Pomysły na reklamę zewnętrzną w przestrzeni miejskiej

Pomysły na reklamę zewnętrzną w przestrzeni miejskiej

Reklama zewnętrzna w przestrzeni miejskiej jest skutecznym sposobem promowania produktów lub usług danych firm. Umieszczając swoją reklamę w mieście masz pewność, że dotrze ona do dużej liczby osób. Bo to właśnie zasięg jest największa zaletą reklamy w miastach! Nośniki umieszczone w strategicznych miejscach w mieście – najczęściej w obszarach o dużym natężeniu – docierają do szerokiego grona osób, które w ciągu dnia mogą zobaczyć Twój przekaz nawet kilka razy!

Po osiągnięciu tak dużego zasięgu, spraw, żeby o Tobie pamiętali! Reklamy w przestrzeni miejskiej muszą wyróżniać się kreatywnością, oryginalnością, przyciągać uwagę i wyróżniać się wśród konkurencji. Jak to osiągnąć? Potencjał reklamy w miastach jest ogromny – sprawdź, jak go wykorzystać! Zobacz nasze pomysły na ciekawą reklamę w mieście!

Wykorzystaj nośniki, żeby kreatywnie „wtopić” się w przestrzeń miejską!

fot. Corona / Adweek

Murale, siatki, citylighty. Miasto daje Ci wiele możliwości na ciekawe „wtopienie się” w przestrzeń miejską. Wyróżnij się bez większej ingerencji w wygląd miasta! Kreatywne wykorzystanie tych możliwości pozwala na przyciągnięcie uwagi odbiorców i zapadnięciu w pamięć potencjalnych Klientów. Wtapianie się w krajobraz miejski nie oznacza zniknięcie w nim! Reklamy, które w nieszablonowy sposób wykorzystują elementy wyglądu miasta często zwiększają swój zasięg przez zdobycie popularności w mediach społecznościowych. Tak, jak widoczna wyżej reklama piwa Corona! Widoczna w outdoorze tylko kilka minut, iluzja została na długo w trendach w Internecie i w świadomości odbiorców!

Podróżuj przez całe miasto ze swoją reklamą

fot. Tramwaje warszawskie

Reklamy na pojazdach i w pojazdach to nie odkryty potencjał, który tylko czeka na Twoją kreatywną reklamę. Długi czas ekspozycji, ogromny zasięg i nieszablonowa reklama przyciągająca uwagę – reklama mobilna po prostu jest skuteczna! Umieść swoją reklamę na tramwaju lub autobusie i docieraj do odbiorców zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Ciekawie do tej formy reklamy podeszła firma LEGO. Widoczny wyżej tramwaj LEGO podróżował po trasie, na której znajdowały się stacjonarne sklepy firmy! Reklama, która podwozi Cię do sklepu? Oczywiście! Więcej zalet tej formy reklamowej poznasz tutaj: Kampanie tranzytowe – czyli Twoja reklama w ruchu!

Skorzystaj z potencjału reklam małej architektury

fot. alfredmorro.com

Citylighty szybko stały się jedną z najbardziej popularnych form reklamowych w miastach! Wiaty przystankowe i ławki to świetne miejsca na Twoją reklamę! Osoby podróżujące komunikacją miejską stają się odbiorcami, którzy przez dłuższy czas pochłaniają treści z przekazu. Oczekiwanie na przystanku staje się idealną okazją do zwrócenia uwagi na nasze otoczenie – a w tym także na reklamy znajdujące się w pobliżu! Gdy już masz uwagę swoich odbiorców, zaprezentuj im przekaz, który łatwo zapamiętają. Postaw na oryginalność! Kreatywne przykłady reklamy na przystankach zobaczysz tutaj: Jak zmienić przystanek w kreatywne OOH?

Bądź blisko potencjalnych Klientów, którzy lubią zamawiać online

Reklamy na urządzeniach Paczkomat® to świetny sposób na dodanie trochę koloru do przestrzeni miejskiej, a przy okazji zwrócenie uwagi na Twój przekaz. Automaty Paczkomat znajdują się praktycznie wszędzie, a ich liczba, a także popularność wciąż rośnie! A reklamując się na paczkomatach dokładnie poznasz swoją grupę docelową. Kto najczęściej korzysta z tych skrytek pocztowych? Osoby, które uwielbiają zakupy online! Poznaj tych miłośników zakupów internetowych z Twoją ofertą i usługami! Tak, jak to zrobiliśmy z naszym Klientem MyEventeo! O naszej kampanii z MyEventeo przeczytasz tutaj: Reklama na automatach Paczkomat®? MyEventeo robi to najlepiej!

Wprowadzenie uchwał krajobrazowych i ograniczenie nośników reklamowych w wielu miastach sprawiło, że firmy musiały skierować się ku innym formom reklamowym. Mimo znacznych regulacji reklama w mieście wciąż istnieje – i jest świetnie widoczna! Zobacz raport przygotowany przez zespół ZnajdźReklamę.pl! Pobierz go zupełnie za darmo i dowiedz się więcej na temat regulacji prawnych w miastach

Wpływ uchwał krajobrazowych na reklamę zewnętrzną w Polsce

Dowiedz się wszystkiego, co istotne na temat uchwał krajobrazowych wprowadzanych w Polsce. Pobierz zupełnie bezpłatnie najnowszy i najbardziej aktualny raport dotyczący uchwał krajobrazowych w Polsce!

Twoja reklama w outdoorze!

Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl oprócz paczkomatów znajdziesz także inne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest co wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 60 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.