Najlepsze kampanie świąteczne w outdoorze, którymi warto się zainspirować!

Najlepsze kampanie świąteczne w outdoorze, którymi warto się zainspirować!

Wraz z początkiem listopada zaczął się także okres przygotowań do świąt. Świąteczne motywy możemy zobaczyć już wszędzie – ale najczęściej spotkamy je w sklepach oraz w outdoorze. Zbliżające się święta oraz koniec roku sprawiają, że konsumenci są bardziej chętni na zakupy, a firmy chętnie to wykorzystują. Tylko jak przebić się do świadomości odbiorców, gdy outdoor jest przepełniony mnóstwem przekazów reklamowych, które nawiązują do tego samego, czyli świąt? Postaw na kreatywność! Wyróżnij się wśród konkurencji, wczuj się w klimat świąt i zainspiruj się kreacjami, które w nieszablonowy sposób podeszły do tematu kampanii świątecznych! Zobacz, jak marki celebrują święta!

Second-hand dekoracje świąteczne

fot. www.adsoftheworld.com/

Firma EDB to globalny dostawca energii, dla którego zrównoważony rozwój jest częścią DNA. Firma zgodnie ze swoimi wartościami postanowiła zachęcić Portugalczyków do ekologicznych praktyk i recyklingu – nie zapominając przy tym o duchu świąt. W kampanii marki wykorzystano stare plakaty reklamowe, które po małych poprawkach zamieniły się w piękne dekoracje świąteczne. Podświetlane citylighty z wyciętymi wzorami zdobiły największe miasta w Portugalii, m.in. Lizbone i Porto.

Rozpakuj billboardowy prezent

fot. www.adsoftheworld.com

Firma H&M w ramach kampanii „Unwrap the Magic” zamieniła budynek w Wielkiej Brytanii w ogromny kalendarz adwentowy. Każdego dnia grudnia na nośniku otwierało się nowe okienko. Każdy odkryty kafelek ukazywał przechodzącym klientom produkty ze świątecznej kolekcji H&M.

fot. www.adsoftheworld.com

Podaruj radość jak Mikołaj

Reklama Coca-Coli umieszczona w Katowicach, fot. marketingprzykawie.pl

W okresie świątecznym Coca-Cola robi wszystko, żeby wizerunek Mikołaja był widoczny wszędzie – w telewizji, Internecie, sklepach, na plakatach, na ciężarówkach, a także w outdoorze! W 2018 roku Coca-Cola ruszyła we współpracy ze Szlachetną Paczką z kampanią „Podaruj radość jak Mikołaj”. Każdy zakup półlitrowej butelki napoju równał się 1zł przeznaczonej na wsparcie idei Szlachetnej Paczki. W parze z kampanią pojawiła się także reklama outdoorowa widoczna na budynkach w największych miastach w Polsce, m.in. w Katowicach i Krakowie.

Kampania Coca-Coli w Krakowie, fot. marketingprzykawie.pl

Wiedźmińska śnieżna kula

Promocja popularnego serialu Netflixa nie mogła obejść się bez kreatywnej kampanii reklamowej. Premiera serialu miała miejsce 17 grudnia tuż przed świętami, zatem w kampanii nie mogło zabraknąć świątecznych motywów. Netflix nie zawiódł i przeniósł wiedźmiński świat potworów na zaśnieżone ulice w Mediolanie, Moskwie, Nowym Jorku, Londynie, Berlinie i Buenos Aires. Jedyna w swoim rodzaju bożonarodzeniowa instalacja 3D w kształcie 5-metrowych kul śnieżnych skrywały w swoim wnętrzu bestię znaną z serii – potwora Myriapod.

Twoja kreatywna kampania ze ZnajdźReklamę.pl!

Weź inspirację z tych świetnych kreacji i także postaw na kreatywność! Ze ZnajdźReklamę.pl możesz przygotować nieszablonową, kreatywną oraz oryginalną kampanię, od której nie da się oderwać wzroku! Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu na rynku OOH poznaliśmy każdą stronę outdooru w Polsce. Mamy ponad 75 tysięcy nośników w ponad 900 miejscowościach – i wciąż się rozwijamy! Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.