Jak wyglądał maj w kampaniach zewnętrznych ZnajdźReklamę.pl?

Jak wyglądał maj w kampaniach zewnętrznych ZnajdźReklamę.pl?

Jakie zatem firmy postanowiły wykorzystać maj na skuteczną promocję w outdoorze? Zobacz nasze zestawienie najciekawszych majowych kampanii zorganizowanych z pomocą doradców ZnajdźReklamę.pl!

W tym roku obchodzimy 20. rocznicę przystąpienia Polski do UE, a takie okazje trzeba świętować – najlepiej z rozmachem i w outdoorze!

I świętujemy cały maj z kampanią zorganizowaną z pomocą ZnajdźReklamę.pl i Lailą Szaranek. Bo właśnie teraz w województwie wielkopolskim możecie napotkać kreacje upamiętniające tę datę. Kampania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu gości na łącznie 45 nośnikach rozmieszczonych strategicznie na terenie całego województwa i dociera do mieszkańców każdego zakątku regionu.

Połączenie formatów – 29 billboardów i 16 citylightów pozwoliło na zróżnicowanie grupy odbiorców i szersze dotarcie. Billboardy i citylighty, zlokalizowane głównie w strategicznych punktach komunikacyjnych i w miejscach o dużym natężeniu ruchu, docierają zarówno do osób podróżujących samochodem, pieszo, jak i komunikacją miejską. Dzięki tej zróżnicowanej sieci nośników, kampania ma szansę dotrzeć do jak największej liczby osób i zwrócić ich uwagę na obchody 20. rocznicy przystąpienia Polski do UE.

Reklama DOOH w galeriach handlowych w największych miastach w Polsce? No jasne!

Styria – bo to właśnie o niej w kampanii naszego Klienta mowa – słynie z malowniczych terenów, których skrawek możecie właśnie teraz podziwiać w galeriach w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Kampania, zorganizowana przy wsparciu ZnajdźReklamę.pl i Natalii Witoszyńskiej, będzie Was skutecznie kusić do odwiedzenia Styrii – i to za pośrednictwem niezawodnych ekranów DOOH. Dzięki pomiarom widowni nośników w ZnajdźReklamę.pl już teraz wiemy, że przekaz naszego Klienta dotrze do około 959 921 osób!

Dlaczego warto postawić na DOOH? 👉 Wzbogacenie reklamy o dynamiczne elementy wzmacnia przekaz i błyskawicznie przyciąga wzrok odbiorców. Obecnie, klienci oczekują intrygujących i zmieniających się treści. Animacje, filmy oraz inne ruchome spoty reklamowe użyte w DOOH znacznie wyróżniają się wśród statycznych form reklamowych oraz dają przewagę już przy pierwszej sekundzie kontaktu z odbiorcą.

Dostarcz swój przekaz prosto do Klienta 👉🏻 z kampanią na urządzeniach Paczkomat InPost!

Po co czekać, aż odbiorcy znajdą Twoją reklamę, skoro możesz dotrzeć do nich w miejscu, które odwiedzają codziennie? 🎯
Nasz Klient Spark Academy wykorzystał niedawno ten nietypowy, ale bardzo skuteczny sposób dotarcia do swojej grupy docelowej w kampanii rekrutacyjnej zorganizowanej z pomocą ZnajdźReklamę.pl Kampania została umieszczona w mniejszych miejscowościach i na obrzeżach Poznania, co pozwoliło również na dotarcie do osób, które mieszkając poza Poznaniem rozważają wybór liceum w mieście. 😎

Zmień perspektywę w outdoorze

 

Kiedy ostatnio musiałeś pochylić głowę, żeby przeczytać billboard? Nasz Klient Spa Bangkok zachęcając odbiorców do pochylenia głowy i przeczytania przekręconego napisu, pomógł potencjalnym klientom szybko zweryfikować czy potrzebują masażu w jego salonie. Kreacje przez cały maj będą sprawdzać stan Waszego rozluźnienia – i to wszystko dzięki sprawnej organizacji kampanii przez naszą Paulinę Rybarczyk.

Twoja kampania szyta na miarę ze ZnajdźReklamę.pl

ZnajdźReklamę.pl zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, poprzez jej wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Od wielokolorowych kompozycji do stonowanych i minimalistycznych kreacji – od Ciebie zależy, jakie barwy znajdą się na Twojej reklamie zewnętrznej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy doradzimy Ci w zakresie reklamy offline, jak i online!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.