LEGO w outdoorowej odsłonie. Najciekawsze kampanie marki w OOH

LEGO w outdoorowej odsłonie. Najciekawsze kampanie marki w OOH

28 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień LEGO. Marka LEGO, znana z niezliczonych sukcesów i rzeszy wiernych fanów na całym świecie, zawsze potrafi zaskoczyć i zainspirować swoją wyjątkową innowacyjnością w swoich kampaniach outdoorowych. Które wyróżniły się najbardziej? Z okazji Dnia LEGO postanowiliśmy stworzyć dla Ciebie małe zestawienie kampanii marki, obok których nie da się przejść obojętnie. Zobacz, jak LEGO promuje się w outdoorze!

Tramwaj do LEGO

fot. Tramwaje Warszawskie

Tramwaj LEGO w podróży przez Warszawę! Ten niezwykle ciekawy tramwaj przez cały listopad 2022 roku jeździł wyznaczoną trasą, która obejmowała oficjalne punkty sprzedaży produktów LEGO w Warszawie. W środku na podróżnych czekały ozdoby z klocków LEGO, figurki Świętego Mikołaja oraz Ninja Kai, a dzieci podróżujące tym pojazdem dostały listy, które mogły wysłać do Świętego Mikołaja! Akcja została zorganizowana przez markę LEGO oraz spółkę Tramwaje Warszawskie!

Przeczytaj więcej o reklamach na tramwajach tutaj!

„Whale, Caterpillar, Monster” na citylightach i ulicach 🙂

fot. adsoftheworld.com

Ta kreatywna kampania marki stworzona przez agencję Ogilvy zrobiła prawdziwą furorę w outdoorze. Wykorzystanie przestrzeni znajdującej się za nośnikiem to jeden z ciekawszych trendów w reklamie outdoorowej. Stworzone przez markę postacie LEGO idealnie wpasowują się w tło ulic miasta, na którym są umieszczone citylighty. Kampania ta skupiała się na interakcji z otoczeniem miejskim, co przyciągnęło uwagę przechodniów, stworzyło niezapomniane wrażenia i zwiększyło świadomość marki.

Dowiedz się więcej na temat reklamy na citylightach: Citylight – jaki potencjał kryje się w tym formacie reklamowym?

FOOH – czyli w outdoorze, ale nie do końca 🙂

Trend fake OOH ostatnio rozpowszechnił się w branży reklamy. Marka LEGO także postanowiła dołączyć do zabawy i stworzyć angażujące oraz realistyczne doświadczenia dla swoich odbiorców w mediach społecznościowych. Dzięki technologiom CGI i AR na ulicach największych miast w Polsce pojawiły się figurki LEGO, które stworzyły przyciągające wzrok sceny.

Twoja kampania szyta na miarę ze ZnajdźReklamę.pl

ZnajdźReklamę.pl zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, poprzez jej wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Od wielokolorowych kompozycji do stonowanych i minimalistycznych kreacji – od Ciebie zależy, jakie barwy znajdą się na Twojej reklamie zewnętrznejSkontaktuj się z nami, a pomożemy doradzimy Ci w zakresie reklamy offline, jak i online!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.