Jak zaprojektować idealny design reklamy?

Jak zaprojektować idealny design reklamy?

fot. www.akqa.com

Odpowiedni, przykuwający uwagę i wyróżniający się design reklamy to niezwykle istotny element Twojej kampanii. To także wszystko, co widzi Twój odbiorca podczas pierwszego kontaktu z reklamą, który wpływa na ocenę Twojej marki, a następnie o potencjalnym zakupie lub skorzystania z Twoich usług. Projektowanie reklamy od tekstu przez grafiki, spójność z identyfikacją oraz kreatywne podejście to skomplikowany proces, który musi być dokładnie przemyślany. Zatem – na co musisz zwrócić uwagę, żeby zwracali uwagę na Twoją reklamę? Sprawdź 😉

Minimalizm i prostota

Mniej znaczy więcej – minimalizm znajduje zastosowanie praktycznie w każdej marce! Bo minimalizm to sposób na estetyczną kreacje, która za pomocą jasnego przekazu pokaże potencjalnemu Klientowi to, co firma chce mu przekazać!

Spójność z marką

Przekaz musi mieć jasno określonego nadawcę! Poprowadź swojego odbiorcę prosto do Twojej marki! Pokaż swoje logo, użyj kolorów z Twojej identyfikacji wizualnej lub umieść swoją stronę internetową na przekazie (w linku lub innej opcji – w QR!)!

Jasny przekaz

Wiesz co chcesz przekazać swoim odbiorcom? A czy oni będą o tym wiedzieć, gdy zobaczą Twoją reklamę? 😉 Nie wprowadzaj swoich odbiorców w błąd – jasno określ to, co chcesz zamieścić na swojej reklamię tak, aby odbiór nie był w żaden sposób zakłócony!

Myśl nieszablonowo 😉

Kreatywność popłaca! Uwielbieniem odbiorców, popularnością w mediach społecznościowych i stworzeniem świadomości o Twojej marce w głowach potencjalnych Klientów! Wyjdź z utartych schematów i stwórz coś, czego jeszcze nie było na billboardach, citylightach lub innych formatach reklamowych! Oczywiście możesz inspirować się świetnymi kreacjami innych firm – ale stwórz coś własnego, co przyciągnie uwagę wszystkich na Twoją markę!

Jak zaprojektować skuteczną reklamę zewnętrzną?

Poznaj tajniki skutecznego projektowania! Więcej rad i wskazówek dotyczących projektowania znajdziesz w ebooku od zespołu ZnajdźReklamę.pl! Pobierz bezpłatnie ebook 10 kroków do skutecznej reklamy zewnętrznej, czyli jak stworzyć efektywną kampanię outdoorową i dowiedz się, jak zaplanować idealny design Twojej reklamy, sprawdź, jak psychologia koloru działa na odbiór Twojej marki i co możesz zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę! Pobierz ebooka i poznaj tajniki reklamy zewnętrznej!

Masz już gotowy projekt i chcesz zorganizować swoją własną kampanię? Skontaktuj się ze ZnajdźReklamę.pl! Wybierzemy dla Ciebie idealne miejsca na Twoją reklamę, przeprowadzimy Cię przez cały proces planowania kampanii i zmierzymy jej efekty!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.