Najciekawsze przykłady reklam wielkoformatowych

Najciekawsze przykłady reklam wielkoformatowych

Reklama wielkoformatowa jako jedna z najbardziej spektakularnych form reklamy zewnętrznej jest często wybierana podczas kampanii reklamowych. Decydują się na nią zarówno światowe marki, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, które chcą pokazać swoją obecność w przestrzeni miejskiej w wielkim stylu! I to właśnie rozmiar to największa zaleta tej formy reklamy – im większa reklama, tym bardziej się wyróżnia, a jej czytelność jest lepsza! Zaletą tej formy reklamy jest także jej lokalizacja. Reklamy wielkoformatowe umieszczone są w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach – najczęściej umieszczona w centralnych miejscach w miastach, na terenach zwiększonego natężenia ruchu (więcej o tym tutaj)! Co jeszcze kryje się w potencjale tych ogromnych reklam? Kreatywność! Przy wielkich formatach marki lubią puścić wodze fantazji i stworzyć kreacje, od której nie da się oderwać wzroku! Zobacz, jak wygląda kilka ciekawych przykładów kampanii reklamowych, w których wykorzystano reklamy o dużym formacie!

Puma x Dua Lipa w dużym formacie – i podświetleniu!

Fantastyczny mural powstały w Londynie był wynikiem kolaboracji marki Puma z piosenkarką Duą Lipą nad nową kolekcją odzieży. Taka współpraca nie mogła obejść się bez kreatywnej i wyróżniającej się promocji! I tak właśnie powstał oryginalny mural, który został stworzony z zastosowaniem farby UV – przez co reklama świeciła nawet w nocy!

fot. Global Street Art

Kran pieniędzy – czyli reklama Santander

Co robi ogromny, czerwony kran na ulicach Londynu i Manchesteru? Oprócz „sypania” monetami na przechodniów reklamuje ofertę banku Santander! A dokładniej – ofertę zwrotu gotówki na rachunkach domowych, stąd też ten deszcz pieniędzy 😉

Disney+ idzie na całość

W czerwcu pisaliśmy o tym, jak Disney+ nie oszczędza na wielokanałowej promocji swojego serwisu w Polsce (więcej o tym tutaj). Od siatek wielkoformatowych do murale z elementami LED – tych reklam nie dało się nie zauważyć!

Największa na świecie – reklama Forda

Reklama umieszczona w Księdze Rekordów Guinnessa to coś wyjątkowego. Promocja Forda w Madrycie została okrzyknięta największą reklamą na świecie! Billboard ma powierzchnię 5265 m², waży dwie tony i zajmuje 470 okien – a praca nad montażem tego giganta trwała 2 dni!

Krok w stronę skutecznej reklamy!

„Krok w dobrą stronę” – czyli hasło umieszczone na muralu w centrum Warszawy promuje najnowszą kolekcję marki CCC. Elementy świetlne widoczne na muralu aktywowane są poprzez wrzucenie butelki PET do recyklomatu ustawionego przy ścianie! Ekologiczna kampania promuje kolekcję marki stworzoną z elementów wyprodukowanych w sposób zrównoważony!

fot. Good Looking Studio

Poznaj potencjał reklamy wielkoformatowej ze ZnajdźReklamę.pl!

ofercie ZnajdźReklamę.pl oferujemy szeroki zakres reklam wielkoformatowych – zarówno na budynkach, jak i przy autostradach! Nieograniczone możliwości doboru formatu i lokalizacji dają pełną swobodę w kreowaniu skutecznej kampanii reklamowej. W ZnajdźReklamę.pl widzimy potencjał reklamy outdoorowej i z naszym 10-letnim doświadczeniem na branży stworzymy idealną reklamę dla Ciebie! Bo Jesteśmy dla Ciebie i Twoich wyników. Wybierz spośród 60 tysięcy nośników zewnętrznych w całej Polsce! Poznaj moc outdooru już dziś i skontaktuj się z nami! 

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.