Budowa nowej siatki reklamowej. Jak stworzyć własną przestrzeń reklamową?

Budowa nowej siatki reklamowej. Jak stworzyć własną przestrzeń reklamową?

Szukasz sposobów na dotarcie do Twoich potencjalnych Klientów w miejscach, gdzie brakuje nośników outdoorowych, są one niedostępne lub w których nie ma możliwości na postawienie billboardów wolnostojących? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W ZnajdźReklamę.pl jesteśmy ekspertami nie tylko w precyzyjnym doborze skutecznych miejsc reklamowych do Twojej kampanii, ale także w tworzeniu przestrzeni reklamowych w miejscach, w których ich po prostu brakuje. Specjalizujemy się w budowie siatek reklamowych, które mogą być umieszczone w różnych lokalizacjach – niezależnie od możliwości czy ograniczeń reklamowych danego miejsca. Wykorzystaj przestrzeń zewnętrzną w pełni – z naszym doświadczonym zespołem doradców. Oferujemy Ci nie tylko możliwość pojawienia się z Twoją reklamą w trudno dostępnych lokalizacjach, ale także zapewnimy wsparcie na każdym etapie procesu. 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach? Sprawdź poniżej, jak wygląda proces budowy nowej siatki i dowiedz się, dlaczego może to być idealna opcja dla Twojej kampanii.

Budowa nowej przestrzeni reklamowej? Z nami jest to możliwe!

Bądź tam, gdzie nie ma innych reklam

Jak już wspomnieliśmy, w Polsce istnieje wiele miejsc, które mimo swojego ogromnego potencjału promocyjnego – są pozbawione nośników outdoorowych lub mają ich ograniczoną liczbę. Z naszym rozwiązaniem możesz wykorzystać atrakcyjną dla Ciebie i Twojej grupy docelowej lokalizację w celu skutecznej promocji. Niezależnie od tego, czy chcesz dotrzeć do mieszkańców dużego, czy małego miasta – siatki możemy umieścić w idealnych dla Ciebie miejscach dopasowanych do Twoich celów i oczekiwań. Nie musisz już ograniczać się jedynie do tradycyjnych billboardów, słupów reklamowych, czy wybierać miejsca, które nie są dla Ciebie satysfakcjonujące. Decydując się na budowę nowej siatki reklamowej, wykorzystasz potencjał każdego miejsca w pełni i zapewnisz maksymalną skuteczność swojej kampanii. Dzięki tej formie reklamy możesz także dotrzeć do swoich potencjalnych Klientów tam, gdzie Twoje konkurencja jeszcze się nie pojawiła.

Zyskaj więcej, wydając mniej

Wyobraź sobie, że możesz szybko zająć atrakcyjne miejsca reklamowe bez konieczności inwestowania w budowę nośnika. Z nami jest to możliwe! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę i wynajmiesz daną lokalizację na przynajmniej rok, a koszty budowy siatki weźmiemy na siebie. 

Zadbaj o estetyczny wygląd swojej reklamy

Siatki reklamowe wykonane z wysokiej jakości materiału mesh oraz banery zapewniają trwałość i odporność Twojej reklamy na wszelkie warunki atmosferyczne. Decydując się na budowę swojej siatki, nie musisz martwić się o zniszczenie lub zakłócenie odbioru przekazu przez deszcz, wiatr, czy słońce. Siatka zarówno w dzień, jak i w nocy będzie się doskonale prezentować i przyciągać uwagę przechodniów oraz kierowców. Reklama wielkoformatowa w postaci siatek, dzięki dużemu formatowi i świetnej czytelności przekazu ułatwia także komunikację z odbiorcą. 

Nie martw się o szczegóły

Oszczędność Twojego czasu to nasza specjalność! Nie musisz się o nic martwić. W ZnajdźReklamę.pl zajmiemy się wszystkim kompleksowo – od aktywizycji miejsca, przez załatwienie wszelkich formalności oraz pozwoleń, aż po profesjonalny montaż i w końcu wynajem. Dzięki naszemu doświadczeniu, oszczędzisz swój czas i będziesz mógł cieszyć się efektywną reklamą w atrakcyjnych dla Ciebie lokalizacjach. Możesz mieć pewność, że cały proces budowy siatki zostanie przeprowadzony profesjonalnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Daj nam znać, jakie miejsca Cię interesują, a my zajmiemy się resztą 🙂

Zbuduj całą sieć nośników outdoorowych

Nie uzależniaj przebiegu swojej kampanii reklamowej od dostępności nośników. Weź sprawy w swoje ręce! Zamów budowę siatki reklamowej ze ZnajdźReklamę.pl i ciesz się wynikami swojej kampanii. Po wzięciu pod uwagę Twoich wymagań lokalizacyjnych zaproponujemy Ci kilka możliwych wariantów do wyboru. Zdecyduj, czy chcesz zbudować jeden nośnik czy wybierasz kilka lokalizacji i tworzysz jednolitą sieć perfekcyjnie rozmieszczonych reklam, które docierają do dokładnie sprecyzowanego profilu Twojego Klienta.

