Najlepsze marketingowe żarty na Prima Aprilis 2023

Najlepsze marketingowe żarty na Prima Aprilis 2023

Prima Aprilis już za nami! Każdego roku w dniu 1 kwietnia firmy prześcigają się w wymyślaniu najlepszych żartów na Prima Aprilis. Jakie marki najbardziej wyróżniły się w tym roku? Zapraszamy na przegląd najciekawszych kreacji stworzonych z okazji tego nietypowego święta!

Netflix i film w Rybniku

Netflix potrafi wkręcić każdego i robi to fenomenalnie. Od jakiegoś czasu po Internecie krążyły plotki o tym, że Netflix kręci jakiś film w polskim Rybniku, jednak produkcja była owiana tajemnicą. Marka wykorzystała zainteresowanie tematem i postanowiła wykorzystać Prima Aprilis na „odkrycie sekretu”. Netflix wypuścił krótki film o kręceniu najnowszej produkcji marki zatytułowanej „Zabójcze Wesele”. Film pokazuje nam, jak wygląda produkcja za kulisami – a raczej w Rybniku. Bo to właśnie tam Netflix twierdzi, że zostały nagrane sceny kaskaderskie na potrzeby netflixowskiego hitu.

Koniec końców niestety Rybnik nie był wykorzystany na potrzeby tej produkcji – a żart został szybko wyjaśniony.

Biedronka i lody łososiowe

Biedronka zazwyczaj 1 kwietnia „dodaje” do swojej oferty specyficzny produkt, obok którego nie można przejść obojętnie. W tym roku na stół wjechały lody o smaku łososia atlantyckiego – pycha! 🙂

Yatta – czy IKEA?

Yatta – sklep dla fanów mangi i anime postanowił na chwilę przemienić się w sieć IKEA. Post dodany 1 kwietnia przez markę łudząco przypomina kreacje sieci, a jakby tego było mało – w rogu kreacji zostało umieszczone lekko zmieniony logotyp IKEA. Ktoś dał się nabrać? 🙂

Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom + x-kom

Współpraca, której nikt nie był w stanie przewidzieć. Humorystyczny profil Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom w Prima Aprilis pochwalił się nowym produktem – zegarkiem, który wykrywa ostatnie bicie serca.

Xiaomi

Kolejny smartwach, a raczej tym razem smartspeaker w primaaprilisowym dniu. Zamiast zegarka – Xiaomi promuje tego dnia głośnik na pasku 🙂

IKEA, klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Po Yatta naśladującej IKEA, nastał czas na prawdziwego mistrza RTM-ów. IKEA doskonale wie, że ich klopsiki są uwielbiane w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zatem na Prima Aprilis każdy wielbiciel klopsików mógł wyobrazić sobie specjalne klopsikomaty, w których można odebrać ciepłego klopsika.

Żabka Polska i banandog

Kolejna kreacja, przez którą w Internecie zawrzało – czyli banandog od Żabki! Żabka w tym toku poszła zdecydowanie na całość, ponieważ ich akcja nie skończyła się na jednym wpisie. Banandogi zostały też promowane przez influencerów, którzy pokazując produkt na swoich kontach jeszcze bardziej nakręcali żart! 🙂

 Reklama online ze ZnajdźReklamę.pl!

Jesteś zainteresowany reklamą w Internecie? W ZnajdźReklamę.pl oferujemy przeprowadzenie Twojej kampanii! I to nie żart 🙂 Natychmiastowe działanie, pełna kontrola skuteczności, stała optymalizacja – to tylko niektóre zalety reklamy internetowej! Wybierając reklamę online, stawiasz na ciągły rozwój. Na bieżąco testujemy wiele zmiennych, takich jak: nowe teksty, nagłówki, opisy, stawki czy miejsca wyświetlenia reklamy. Dzięki temu, Twoja kampania nie tylko dotrze do jak największej liczby odbiorców, lecz także jej efektywność będzie rosła z każdym miesiącem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.