Jak prezentował się luty w OOH i ZnajdźReklamę.pl? Zobacz przegląd kampanii outdoorowych!

Jak prezentował się luty w OOH i ZnajdźReklamę.pl? Zobacz przegląd kampanii outdoorowych!

Luty, mimo niskich temperatur i atmosfery przedłużającej się zimy, nie jest pozbawiony ciekawych reklam. Bo wyróżnić się wśród zimowych chłodów i szarości nie jest problemem. 🙂 Sezon zimowy, choć wymagający, stwarza unikalne możliwości dla marek, zachęcając ich do eksperymentowania z różnymi formatami. Jakie zatem firmy postanowiły wykorzystać luty na skuteczną promocję w outdoorze? Zobacz nasze zestawienie najciekawszych lutowych kampanii zorganizowanych z pomocą doradców ZnajdźReklamę.pl!

💡LUG rozświetla Polskę na oświetlonym billboardzie

LUG Light Factory pomaga rozświetlić Polskę – a my pomagamy oświetlić ich reklamę. W końcu kampania marki na oświetlonych nośnikach to jedyne sensowne wyjście. 🙂

Podświetlone billboardy nie tylko wyróżniają się spośród innych form reklamy, ale także zachowują świetną widoczność także po zachodzie słońca. Zapewniają one lepszą czytelność komunikatu, zwłaszcza w godzinach wieczornych. Dzięki temu, kampania marki na oświetlonych nośnikach dociera do szerokiego grona odbiorców i pozostaje w pamięci na dłużej.

Zobacz przegląd ciekawych Reklam podświetlanych widocznych całą dobę – i zainspiruj się!

9ine na oczach wszystkich

Serce Warszawy, 4 najbardziej atrakcyjne miejsca reklamowe i 4 skuteczne formaty. Czy może być lepiej? Po co ograniczać się do jednego form atu, gdy możemy przyciągać spojrzenia z każdej strony? Nasz Klient, firma 9INE, postawił na różnorodność i efekt synergii, by podbić serca Warszawiaków ze swoją najnowszą kampanią. A żeby to osiągnąć, udali się – z pomocą naszej doradczyni Natalii Witoszyńskiej – do samego centrum Warszawy. I lepiej trafić nie mogli, bo trafili tam, gdzie każdego dnia na reklamę pada wiele tysięcy spojrzeń.

Odbiorca spotyka się z marką na billboardzie, potem na citylighcie, spogląda także na siatkę wielkoformatową, aż w końcu na DOOH zawiesza wzrok – 9INE skutecznie dociera do różnych grup docelowych i zostaje w pamięci odbiorców na dłużej.

9INE wygląda spektakularnie na reklamach wielkiego formatu. Chcesz wykorzystać ten nośnik także w swojej kampanii? Zobacz, dlaczego warto zainwestować w reklamę wielkoformatową?

Rekrutacja w outdoorze to strzał w 10-tkę!

Firma TE Connectivity postanowiła zachęcać do wzięcia udziału w rekrutacji na billboardach w Szczecinie i Goleniowie. Rekrutacja w outdoorze to ciekawy i nietypowy sposób dotarcia do swoich potencjalnych kandydatów na szeroką skalę. Oferty pracy na billboardach, ekranach cyfrowych, czy citylightach zapewniają maksymalną ekspozycję ogłoszeń rekrutacyjnych i skutecznie docierają do zainteresowanych grup odbiorców. Przez to, że kampanie rekrutacyjne w outdoorze mogą pojawić się na wybranych lokalizacjach znajdujących się w pobliżu siedziby firmy, działania rekrutacyjne mogą zostać skoncentrowane na konkretny, interesujący firmę obszar geograficzny i przyciągnąć, np. kandydatów mieszkających w pobliżu.

Przeczytaj więcej o rekrutacji w outdoorze w naszym wpisie Rekrutujesz? Poznaj możliwości kampanii outdoorowej!

Pracuj wygodniej z Wings

Firma Arrow Mechanics postawiła na citylighty! Citylighty to jeden z najczęściej wybieranych nośników outdoorowych – zwłaszcza w Krakowie, gdzie występuje uchwała krajobrazowa. Tam też właśnie pojawiła się lutowa kampania naszego klienta, która na strategicznie rozmieszczonych nośnikach docierała w różne zakątki Krakowa. Reklamy można zobaczyć m.in. na przystankach. Dzięki takiemu umiejscowieniu, ich potencjalni klienci mogą na spokojnie zapoznać się z przekazem reklamowym i promowanym produktem w trakcie oczekiwania na autobus i tramwaj.

Citylighty to jeden z najbardziej popularnych nośników outdoorowych. Poznaj ich potencjał i sprawdź najlepsze kampanie reklamowe na citylightach, którymi warto się zainspirować!

Twoja kampania szyta na miarę ze ZnajdźReklamę.pl

W ZnajdźReklamę.pl zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, poprzez jej wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Od wielokolorowych kompozycji do stonowanych i minimalistycznych kreacji – od Ciebie zależy, jakie barwy znajdą się na Twojej reklamie zewnętrznej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy doradzimy Ci w zakresie reklamy offline, jak i online!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.