Twoja firma na Mapach Google – sprawdź, jak to zrobić!

Twoja firma na Mapach Google – sprawdź, jak to zrobić!

Mapy Google (i reszta usług podpiętych do nich) to świetnie zaprojektowanie narzędzie, które może stać się niezbędnikiem w podróży, pomóc w wyszukaniu pysznej restauracji oraz znalezieniu adresu wyszukiwanego sklepu lub firmy. Czemu ważne jest to, żeby być na Mapach? Obecność w tym miejscu buduje wiarygodność firmy, umożliwia użytkownikom na szybkie sprawdzenie danych kontaktowych oraz poprowadzenie prosto pod drzwi Twojego przedsiębiorstwa! Profil firmy w Google Business to przepustka do pokazania się szerszemu gronu użytkowników i zaprezentowania się nowym, potencjalnym Klientom. Jest to świetne narzędzie, które pomoże Ci także w komunikacji z Twoimi Klientami – a możesz je założyć zupełnie za darmo! Jak? Sprawdź naszą instrukcje – krok po kroku, jak założyć profil firmowy i przy okazji pojawić się na mapach Google!

Krok 1: Wejdź na stronę Google Moja Firma (Google Business).

Krok 2: Zacznij proces rejestracji swojej firmy na stronie przez kliknięcie przycisku „Zaloguj się” lub „Zarządzaj”.

Krok 3: Wpisz nazwę swojej firmy w wyświetlonym okienku.

Krok 4: Określ rodzaj swojej działalności – możesz wskazać zarówno firmy, które działają stacjonarnie, jak również te które funkcjonują tylko w Internecie.

 

 

Krok 5: Oznacz kategorię swojej działalności. Przy wyborze możesz skorzystać z gotowych kategorii proponowanych przez Google.

 

Krok 6: Kolejnymi etapami rejestracji jest wpisanie danych, które będą widoczne w wizytówce firmy na mapach Google, w tym co najważniejsze – adresu.

Krok 7: Umieść swoją firmę na mapie!

Krok 8: Czas na weryfikację! Aby przejść dalej Google musi zweryfikować Twoje powiązanie z firmą. Możesz skorzystać z weryfikacji przez numer telefonu lub maila.

Krok 9: Po udanej weryfikacji Twoje konto w Google Moja Firma, wizytówka w Google oraz pin na mapach Google będą widoczne dla każdego!

I gotowe! Twoja firma, a także jej dane kontaktowe oraz lokalizacja będą dostępne dla każdego użytkownika Google! Wykorzystaj to świetne narzędzie do sprawnej komunikacji z Klientami – na swojej wizytówce możesz umieszczać aktualne informacje, najnowsze zdjęcia Twojej firmy, Twojego budynku lub Twoich pracowników. Zadbaj o swój wizerunek i ciesz się pozytywnymi opiniami od zadowolonych Klientów!

Chcesz wiedzieć, jak działać w Internecie ze skuteczną reklamą online? Skontaktuj się z nami!

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.