Bridgertonowie podbijają Polskę – z kreatywną kampanią w outdoorze!

Bridgertonowie podbijają Polskę – z kreatywną kampanią w outdoorze!

Serial „Bridgertonowie”, który przenosi nas w świat londyńskich wyższych sfer z okresu regencji, to produkcja, która zdobyła serca widzów na całym świecie.  Z okazji premiery długo wyczekiwanego nowego sezonu, Netflix postanowił przenieść tę magiczną atmosferę nie tylko na nasze ekrany, ale także na ulice największych miast w Polsce. Kampania promocyjna serialu w Polsce jest wykorzystuje różnorodne formy reklamy zewnętrznej – od murali, przez ozdobione tramwaje, aż po stylizowane przystanki autobusowe. Wszystko to, aby jeszcze bardziej zanurzyć fanów w świecie Bridgertonów.  Zobacz, jak #Bridgertonowie podbijają Polskę:

Tramwaj w Poznaniu

fot. MPK Poznań / Facebook

Od 27 maja aż do 9 czerwca po ulicach Poznania kursuje specjalnie ozdobiony tramwaj „Bridgertonowie”. Codziennie przemierza trasę z pętli Miłostowo do centrum i z powrotem na Miłostowo, przyciągając wzrok mieszkańców i turystów. Dodatkową atrakcją jest fakt, że przejazdy tym tramwajem są całkowicie darmowe.

Mural w Zielonej Górze

fot. @warnervalexx / X

W Zielonej Górze, specjalnie z okazji premiery nowego sezonu, powstał niesamowity mural 3D, który przyciąga uwagę nie tylko swoim rozmiarem, ale także wyjątkowymi lustrami i zdjęciami bohaterów serialu. Mural ten stał się już nową atrakcją turystyczną miasta i idealnym miejscem na zdjęcie.

Mural i słupy w Warszawie

fot. @archeromanoff /X

Netflix nie mógł pominąć stolicy w swojej kampanii promocyjnej! Warszawa ozdobiona jest muralami z wizerunkami postaci z serialu, które zdobią miejskie przestrzenie. Dodatkowo na Krakowskim Przedmieściu umieszczono specjalne słupy z kwietnymi kompozycjami, które dodają ulicom miasta jeszcze więcej uroku.

Przystanek w Białymstoku

fot. Rafał Rudnicki / Facebook

W Białymstoku, przy Pałacu Branickich, powstał wyjątkowy przystanek „Bridgertonowie”. Podróżujący mogą tam odpocząć na wygodnej kanapie w oczekiwaniu na autobus.

Twoja kreatywna reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz nowoczesne, ciekawe, a do tego bardzo efektywne formy reklamy, które dostosowane są do współczesnego odbiorcy! Zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. I to nie wszystko – potrafimy także skutecznie łączyć offline z online prowadząc efektowne kampanie internetowe! Skontaktuj się z nami, a pomożemy i doradzimy Ci w zakresie Twojej reklamy!

Zdjęcia: MPK Poznań / Facebook, Rafał Rudnicki / Facebook, @archeromanoff /X, @warnervalexx / X
KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.