Kwiecień w outdoorze! Kwietniowe kampanie ze ZnajdźReklamę.pl

Kwiecień w outdoorze! Kwietniowe kampanie ze ZnajdźReklamę.pl

Kwiecień to miesiąc kampanii 1,5%! To okres, w którym wiele organizacji i fundacji angażuje się w kampanie społeczne, zachęcając społeczność do przekazania części podatku na szczytne cele. Wraz z nadejściem wiosny i częstszym przebywaniem potencjalnych Klientów na zewnątrz, wiele firm również decyduje się na wykorzystanie tej okazji do skutecznej promocji w przestrzeni outdoorowej. Jakie firmy postanowiły wykorzystać wiosenną pogodę na skuteczną promocję w outdoorzeZobacz nasze zestawienie kampanii zorganizowanych z pomocą doradców ZnajdźReklamę.pl w kwietniu!

Gdańsk. Autentycznie.

Odwiedziliście już Gdańsk w tym roku? Jeśli nie, to czas na nowe plany wyjazdowe! Zafascynujecie się. Autentycznie.
Dzięki kampanii od marki Visit Gdansk zorganizowanej z pomocą ZnajdźReklamę.pl i naszej Angeliki Woźniak, miłośnicy podróży z Warszawy i Poznania mogą teraz odkryć uroki Gdańska. A to wszystko dzięki nośnikom reklamowym, które zawitały w kwietniu na citylightach na przystankach autobusowych rozmieszczonych w strategicznych miejscach w obu miastach!

W kwietniu królowały kampanie 1,5%!

W kwietniu, w okresie gorączkowych rozliczeń podatkowych i zbliżającego się terminu składania PIT-ów, przestrzeń reklamową zajmują kampanie procentowe. Strategicznie umieszczone reklamy nie tylko zwiększają świadomość społeczną, ale także skutecznie mobilizują odbiorców do wsparcia szczytnych celów poprzez datki.

Cancer Fighters

Ta spektakularna siatka Fundacji Cancer Fighters z ambasadorką Joanną Jędrzejczyk pojawiła się we Wrocławiu. Kampania ta, zorganizowana z pomocą ZnajdźReklamę.pl, przez cały kwiecień przypominała nam o możliwości przekazania 1,5% podatku.

Caritas Poznań

Kampania 1,5% Caritas Poznań została umieszczona na ekranach w komunikacji miejskiej! Dzięki temu przekaz przygotowany przez fundację będzie stale eksponowany podróżującym podczas transportu. Użytkownicy pojazdów często podświadomie zapoznają się z treścią na nich umieszczoną, dzięki czemu jeszcze lepiej zapada im to w pamięć.

Wystawa Beksińskiego

Siatka promująca wystawę dzieł Beksińskiego pojawiła się w kwietniu w centrum Warszawy! Dzięki sprawnej organizacji kampanii przez naszą doradczynię Paulinę Rybarczyk siatka wielkoformatowa z dziełem Zdzisława Beksińskiego przyciągała spojrzenia mieszkańców i zachęcała do odwiedzenia wystawy przez cały kwiecień  Działania nad organizacją kampanii dla naszego Klienta, Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, koordynował także Pan Piotr Dmochowski, który razem z żoną jest opiekunem kolekcji dzieł Beksińskiego, a za życia artysty był jego marszandem, największym fanem i przyjacielem 🙂

Twoja kampania szyta na miarę ze ZnajdźReklamę.pl

ZnajdźReklamę.pl zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, poprzez jej wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Od wielokolorowych kompozycji do stonowanych i minimalistycznych kreacji – od Ciebie zależy, jakie barwy znajdą się na Twojej reklamie zewnętrznej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy doradzimy Ci w zakresie reklamy offline, jak i online!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.