Reklama zagranicznych firm w Polsce – poznaj historie naszych Klientów!

Reklama zagranicznych firm w Polsce – poznaj historie naszych Klientów!

Organizacja kampanii zagranicznych firm na terenie Polski często musi odbywać się przez agencję. Korzystanie z usług firmy zewnętrznej specjalizującej się w reklamie na naszym rynku to sposób na szybkie dotarcie do polskich konsumentów. Dlatego właśnie zagraniczni Klienci poszukujący idealnego miejsca na reklamę w polskich miastach często zwracają się o pomoc do ZnajdźReklamę.pl. 🙂
Nasze doświadczenie na polskim rynku reklamy zewnętrznej oraz dokładna znajomość topografii miast, rozmieszczenia różnych grup docelowej i wiedza na temat polskich Konsumentów staje się kluczem do przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej dla naszych Klientów z różnych krajów. Znajomość polskiego rynku jest niezbędnym elementem planowania promocji. Zobacz, jak zorganizowaliśmy kampanie dla naszych zagranicznych Klientów w Polsce!

Poznaj historie naszych Klientów zagranicznych – i zainspiruj się 🙂

Muzeum Wojskowe w Ostrawie

Nasz Klient Muzeum Wojskowe w Ostrawie chciał wejść na polski rynek z reklamą w wielkim stylu. W celu zachęcenia do odwiedzenia wystawy mundurów historycznych z okresu II wojny światowej Muzeum pojawiło się ze swoją reklamą umieszczoną w pobliżu dróg. Wybór tej lokalizacji nie był przypadkowy. Firma chciała dotrzeć ze swoją promocją do osób poruszających się po głównych drogach kierujących się do Ostrawy oraz znajdujących się w Katowicach i Krakowie. Celem było zwrócenie ich uwagi na ciekawą wystawę w trakcie trasy i zachęcenie do odwiedzenia muzeum podczas podróży. Klient postawił na duże, oświetlone billboardy, które skutecznie przyciągają wzrok odbiorców – zarówno w dzień, jak i w nocy! Okres kampanii także zachęcał do wycieczki do Ostrawy. Kampania została przeprowadzona w okresie wakacyjnym i została zaplanowana na sierpień oraz wrzesień. W sierpniu Klient skorzystał z billboardu 18m2 umieszczonego w Katowicach – mieście położonym niedaleko Ostrawy. We wrześniu wybraliśmy billboard 48m2, który znajdował się na trasie między Katowicami i Krakowem.

Billboardy to wybór numer 1 w reklamie zewnętrznej – są skuteczne i opłacalne! Billboardy wybrane z naszym Klientem w trakcie planowania kampanii posiadały także oświetlenie, dzięki czemu reklama pracowała dla nas przez 24/7 zwiększając znacznie swój zasięg. 

Northvolt

Northvolt – szwedzka firma działająca w obszarze technologii akumulatorów litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych rozpoczęła rekrutację w outdoorze z pomocą ZnajdźReklamę.pl! Poszukiwanie techników na polskim rynku pracy zostało przeprowadzone za pomocą nośników outdoorowych zlokalizowanych we Wrocławiu. Jako idealne formaty reklamowe wybraliśmy jedne z najbardziej popularnych – billboardy 12m2 i 18m2 oraz citylighty. Kampania rekrutacyjna była skierowana do odbiorców poruszających się i mieszkających w pobliżu magazynów Northvolt tak, aby dotrzeć z przekazem prosto od grupy docelowej marki.

Citylighty stały się popularną formą reklam w miastach i są obecnie często wybierane w kampaniach outdoorowych! Obecne w centrum, zlokalizowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, m.in. na przystankach zbierają dużą grupę odbiorców. Jest to niezwykle skuteczny nośnik, który może stać się świetnym uzupełnieniem kampanii. 

BO PAI TECHNOLOGY (HK) CO., LIMITED

Prezentacja zagranicznych produktów na polskim rynku musi być odpowiednio zaplanowana! W ZnajdźReklamę.pl chętnie podjęliśmy się organizacji kampanii firmy BO PAI TECHNOLOGY (HK) CO., LIMITED z Chin. Celem promocji była reklama produktów do użytku domowego oraz organizowanego konkursu. Wybór dotyczący nośników padł na atrakcyjne formaty reklamowe – reklamy na autobusach oraz w metrze.

Reklamy na autobusach i w komunikacji miejskiej są świetnym sposobem na dotarcie do setek tysięcy potencjalnych Klientów, którzy każdego dnia korzystają z transportu publicznego! Reklamy na pojazdach cechują się ogromnym zasięgiem, długim czasem ekspozycji i niższym kosztem dotarcia do Klienta. Pozwól Twojej reklamie podróżować po całym mieście i docierać w różne miejsca – od centrum, aż po obrzeża. Sprawdź potencjał tego formatu w naszym wpisie Kampanie tranzytowe, czyli Twoja reklama w ruchu!

Twoja skuteczna reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

W ZnajdźReklamę.pl skuteczne kampanie outdoorowe to nasza specjalność. Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl oprócz paczkomatów znajdziesz także inne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest w czym wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 65 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.