Najlepsze kampanie reklamowe na citylightach, którymi warto się zainspirować!

Najlepsze kampanie reklamowe na citylightach, którymi warto się zainspirować!

O citylightach możemy mówić godzinami. W tym małym formacie kryje się ogromny potencjał reklamowy, a zalety tego nośnika zewnętrznego są praktycznie niezliczone. Wysoka skuteczność, możliwość precyzyjnego targetowania i wysoki poziom częstotliwości wyświetlania przekazu – to właśnie te cechy charakteryzują citylighty. Dzięki swoim umiejscowieniu w strategicznych punktach miasta, citylighty są doskonałym narzędziem dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Więcej o korzyściach tego formatu przeczytasz więcej tutaj: Citylight – jaki potencjał kryje się w tym formacie reklamowym? Jak już zapoznasz się bliżej z cechami, które czynią ten format one of the kind, poznaj przykłady kampanii na citylightach, które wyróżniły się kreatywnością i przyciągały uwagę odbiorców na ulicach największych miast w Polsce!

Zobacz kampanie zrealizowane na citylightach z pomocą ZnajdźReklamę.pl i zainspiruj się 🙂

TTMS

Grupą docelową kampanii TTMS byli studenci. I też do nich – a raczej do miejsc, w których poruszają się najczęściej, udaliśmy się z precyzyjnie rozmieszczonymi nośnikami outdoorowymi. Reklamy płatnych praktyk firmy pojawiły się w 6 miastach: Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Koszalinie. Przekazy umieściliśmy na billboardach, a także oczywiście – citylightach w pobliżu uczelni – tak, aby skutecznie dotrzeć do każdego potencjalnego kandydata 🙂 Oczekiwanie na przystanku staje się idealną okazją do zwrócenia uwagi na nasze otoczenie – a w tym także na reklamy znajdujące się w pobliżu. Zatem citylighty oprócz przyciągania uwagi, cechują się także wydłużonym czasem pochłaniania treści przed odbiorców, którzy stojąc na przystanku mogą bliżej zapoznać się z komunikatem umieszczonym w reklamie!

Diety od Brokuła

Nasz Klient Diety od Brokuła w kampanii zrealizowanej we współpracy ze ZnajdźReklamę.pl pokazuje, że nie ma drogi na skróty w dojściu do swojej wymarzonej sylwetki. To właśnie o niej często zaczynamy myśleć właśnie już na wiosnę. Jak o nią zadbać, gdy nie mamy dużo czasu? Zamiast poświęcać wiele godzin na gotowanie, wiele osób decyduje się w tym czasie na catering pudełkowy. Nasz Klient wyszedł na ulicę prosto do swoich Klientów ze skuteczną kampanią na citylightach i zachęcił do wybrania właśnie ich cateringu!

Comarch

Firma Comarch od lat współpracuje ze ZnajdzReklame.pl prowadząc kampanie rekrutacyjne na staż dla studentów. Ostatnia wspólnie przeprowadzona kampania rekrutacyjna odbywała się w trzech miastach – w Krakowie, Poznaniu i Gliwicach. Celem kampanii było dotarcie do studentów, których zainteresuje wakacyjny staż w branży IT oraz UX/UI. Z naszym systemem i przede wszystkim znakomitym wsparciem ze strony najlepszych doradców – kampania bardzo szybko została zrealizowana. Reklamy rekrutacyjne pojawiły się w strategicznych miejscach dla wybranej grupy docelowej – można było je spotkać m.in. przy uczelniach i galeriach handlowych.

UAnimals

Kampania dla UAnimals na citylightach dotyczyła promocji Marszu Ocalenia Zwierząt na Ukrainie. Nośniki wybrane do promocji eventu znajdowały się w centrum Warszawy i w pobliżu miejsca, z którego startował marsz – okolice Pałacu Kultury i Nauki. Citylighty natomiast stały się idealnym nośnikami dla grupy docelowej – osób poruszających się pieszo.

Well Fitness

Well Fitness w swojej kampanii wizerunkowej zorganizowanej ze ZnajdźReklamę.pl zachęca do skorzystania z promocji na karnet na siłownię. Kreacje z przekazem reklamowym marki pojawiły się w wielu miastach w Polsce – mogliśmy zobaczyć je w Bełchatowie, Łodzi, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Czechowicach-Dziedzicach, Jastrzębiu-Zdrój, Katowicach i Raciborzu. Well Fitness ze swoim przekazem pojawił się tam, gdzie znajdują się ich Klienci! Jako idealne nośniki do tej kampanii wybrano lokalizacje, które znajdowały się blisko klubów Well Fitness – tak, aby dotrzeć z przekazem do osób mieszkających w pobliżu siłowni. Wybór najbliższej lokalizacji klubu dla Klienta jest optymalnym i sensownym rozwiązaniem – w końcu mało kto lubi wybierać się na drugi koniec miasta na swoją siłownię 🙂

mPay

mPay pojawia się w tych samych miejscach, w których możemy spotkać ich grupę docelową – studentów! Reklamy umieszczone na citylightach pojawiły się w Warszawie, a ich rozmieszczenie oczywiście nie było przypadkowe. Nośniki pojawiły się w pobliżu znanych uczelni w Warszawie – m.in. przy Politechnice Warszawskiej, WUM, SGH, SGGW.

Twoja reklama na citylightach ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na Twoją kampanię? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! Zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię, dobierzemy idealne miejsca na Twoją reklamę i prześlemy Ci precyzyjny raport z naszych działań – a to wszystko zrobimy z 1 umową i 1 fakturą! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.