Zastanawiasz się, jak wygląda proces budowy nowej siatki? Już tłumaczymy 🙂 

  1. Wspólnie zaczynamy od określenia Twoich potrzeb – w tym wytycznych dotyczących interesującej Cię lokalizacji. Daj nam znać, jakie masz cele, czego oczekujesz, do kogo chcesz trafić ze swoją reklamą i od kiedy chcesz zacząć swoją kampanię.
  2. Po ustaleniu budżetu oraz analizy wszelkich oczekiwań i celów, przystępujemy do poszukiwań idealnych miejsc.  
  3. Po pełnej analizie lokalizacji, które Cię interesują oraz wzięciu pod uwagę wszystkich Twoich potrzeb, zaproponujemy Ci w miarę możliwości kilka opcji, które będą najbardziej atrakcyjne dla Twojej grupy docelowej
  4. Czas na wybór idealnego miejsca! Teraz możesz na spokojnie przejrzeć wszystkie proponowane przez nas lokalizacje i podjąć decyzje o rozpoczęciu kampanii. Nie odpowiadają Ci proponowane przez nas miejsca? Nic nie szkodzi! Zgłoś to przypisanemu do Ciebie doradcy ZnajdźReklamę.pl, a on szybko znajdzie dla Ciebie inne propozycje 🙂 Jak już zdecydujesz się na konkretne lokalizacje to możemy przystąpić do podpisywania umowy. 
  5. Po podpisaniu z nami umowy na przynajmniej rok ekspozycji reklamy w danym miejscu, szybko przystąpimy do realizacji budowy siatki i w końcu montażu Twojego przekazu reklamowego. Na każdym etapie realizacji masz możliwość kontaktu z naszym doradcą, który na bieżąco może Cię informować o postępach prac.
  6. Po umieszczeniu w outdoorze Twojej reklamy, otrzymasz od nas szczegółowy raport końcowy, w którym znajdziesz zdjęcia siatek zrealizowanych w ramach swojej kampanii. 

Zastanawiasz się, czego potrzebujesz do budowy nowej siatki? Naprawdę niewiele! Z naszej strony wymagamy jedynie umowy podpisanej na minimum rok w ramach, której Twoja reklama nieprzerwanie będzie widoczna w wybranych przez Ciebie lokalizacjach. Nasz doradca przez cały proces będzie także kontaktował się bezpośrednio z decyzyjną osobą z Twojej firmy, dzięki czemu będziemy mogli w sprawny sposób zrealizować całą kampanię. 

Zainspiruj się reklamami naszych Klientów

Zobacz z kim zbudowaliśmy siatki reklamowe i sprawdź, jak działaliśmy.

Josera

Jedna z ciekawszych kampanii employer brandingowych zorganizowanych ze ZnajdźReklamę.pl została zrealizowana na nowych siatkach reklamowych! Nasz Klient – Josera chciał dotrzeć do swojej grupy docelowej w Nowym Tomyślu, Opalenicy, Zbąszyniu i Lwówku. Kampania miała na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, a z pomocą nowo powstałych siatek udało się nam to zrobić w miejscach, w których brakowało innych nośników outdoorowych spełniających oczekiwania Klienta. Przez ograniczenie liczby nośników na danym obszarze nasze działania w okolicy szybko mogły zostać utrudnione, jednak dzięki naszym rozwiązaniom bez problemu mogliśmy zaproponować naszemu Klientowi atrakcyjne miejsca dopasowane do jego wymagań i celów. 

 

RTV EURO AGD

Wielkoformatowe siatki reklamowe zawsze robią wrażenie na odbiorcach. W końcu ciężko przejść obok takiej reklamy obojętnie 🙂
Nasze siatki dla Klienta RTV EURO AGD zostały zamontowane w idealnych dla grupy docelowej miejscach. Nowe siatki pojawiły się w mniejszych miastach, w których liczba nośników outdoorowych była ograniczona – w Strzegomiu, Krotoszynie, Lubaniu i w Strzelcach Opolskich.

Chcesz stworzyć nowe miejsce reklamowe na swoją kreację?

Daj nam znać, gdzie i do kogo chcesz dotrzeć ze swoim przekazem reklamowym. Nasi doświadczeni doradcy szybko zaproponują Ci najlepsze miejsca, które zapewnią maksymalną skuteczność Twojej reklamy. Wspólnie możemy pojawić się w miejscach, do których nie dotarła jeszcze Twoja konkurencja. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a krok po kroku wyjaśnimy Ci proces budowy nowych nośników i przedstawimy naszą ofertę. Sprawdź, co możemy razem zrobić!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.