Zakaz reklamy wyrobów medycznych? Analiza prawna nowych regulacji w branży medycznej

Zakaz reklamy wyrobów medycznych? Analiza prawna nowych regulacji w branży medycznej

Na początku roku w mediach, na stronach branżowych i w social mediach na chwile zawrzało. „Zakaz reklamy medycznej”, „Wielkie zmiany w reklamie wyrobów medycznych”, „Restrykcyjne zasady dla influencerów”  – tak brzmiały nagłówki w Internecie. Co tak naprawdę oznaczają te głośne zmiany i jak one wpływają na reklamę w branży medycznej?

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących możliwości promocyjnych w tej branży poprosiliśmy radcę prawnego Wojciecha Kowalika o opracowanie dokładnej analizy prawnej. Wspólnie przyjrzeliśmy się bliżej przepisom regulującym reklamę medyczną, m.in. przeanalizowaliśmy ustawę z 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. Bo to właśnie ona na początku roku z dniem 1 stycznia 2023 r. weszła w życie i wywołała niemałe zamieszanie w mediach.

Przygotowaliśmy dla Was specjalny e-book, w którym znajdziecie dokładne i zweryfikowane informacje o tym, czego należy unikać w reklamie wyrobów medycznych. Po przeczytaniu dowiesz się m.in. także o czym musisz pamiętać i jakich zasad musisz przestrzegać tworząc tego typu promocję.

Dowiedz się więcej, zaplanuj swoją skuteczną kampanię i uniknij niepotrzebnego stresu. Pobierz poniższe opracowanie i bądź na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie.

Poniższe opracowanie dla ZnajdźReklamę.pl przygotował radca prawny Wojciech Kowalik.
e-mail: w.kowalik@kancelariakowalik.com
tel: + 48 535 357 994

Zakaz reklamy wyrobów medycznych? Analiza prawna nowych regulacji w branży medycznej

Poznaj aktualne przepisy na rynku reklamy medycznej i branży beauty. W ebooku znajdziesz informacje dotyczące możliwości promocyjnych w tym sektorze zweryfikowane przez Radce prawnego Wojciecha Kowalika. Dowiedz się więcej już teraz i bądź na bieżąco ze zmieniającymi się zasadami.

 

Twoja reklama ze ZnajdźReklamę.pl

Planując swoją kampanię reklamową niezbędne jest wzięcie pod uwagę aktualnych regulacji prawnych, które dotyczą Twojej branży. Ze specjalistami ZnajdźReklamę.pl nie musisz się jednak o to martwić! Znamy rynek reklamy jak własną kieszeń – a Twoją kampanię zaplanujemy bezproblemowo. Możemy fachowo przeprowadzić dla Ciebie skuteczną kampanię zarówno offline, jak i online. Skontaktuj się z nami i dotrzyj do swoich Klientów ze swoją reklamą.

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.