacja w outdoorze?! Odpowiadamy: dokładnie tak! Jeśli dotychczas taki pomysł nie przeszedł Ci przez myśl – czas to zmienić! 🙂

Comarch rekrutuje!

Firma Comarch od lat współpracuje ze ZnajdzReklame.pl prowadząc kampanie rekrutacyjne na staż dla studentów. Aktualnie wspólnie przeprowadzamy już czwartą kampanię rekrutacyjną, a odbywa się ona w trzech miastach – w Krakowie, Poznaniu i Gliwicach. To może świadczyć o jednym – rekrutacja na billboardach ma sens! 

Celem obecnej kampanii jest dotarcie do studentów, których zainteresuje wakacyjny staż w branży IT oraz UX/UI. A zatem umiejscowienie billboardów w odpowiednich lokalizacjach miało tutaj kluczowe znaczenie! Z naszym systemem i przede wszystkim znakomitym wsparciem ze strony najlepszych doradców – kampania bardzo szybko została zrealizowana!

A jak dokładnie?

Reklamy rekrutacyjne Comarch możecie ujrzeć:

  • przy uczelniach, np. AGH w Krakowie
  • w miejscach, gdzie spotykają się młodzi ludzie – centrum, galerie handlowe
  • na łącznie 9 powierzchniach reklamowych
  • w 3 miastach
  • z użyciem różnych nośników (billboard i cityscroll) – tak by precyzyjnie dotrzeć do grupy docelowej
  • z pomocą 3 dostawców, którzy zagwarantowali doskonale widoczne miejsca!

​​I to wszystko z jedną wspaniałą doradczynią (pozdrawiamy Natalię!), jedną umową i jedną fakturą.

Współpraca to podstawa!

Nie bez znaczenia w tej kampanii jest zaangażowanie w proces przedstawiciela firmy Comarch. Otrzymaliśmy brief idealny (marzenie każdego planera kampanii reklamowych), ze wskazaniem wszystkich wymagań, oczekiwań i szczegółów kampanii. Jest to szalenie ważne, aby klient był zaangażowany w realizację, gdyż skutkuje to przedstawieniem optymalnych rozwiązań, które przyniosą oczekiwane rezultaty.

Kampania przebiegła w sposób ekspresowy, a najbardziej cieszy nas zadowolenie Klienta! Bo właśnie po to działamy, żeby nasi Klienci mogli cieszyć się kampanią idealną!

Bez dwóch zdań zespół znajdzreklame.pl może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem. Rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na nasze potrzeby wyróżniają tę firmę pozytywnie spośród innych oferentów. Nasze zlecenie obejmowało działania outdoorowe promujące rekrutację na wakacyjny staż IT oraz UX/UI w Comarch. Do naszych obowiązków należało przygotowanie materiałów graficznych, natomiast całą resztą zajmował się zespół znajdzreklame.pl. Było to dla nas o tyle komfortowe, że działania promocyjne prowadziliśmy w kilku miastach w Polsce. Na koniec kampanii otrzymaliśmy pełen raport, który będziemy mogli wykorzystywać w naszych materiałach marketingowych/EB-owych. Całość prac przyniosła zadowalający efekt i na pewno przy kolejnej kampanii wrócimy do znajdzreklame.pl.” – Aleksander Syrek, Specjalista ds. employer brandingu w Comarch. 

Robisz rekrutację? Zrób ją z nami!

Jeśli więc marzysz o tym by dotrzeć z rozmachem do odpowiedniej grupy odbiorców – Twoich przyszłych pracowników – stwórz kampanię rekrutacyjną na nośnikach OOH! A my chętnie Ci w niej pomożemy! Mamy blisko 60 tysięcy nośników w całej Polsce, 10 lat doświadczenia, nieskończenie wiele chęci do działania i głowy pełne pomysłów!

Możemy stworzyć Twoją kampanię lokalnie, lub w całej Polsce. W pobliżu odpowiednich uczelni, lub innych miejsc, gdzie przebywają Twoi potencjalni pracownicy. Nie musisz przejmować się poszukiwaniem odpowiednich nośników – my znajdziemy je dla Ciebie. A wstępną wycenę otrzymasz już w kilka minut! To jak? W czym możemy Ci pomóc?

 

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.