Największe i najlepsze – reklamy outdoorowe z rekordem Guinnessa

Największe i najlepsze – reklamy outdoorowe z rekordem Guinnessa

fot. Ford

Zastanawiasz się, jak zapisać się na kartach historii ze swoją kampanią reklamową? Rekord Guinnessa na pewno może w tym pomóc! 🙂 Reklamy nagrodzone rekordem Guinnessa przekraczają wszelkie granice, wykraczają poza konwencje i standardy oraz oczywiście zaskakują rozmiarem! Przyjrzymy się dziś instalacjom, które znalazły swoje miejsce w słynnej Księdze Rekordów Guinnessa i stały się częścią historii. Zobacz największe i najlepsze reklamy z rekordem Guinnessa!

Największa na świecie – reklama HUAWEI P20 Pro

W czerwcu 2018 roku reklama Huawei P20 Pro znajdująca się na fasadzie budynku España na słynnym Plaza de Espana stała się największą reklamą zewnętrzną na świecie. Baner miał powierzchnie 5673 metrów kwadratowych i przyciągał uwagę każdego przechodnia. Na przekazie znajdowało się zdjęcie hiszpańskiego fotografa Eugenio Recuenco, który zrobił je z pomocą telefonu Huawei P20 Pro.

fot. spintegrales.com

Poprzedni rekordzista – reklama Forda

Przed reklamą Huawei’a mianem największej na świecie był okrzyknięty niesamowity baner Forda. Billboard promujący auto Ford Ecosport miał powierzchnię 5265 m², ważył dwie tony i zajmował 470 okien – a praca nad montażem tego giganta trwała 2 dni. Oczywiście reklama znalazła się w tym samym miejscu, na którym Huawei wykleił swój rekordowej wielkości baner.

fot. Ford

Największy ekologicznie interaktywny billboard

fot. newstap.in

10 września 2023 roku rekord Guinnessa w kategorii „Największy ekologicznie interaktywny billboard” zdobyła brytyjska marka herbat – Taj Mahal wraz ze swoją instalacją „Megh Santoor”. Marka stworzyła niesamowitą kampanię OOH, w której to deszcz stał się głównym kompozytorem. Instalacja była umieszczona w Vijayawada w południowych Indiach w idealnym na to czasie – w porze monsunowej. Krople deszczu aktywowały struny billboardu, które poruszone wykonywały „Raag Megh Malhar”, klasyczną indyjską formę muzyki graną na instrumencie strunowym zwanym santoor.

Pierwszy i największy robotyczny billboard 3D

fot. tech.co

Ten sześciopiętrowy gigant zebrał aż dwa tytuły i zapisał się na zawsze w Księdze Rekordów Guinnesa jako „Największy billboard 3D” i „The First 3D Robotic Billboard”. Billboard składa się z aż 1760 ruchomych ekranów LED.

Dotrzyj do nowych Klientów ze skuteczną kampanią reklamową!

Pokaż swoją markę szerokiej publiczności – zarówno w Internecie, jak i w outdoorze! W ZnajdźReklamę.pl zaplanujemy i przeprowadzimy dla Ciebie skuteczną kampanię reklamową. Możesz z nami pojawić się na najpopularniejszych platformach społecznościowych, ale także w outdoorze na nośnikach zewnętrznych. Dotrzyj ze swoją reklamę tam, gdzie znajdują się Twoi Klienci!

Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy razem zrobić!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.