Reklamy Google Ads – Google Discovery Ads

Reklamy Google Ads – Google Discovery Ads

Spersonalizowane reklamy są już standardem. Google wie jak dotrzeć do potencjalnego Klienta i jak zachęcić go do działania! Wykorzystuje do tego ogromną bazę użytkowników – 3 miliardy osób oraz samouczący się algorytm, który śledzi zachowania użytkowników. Reklamy Google Ads i Discovery Ads to naturalny kierunek rozwoju w reklamie online, a także w Twojej firmie! Sprawdź, czym jest kampania Discovery Ads!

Czym są Discovery Ads?

Jest to format reklamowy, który dociera do różnych użytkowników Internetu. Są to atrakcyjnie wizualnie reklamy, które wykorzystują algorytm samouczący się w celu jak najlepszego dostarczania reklam do odpowiednich użytkowników. Reklamy są spersonalizowane i wyświetlane osobom, które prawdopodobnie będą zainteresowani jej treścią. Algorytm dokładnie analizuje zachowanie użytkowników i dostarcza przekazy do osób, które mogą być zaangażowani i kliknąć w ofertę.

Wyświetlanie Discovery Ads

Discovery Ads wyświetlane odbiorcą w oparciu o ich dane demograficzne, zainteresowania, a także zachowania. Reklamy wyświetlane są w różnych kanałach Google – w kartach Discover, w aplikacji YouTube w sekcji „Warte obejrzenia”, a także na Gmailu w kartach „Społeczności” oraz „Oferty”. Przekaz kierowany do odbiorców składa się z nagłówków, opisu, nazwy i logo firmy, linku URL, obrazów (maksymalnie 15) oraz wezwania do działania (CTA).

Reklamy Google Ads

Źródło: Google

Google Discovery Ads – dlaczego warto?

Z kampanią Discovery Ads pojawisz się ze swoją w reklamą w najbardziej popularnych aplikacjach Google. Ogromna baza użytkowników dostępna w systemie 3 miliardy osób) pozwoli Ci na osiągnięcie dużego zasięgu i dotarcie do osób, które mogą być zainteresowane Twoją reklamą! Sztuczna inteligencja wykorzystywana do analizy zachowań użytkowników wyświetla im trafniejsze reklamy. Dopasowanie reklamy do użytkownika przekłada się na zwiększenie zaangażowania i szansy na interakcje z przekazem! Pojawiają się one w momentach, gdy użytkownik szuka nowych rzeczy, przegląda wiadomości lub maile. Discovery Ads dopasowane są do aplikacji, urządzeń i miejsc wyświetlania – zapewniając jak najlepsze odebranie reklamy. Jest to format, który może stanowić świetne uzupełnienie Twojej kampanii!

Twoja reklama w Google Ads!

Jesteś zainteresowany reklamami w Google Ads? W ZnajdźReklamę.pl stworzymy i przeprowadzimy Twoją skuteczną kampanię! Jesteśmy w stanie dotrzeć do sprecyzowanych grup odbiorców. Jeśli jednak Twoja grupa docelowa nie jest jeszcze sprecyzowana – określisz ją dzięki naszym działaniom. Pomożemy Ci w osiągnięciu postawionych przez Ciebie celów, zapewnimy stałą kontrolę kampanii i będziemy raportować efekty! W każdym otrzymanym od nas raporcie dostarczymy Ci dokładne dane na temat Twoich potencjalnych klientów i ich działań! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.