49 nośników, 15 dostawców i 1 umowa, czyli kampania LuxDecor w pigułce

49 nośników, 15 dostawców i 1 umowa, czyli kampania LuxDecor w pigułce

Kampania w całej Polsce z 49 nośnikami rozmieszczonymi w różnych częściach kraju – zorganizowana z 1 umową? Ze ZnajdźReklamę.pl jest to możliwe! Współpraca z nami to przede wszystkim oszczędność czasu – w naszym systemie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a nasi doświadczeni doradcy sprawnie zorganizują Twoją kampanię reklamową, niezależnie od liczby nośników, wybranych miast, czy formatów. Dzięki naszym rozwiązaniom organizacja zarówno małych, lokalnych kampanii, jak i tych ogólnopolskich jest niezwykle prosta, ekspresowa – i przede wszystkim skuteczna!

Niedawno nasze rozwiązania okazały się niezwykle przydatne, gdy nasz Klient postawił nam wyzwanie – zorganizowanie skutecznej kampanii promocyjnej w całej Polsce. I musimy przyznać, że wyszło nam to naprawdę dobrze! O co chodzi? Oczywiście o naszą ostatnią kampanię z Unicell International Sp. z o.o.. Zobacz, jak wspólnie działaliśmy!

Zadbaj o drewno z LuxDecor!

Nasz Klient Unicell International Sp. z o.o. zwrócił się do ZnajdźReklamę.pl ze swoją kampanią produktu LuxDecor – impregnatu do drewna. Unicell International wychodzi do swoich Klientów z promocją produktu w idealnym do tego momencie. Ciepłe temperatury sprzyjają pracom ogrodowym, w tym również pielęgnacji drewnianych elementów. Kampania przez cały maj przypominała i zachęcała odbiorców z różnych zakątków Polski o dbanie o drewniane elementy w ich ogrodach 🙂

49 nośników, 15 dostawców, 20 miast, 1 umowa

Zajęliśmy się kampanią kompleksowo – wykorzystując łącznie 49 nośników od 15 różnych dostawców, rozmieszczonych strategicznie po całej Polsce, w 20 miastach. Nośniki zostały umieszczone w pobliżu największych sklepów budowlanych w każdym województwie, tak, aby dotrzeć do osób zainteresowanych zakupem produktów do pielęgnacji drewna i zwrócić ich uwagę na markę LuxDecor. Z pomocą ciekawej i atrakcyjnej wizualnie grafiki przekazy przyciągały uwagę grupy docelowej Klienta – mężczyzn, którzy już gotowi na zakup impregnatu udawali się w tym celu do pobliskiego sklepu. Przypomnienie o swojej marce w czasie wzbudzonej już potrzeby zakupu to sposób na skuteczną strategię marketingową. W momencie, gdy Klienci są już zainteresowani zakupem określonego produktu, zwrócenie ich uwagi na markę, może pomóc im dokonać właściwego wyboru.

Realizacja tak dużej kampanii była możliwa dzięki skutecznej współpracy z naszym Klientem. Organizacją kampanii ze strony ZnajdźReklamę.pl zajęła się nasza niezastąpiona Katarzyna Kociubińska, która wspólnie z naszym Klientem szybko i precyzyjnie wyselekcjonowała idealne miejsca na reklamy LuxDecor.

Nasz Klient przyszedł do nas z jasno określonymi wytycznymi, dzięki którym mogliśmy precyzyjnie dopasować wybrane nośniki do grupy docelowej.

Rok temu mieliśmy przyjemność przeprowadzić podobną kampanię dla naszego Klienta Unicell International Sp. z o.o.. Poprzednio naszym celem była promocja farb Primacol – na łącznie 45 nośnikach w 35 miastach. Jak wyglądała ta kampania? Więcej o niej przeczytasz tutaj: Kampanie szyte na miarę to nasza specjalność!

Twoja reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz różne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest w czym wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 65 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.