Samochody na billboardach – branża motoryzacyjna w OOH!

Samochody na billboardach – branża motoryzacyjna w OOH!

Reklama outdoorowa w branży motoryzacyjnej to już standard! Cały czas widzimy nowe modele samochód, które promowane są najczęściej na billboardach i siatkach wielkoformatowych w pobliżu dróg, ale także w centrum miasta! Od Toyoty, przez BMW i Audi, aż po Forda, Mazdę i Volkswagena – praktycznie każdą markę można spotkać na reklamach zewnętrznych! Nic w tym dziwnego – odbiorcy reklam przy drodze to najczęściej osoby zmotoryzowane lub potencjalni Klienci – którzy jeszcze nie kupili swojego auta, ale może nad tym rozmyślają! Reklamy outdoorowe aut docierają do Klienta tworząc w ich świadomości potrzebę zakupu! Wiemy, że w outdoorze reklamuje się każdy – a kto robi to najlepiej? Sprawdź, które marki z branży motoryzacyjnej wyróżniły się najbardziej kreatywnymi reklamami swoich samochodów!

Wspinaj się z Toyotą po billboardzie!

fot. bmedia Group

„Jak daleko zajdziesz” z Toyotą RAV4 Hybrid? Przekonaj się sam – i wspinaj się na reklamę Toyoty i największą zewnętrzną ściankę wspinaczkową! Akcja marki miała rozpalić w odbiorcach chęć do poszukiwania nowych przygód – i raczej im się to udało. Mało osób może pochwalić się osiągnięciem wspięcia się na reklamę na Times Square, prawda? 😉 Firma świetnie poradziła sobie ze stworzeniem nowej potrzeby w świadomości odbiorców, przyciągnięcia uwagi do swojego produktu i zrobienia o nim hałasu zarówno w outdoorze, jak i online! Akcja wspinaczkowa trwała tylko 3 dni – jednak o reklamie wspomina się do dziś 🙂

fot. billboardcompanyatlanta.com

fot. www.hartfordbusiness.com

 

BMW w podświetleniu

Promocja samochodu elektrycznego klasy premium to świetna okazja na wykorzystanie potencjału kampanii outdoorowej! Reklama elektrycznego auta BMW i3 zawierała podświetlane elementy, które świetnie obrazują cechy pojazdu. W ramach promocji auta – billboardy umieszczone przy drogach w Wielkiej Brytanii namawiały także do skorzystania z opcji wirtualnej jazdy testowej przez pobranie aplikacji!

fot. m.indiamart.com

Wojna billboardowa – Audi vs. BMW

Oczywiście wojna BMW vs. Audi trwa od wieków – można powiedzieć, że nawet od początków istnienia obu firm. Jednak narastające napięcie między markami w końcu zostało rozładowane, gdy Audi postanowiło postawić billboard w Los Angeles w Kalifornii. Audi w swojej reklamie nawiązało do znanego na całym świecie emblematu BMW umieszczając napis „Szachy? Nie dziękuję, wolałbym jeździć.” BMW oczywiście długo nie zostało mu dłużne – a to był dopiero początek ich wojny billboardowej (więcej o tym przeczytasz tutaj)!

fot. revelationroom.wordpress.com

Największa na świecie – reklama Forda

Reklama umieszczona w Księdze Rekordów Guinnessa to coś wyjątkowego. Promocja Forda w Madrycie została okrzyknięta największą reklamą na świecie! Billboard ma powierzchnię 5265 m², waży dwie tony i zajmuje 470 okien – a praca nad montażem tego giganta trwała 2 dni!

fot. Ford

Twoja reklama w outdoorze? Oczywiście!

W ZnajdźReklamę.pl już od 10 lat zajmujemy się reklamą outdoorową – a billboardy to nasza specjalność! Zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię billboardową, dobierzemy idealne miejsca na Twoją reklamę i prześlemy Ci precyzyjny raport z naszych działań – a to wszystko zrobimy z 1 umową i 1 fakturą! Wybierz spośród 60 000 nośników zewnętrznych z bazy ZnajdźReklamę.pl! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor! 

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.