Dlaczego warto zainwestować w reklamę wielkoformatową?

Dlaczego warto zainwestować w reklamę wielkoformatową?

Reklama wielkoformatowa to jedna z najbardziej widowiskowych form reklamy outdoorowej! Wyróżnia się oczywiście rozmiarem oraz niezwykle atrakcyjną lokalizacją – najczęściej umieszczona w centralnych miejscach w miastach, na terenach zwiększonego natężenia ruchu! Wykorzystywana przez największe światowe marki – znajduje wielbicieli także wśród mniejszych firm, które skutecznie i w efektowny sposób chcą trafić do swoich Klientów! Niegasnący potencjał reklamy wielkoformatowej jest ogromny – tak, jak jej rozmiar! 😉 Ponieważ większy format reklamy to skuteczny sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji, dotarcie do dużej liczby odbiorców i przede wszystkim – przyciągnięcie uwagi do Twojej marki! Sprawdź, jakie zalety kryją się w tym ogromnym formacie!

Reklama wielkoformatowa – formaty

Reklama wielkoformatowa na budynkach

fot. www.capitoloutdoor.com

Powierzchnie reklamowe w dużym formacie umieszczone na fasadach budynków zwracają na siebie uwagę i stały się nieodłącznym elementem krajobrazu miejskiego! W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz wiele nośników reklamowych w różnych wymiarach umieszczonych w świetnych lokalizacjach! Nieograniczone możliwości doboru formatu sprawiają, ze każdy znajdzie tu coś dla siebie! 😉

Reklama wielkoformatowa przy autostradach

Reklamy wielkoformatowe są także obecne przy autostradach i drogach ekspresowych. Ich duży format jest tutaj szczególnie korzystny ze względu na skrócony czas, w jakim odbiorca ma możliwość na odbiór przekazu! Z pomocą reklamy wielkoformatowej odbiorca zapozna się z treścią umieszczoną na przekazie, będąc nawet w dużej odległości od nośnika!

Dlaczego warto skorzystać z siatki wielkoformatowej – czyli zalety reklamy o dużym rozmiarze

Duży format? Widoczny nawet z daleka!

Reklama wielkoformatowa (jak sama nazwa wskazuje :)) wyróżnia się przede wszystkim swoim rozmiarem! Widoczna jest z wielu miejsc – ze znacznie większej odległości niż inne formy reklamy. Umożliwia i ułatwia komunikację z odbiorcą i przekazanie najważniejszych informacji, jakie marka chce zareklamować! Duży format przekłada się na lepszą czytelność przekazu i większą uwagę odbiorców! Wielkie formaty wpływają także na większą rozpoznawalność marki i budują świadomość o niej w głowie potencjalnych Klientów!

Siatka wielkoformatowa robi wrażenie

Reklama wielkoformatowa to jedna z najbardziej spektakularnych form reklamy zewnętrznej! Większy format i świetna lokalizacja pozwalają na kreatywne wypełnienie przestrzeni reklamowej. Nieszablonowe kreacje zwracają na siebie uwagę i zachęcają odbiorców do zatrzymania się i pochłonięcia przekazu. A obok siatki wielkoformatowej ciężko przejść bez zwrócenia wzroku na jej treść! Kreatywne przekazy skutecznie trafiają do odbiorców, którzy wkrótce mogą stać się Klientami firmy. Nośniki są także niezwykle wytrzymałe – siatki wielkoformatowe przepuszczają powietrze i sprawdzą się w nawet niesprzyjających warunkach atmosferycznych!

fot. www.pdsigns.ie

Duża reklama w Twoim mieście!

Reklamy wielkoformatowe zlokalizowane są w miejscach o dużym nasileniu ruchu! Mogą to być centralne punkty miasta, które są najczęściej uczęszczane przez mieszkańców i turystów, a także miejsca przy ruchliwej autostradzie. Siatki wielkoformatowe oczywiście nie są zarezerwowane jedynie dla największych miast w naszym kraju – typu Warszawa, czy Kraków. Obecnie reklamy wielkoformatowe można spotkać w większości polskich miast – w bazie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz wielkie formaty w wielu miejscowościach: Oława, Kłodzko, Gorzów Wielkopolski, Lubań, Pruszcz Gdański, Płock, Będzin, Rzeszów i wiele innych! Umieszczone najczęściej na fasadach budynków lub wolnostojących nośnikach, zlokalizowanych przy drogach ekspresowych i autostradach. Świetna ekspozycja, duże natężenie ruchu oraz szeroki przekrój profili potencjalnych klientów maksymalizują szanse na dotarcie do dużej liczby odbiorców.

Widoczna także w nocy!

Zwraca na siebie uwagę w dzień i zostaje w pamięci po wieczornych spacerach! Cóż to takiego? Oczywiście jedyna w swoim rodzaju reklama wielkoformatowa! Widoczna 24/7 zdecydowanie zwiększa liczbę odbiorców nośnika! Wygląda niesamowicie zarówno w dzień, jak i w nocy – trudno przejść obok takiej reklamy obojętnie! Reklama pracuje dla Ciebie nieprzerwanie przez całą dobę!

Mural reklamowy – nieszablonowa promocja na budynkach

Murale przykuwają wzrok i uwagę, tworzą autentyczną ciekawość w świadomości ich odbiorców i do tego po prostu pięknie wyglądają! Umiejętność przyciągnięcia uwagi odbiorcy to mocna strona murali reklamowych, która może także przełożyć się na wzrost zainteresowania marką. Jest to nietypowa forma reklamy, która może również obrać charakter lokalny urozmaicając przestrzeń miejską! Jak? Przez stworzenie niesamowitych malunków o tematyce regionalnej na gmachach budynków, czy pustostanach! A do tego murale mogą być EKO! EKOmurale tworzone są ze specjalnej farby, która pochłania drobinki zanieczyszczenia z powietrza. Brzmi jak sytuacja win-win! Twój mural nie tylko przyciągnie uwagę, ale także pokaże Twoją troskę o środowisko i podkreśli proekologiczność Twoich działań!

fot. Good Looking Studio

Poznaj potencjał reklamy wielkoformatowej ze ZnajdźReklamę.pl!

W ofercie ZnajdźReklamę.pl oferujemy szeroki zakres reklam wielkoformatowych – zarówno na budynkach, jak i przy autostradach! Nieograniczone możliwości doboru formatu i lokalizacji dają pełną swobodę w kreowaniu skutecznej kampanii reklamowej. W ZnajdźReklamę.pl widzimy potencjał reklamy outdoorowej i z naszym 10-letnim doświadczeniem na branży stworzymy idealną reklamę dla Ciebie! Bo Jesteśmy dla Ciebie i Twoich wyników. Wybierz spośród 60 tysięcy nośników zewnętrznych w całej Polsce! Poznaj moc outdooru już dziś i skontaktuj się z nami! 

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.