Promocja koncertów, wydarzeń i eventów w reklamie outdoorowej – jak robić to dobrze?

Promocja koncertów, wydarzeń i eventów w reklamie outdoorowej – jak robić to dobrze?

Planujesz swój event lub musisz wypromować ciekawe wydarzenie? Reklama eventów w outdoorze to szybki, skuteczny, a także przede wszystkim – oryginalny i kreatywny sposób na dotarcie do osób zainteresowanych udziałem w koncercie, targach lub innym wydarzeniu. Reklama outdoorowa zapewnia tego typu kampaniom to, co jest dla niej najważniejsze – czyli duży zasięg 🙂 Zobacz, jak zaplanować swoją promocję z reklamą zewnętrzną i sprawdź, jak robimy to w ZnajdźReklamę.pl!

Zaplanuj skuteczną kampanie – z odpowiednim wyprzedzeniem

Nigdy nie jest za wcześnie na planowanie kampanii outdoorowej. Czemu? Otóż reklama outdoorowa to popularne medium promocyjne, a liczba miejsc jest ograniczona 🙂 Nie przegap najlepszego okazji i pośpiesz się zanim wszystkie „gorące” miejsca zostaną już zarezerwowane. Większość eventów ma miejsce w lato – w sezonie, w którym reklama outdoorowa dociera do większej liczby osób. Częściej wychodzimy z domu, więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy i cieszymy się pogodą – tak, jak odbiorcy naszej reklamy. Wiesz o tym ty, wiedzą o tym także setki, a nawet tysiące firm, które również postanowiły wykorzystać ten sezon na swoją skuteczną promocję. Zarezerwuj miejsca na Twoją reklamę z odpowiednim wyprzedzeniem i ciesz się wymarzoną kampanią – wybierz swoje idealne nośniki ze ZnajdźReklamę.pl 🙂

Masz już termin swojego eventu? Czas na wybór odpowiedniego formatu!

Wybór idealnego formatu reklamowego promującego wydarzenie zależy od charakteru imprezy oraz określonej grupy docelowej. Inaczej zaplanujesz promocję koncertu, inaczej przedstawienia teatralnego, a jeszcze inaczej targów. Wybór odpowiednich formatów staje się kluczową kwestią, której nie możesz pominąć w planie swojej promocji. Przedstaw doradcom ZnajdźReklamę.pl swoje oczekiwania i potrzeby, a szybko wrócimy do Ciebie ze skutecznym planem rozmieszczenia wybranych nośników. 🙂

Kreatywność w promocji eventów popłaca

Eventowe reklamy to jedne z ciekawszych designów w OOH! Stwórz przyciągające wzrok kreacje, które zapadną w pamięci Twoim odbiorcom. Ciekawe kolory, jasny przekaz – reklamy eventów nie tylko pełnią formę zachęcającą do skorzystania z wydarzenia, ale także są świetnym medium informacyjnym. Na projekcie reklamy muszą znaleźć się najważniejsze informacje o Twoim evencie – nazwa, data i miejsce wydarzenia, a także treści dodatkowe takie jak hasłowy opis wydarzenia lub miejsce, w którym można kupić bilety. Jednak pamiętaj – mniej znaczy więcej! Przeczytaj nasz wpis 5 zasad dobrego designu, czyli jak zaprojektować billboard  reklamowy! i dowiedz się więcej na temat projektowania.

Zobacz najciekawsze kampanie zrealizowane z pomocą doradców ZnajdźReklamę.pl i zainspiruj się!

HossaBiz

Dwie kompletnie rożne imprezy na tym samym nośniku? Oczywiście! Hotel Radisson w ten kreatywny sposób wypromował za jednym zamachem dwie imprezy sylwestrowe, które były zorganizowane na koniec 2022 roku. Ciekawy kontrast między obiema imprezami pokazał w świetny sposób atmosferę każdego z wydarzeń oraz zwrócił uwagę swoim nieszablonowym designem. Kreacje nie bez powodu pojawiły się na autobusach – w ten sposób mogliśmy skutecznie dotrzeć do osób mieszkających w każdym zakątku Gdańska i Gdyni.


Koncert Okean Elzy

Koncerty Okean Elzy odbywały się w Katowicach i Gdańsku – tam też pojawiły się reklamy promujące wydarzenie. 🙂 Wybraliśmy jak najlepsze pod względem skuteczności lokalizacje, a jako idealne formaty sprawdziły się tutaj billboardy i citylighty.

Motion Music – promocja eventu Christmas Garden

Duże eventy wymagają dużej promocji – a raczej wielkoformatowej 🙂 I właśnie na takie nośniki postawił nasz Klient Motion Music promujący wydarzenie Christmas Garden w Chorzowie.

UAnimals

Kampania dla UAnimals dotyczyła promocji Marszu Ocalenia Zwierząt na Ukrainie. Nośniki wybrane do promocji eventu znajdowały się w centrum Warszawy i w pobliżu miejsca, z którego startował marsz – okolice Pałacu Kultury i Nauki. Citylighty natomiast stały się idealnym nośnikami dla grupy docelowej – osób poruszających się pieszo.

Zbliża się termin Twojego eventu? Wypromuj swoje wydarzenie w outdoorze!

Zaplanuj swoją skuteczną kampanię, zanim wszystkie miejsca będą zajęte 🙂 Skontaktuj się z doradcami ZnajdźReklamę.pl i zobacz, jak możesz efektywnie zwiększyć zasięg promocji swojego wydarzenia. Z systemem ZnajdźReklamę.pl jest to niezwykle proste. Nasi doradcy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy planowania kampanii, dzięki czemu szybko i bezproblemowo zorganizujemy Twoją kampanię! Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.