ROAS na poziomie 2822% w trzy miesiące prowadzenia kampanii Google Ads!

ROAS na poziomie 2822% w trzy miesiące prowadzenia kampanii Google Ads!

Dlaczego optymalizacja reklam i kampania prowadzona przez ekspertów po prostu się opłaca? Bo przy odpowiednim działaniu, reklama online potrafi przynieść niesamowite wyniki w bardzo krótkim czasie. ROAS jest jednym z istotnych wskaźników mówiących, czy inwestycje w reklamę przynoszą odpowiednie zyski, czyli – krótko mówiąc – czy nie tracimy przez inwestowanie w nieodpowiednie reklamy. Im lepiej działa Twoja reklama, tym wyższy ROAS. Osiągnięcie ROASu na poziomie 1000% po pierwszym miesiącu kampanii to marzenie wielu przedsiębiorców, już nie wspominając o niemal 3000% w trzy miesiące! Mamy jednak dobrą informację dla przedsiębiorców – nasi eksperci są w stanie spełnić takie marzenia! 🙂 Zachęcamy do lektury, żeby dowiedzieć się więcej!

Case study Klienta ZnajdźReklamę.pl 

O Kliencie: Naszym Klientem jest e-sklep ze sprzętem sportowym do domowego użytku oraz na siłownię. Biorąc pod uwagę szerokie przeznaczenie i różnorodność sprzętów sportowych, w ofercie Klienta znajdują się zarówno produkty po kilkanaście złotych, jak i po kilka tysięcy. Koszyki zakupowe różnych grup docelowych znacznie się od siebie różnią, w związku z tym kampania reklamowa Google Ads musi być przemyślana i odpowiednio zaplanowana, by przynosiła odpowiednie wyniki dla każdej grupy produktowej.

Okres trwania omawianej kampanii: 26.09-27.12.2022

Wyzwanie: Najważniejszym celem Klienta jest zwiększenie liczby zamówień w e-sklepie, przy jednoczesnym osiągnięciu ROASu na poziomie 1000%. 

Rozwiązanie: Klient nieprzerwanie prowadził kampanie reklamowe od lutego 2020 roku. Dzięki zbieraniu danych w Google Analytics nasz ekspert miał dostęp do historii sprzedaży i osiąganych – przez poprzednie agencje digitalowe – wyników. Po przeanalizowaniu danych dotyczących skuteczności działań, specjalista ZnajdźReklamę.pl podjął następujące działania: 

Już pierwsza dogłębna analiza specjalisty ZnajdźReklamę.pl wykazała jakie zmiany należy wprowadzić, po przejęciu konta reklamowego od poprzedniej agencji digitalowej prowadzącej dotychczasowe kampanie reklamowe dla Klienta. Zdecydowaliśmy wprowadzić następujące kroki:

Cel takiej kampanii to zachowanie potencjału sprzedażowego w dodanych produktach i jednoczesne zmniejszenie kosztów pozyskania konwersji. Stała analiza i optymalizacja kampanii doprowadziła do oczekiwanych efektów. 

Efekt: Efektem naszych działań już od pierwszego miesiąca jest nie tylko osiągnięcie wyników założonych przez Klienta, lecz znaczne ich podwyższenie. 

Zrób swoją kampanię reklamową ze ZnajdźReklamę.pl i zwiększ przychody swojej firmy już od jutro!

Czy już w ciągu jednego miesiąca można uzyskać wyniki sprzedaży, o których dotychczas się tylko marzyło? W ZnajdźReklamę.pl to możliwe! By przebić się ze swoją ofertą należy mieć rękę na pulsie, testować różne formy reklamy i weryfikować wstępne założenia. Naszym celem jest rozwój biznesu naszych Klientów. Dlatego też stale analizujemy wyniki, podejmujemy testy, by wzmocnić sprzedaż i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. Jeśli działasz w e-commerce i chcesz by Twoja firma miała wyższą widoczność w internecie, a tym samym wyższe obroty – skontaktuj się z nami!

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.