Jak siłownie reklamują się na reklamach outdoorowych?

Jak siłownie reklamują się na reklamach outdoorowych?

Nowy rok, nowi my! Nowy rok to czas postanowień i zwiększonej motywacji! Wielu z nas stawia sobie cele związane ze zdrowym stylem życia, a siłownie doskonale zdają sobie sprawę z tego zjawiska. Siłownie będąc świadome zwiększonego zainteresowania ich usługami uruchomiają  swoje działania marketingowe – i pojawiają się w outdoorze. Niedługo wiele osób będzie szukać najlepszego sposobu na spełnienie swoich postanowień o nowej sylwetce, a siłownie chętnie poinformują ich o swoich usługach z pomocą kreatywnych, przyciągających uwagę reklam outdoorowych.

Gdzie reklamują się kluby fitness?

Najczęściej kampanie siłowni w reklamie outdoorowej są targetowane na punkty POI (Point of Interest). W takim przypadku naszym POI staje się adres siłowni, a nośniki są wybierane na podstawie odległości od tego punktu – im bliżej, tym lepiej! 🙂 W systemie ZnajdźReklamę.pl po nałożeniu na mapę punktów POI, możemy bez problemu stworzyć skuteczny plan rozmieszczenia przekazów. Z jego pomocą precyzyjnie wybieramy nośniki znajdujące się w pobliżu obiektów, do których chcemy kierować grupę docelową. Dzięki temu reklamy trafią do osób przemieszczających się i mieszkających jak najbliżej siłowni. Wybór najbliższej lokalizacji klubu dla Klienta jest optymalnym i sensownym rozwiązaniem – w końcu mało kto lubi wybierać się na drugi koniec miasta na swoją siłownię 🙂

Sprawdź: Jak kierować reklamę zewnętrzną do określonych grup docelowych? i dowiedz się czemu jest to niezwykle ważny element organizacji kampanii.

Zobacz kampanie reklamowe klubów fitness zorganizowane z pomocą ZnajdźReklamę.pl! 🙂

Well Fitness na dobry początek roku

Well Fitness w swojej kampanii wizerunkowej zorganizowanej ze ZnajdźReklamę.pl zachęcał do skorzystania z promocji na karnet na siłownię na początku 2023 roku. Kreacje z przekazem reklamowym marki pojawiły się w wielu miastach w Polsce – mogliśmy zobaczyć je w Bełchatowie, Łodzi, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Czechowicach-Dziedzicach, Jastrzębiu-Zdrój, Katowicach i Raciborzu.

Well Fitness ze swoim przekazem pojawił się tam, gdzie znajdują się ich Klienci. Jako idealne nośniki do tej kampanii wybrano lokalizacje, które znajdowały się blisko klubów Well Fitness – tak, aby dotrzeć z przekazem do osób mieszkających w pobliżu siłowni.

#NaMieścieMówią – kampania klubów Fitness

#NaMieścieMówią, że jesteśmy mocni nie tylko w gadce! Na początku listopada ruszyła kampania klubów fitness należących do grupy Medicover Polska – zorganizowana z pomocą ZnajdźReklamę.pl. 🙂

#NaMieścieMówią to promocja znanych klubów, która znalazła swoje miejsce także w outdoorze. Well Fitness w Łodzi, Fitness Platinium w Krakowie oraz Smart Gym na Śląsku za pośrednictwem kampanii informują o swojej najnowszej promocji. Kluby otwierają drzwi dla nowych członków i oferują unikalną zniżkę tylko do końca roku.

Precyzyjnie wyselekcjonowane nośniki outdoorowe oznaczone charakterystycznym hasłem #NaMieścieMówią zdobią ulice m.in. Łodzi, Krakowa i Katowic. Przekazy zostały wzbogacone o lokalne powiedzenia oraz nawiązania do znanych obiektów, które z pewnością przyciągają uwagę mieszkańców. „Po naszych treningach, przebiegniesz Piotrkowską w 5 minut” w Łodzi, „Po naszych zajęciach bieg od Sukiennic do Kopca zajmuje tylko 5 minut” w Krakowie, czy „Nasze ciężary są cięższe niż śląski obiad” na Śląsku to tylko niektóre z kreatywnych haseł, które pojawiły się w outdoorze.

Be Motivated!

Well Fitness podtrzymuje naszą motywacje z ogólnopolską kampanią. 🙂 W październiku 2023 roku reklamy z hasłem „Be motivated” pojawiły się w m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Częstochowie, Katowicach i Wrocławiu. Firma w ten sposób poinformowała zainteresowanych o swojej najnowszej promocji na tańszy karnet w klubach. Przekazy zostały umieszczone na billboardach i przyciągających wzrok citylightach.

CityFit z kampanią na otwarcie

Oprócz informowania o najnowszych promocjach, kampania outdoorowa w branży klubów fitness świetnie sprawdza się również przy otwarciu nowego lokalu! CityFit postanowił powiadomić swoją grupę odbiorców o otwarciu swojego nowego lokalu w Puławach. Kolorowej reklamie towarzyszyła promocja na karnet .

Chcesz zorganizować swoją skuteczną kampanię reklamową?

Organizacja skutecznej kampanii outdoorowej może stanowić niemałe wyzwanie. Na szczęście mamy ich za sobą już ponad 2000 – i dobrze znamy się na rzeczy 🙂 Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu na rynku OOH poznaliśmy każdą stronę outdooru w Polsce. Mamy ponad 70 tysięcy nośników w ponad 900 miejscowościach – i wciąż się rozwijamy! Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę! W naszej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.