Reklamy podświetlane – czyli reklamy widoczne całą dobę!

Reklamy podświetlane – czyli reklamy widoczne całą dobę!

Reklamy, które widoczne są 24/7? Oczywiście! Podświetlane reklamy outdoorowe to świetny sposób na wzmocnienie przekazu i zwiększenie zasięgu Twojej marki! Jakie formaty reklamowe otrzymują swoje własne podświetlenie? Jest ich naprawdę wiele – od reklam w metrze, przez przystanki, aż po siatki wielkoformatowe i nośniki DOOH! Wybór należy do Ciebie! Sprawdź, jak inne marki świecą swoją reklamą w outdoorze i zainspiruj się!

McDonalds świeci na przystankach!

Jeden złoty łuk – i już wiadomo, o jaką markę chodzi! McDonald’s nie trzeba nikomu przedstawiać! Kampania outdoorowa zorganizowana w Wielkiej Brytanii promuje usługę McDelivery! Złoty łuk „wpada” do domu i oświetla jedno z okienek. Kreacje dopełnia hasło „We Deliver”. Proste, minimalistyczne, bez wzmianki o nazwie marki, czy usługi – a każdy i tak wie, o kogo i o co chodzi! 😉

Disney+ uwielbia siatki wielkoformatowe w podświetleniu!

Promocja Disney+ odbiła się szerokim echem na międzynarodowym rynku! Wiele już pisaliśmy na temat promocji platformy – marka zdecydowanie wyróżnia się kreatywnością (wpis o ich działaniach marketingowych przeczytasz tutaj)! I jak widać – Disney+ uwielbia siatki wielkoformatowe! Nic w tym dziwnego – ogromny format szybko zwraca na siebie uwagę, jest widoczny z daleka i jak widać – także w nocy! Podświetlenie siatki wielkoformatowej robi duże wrażenie na odbiorcach!

Tygrys w DOOH!

Cyfrowe ekrany wyświetlające dynamiczny przekaz reklamowy niezwykle przyciągają uwagę w dzień i radzą sobie jeszcze lepiej w nocy! Nie sposób ominąć tygrysa, który wyskakuje na Ciebie z ekranu w nocy, prawda? 😉 Tygrys to część kreatywnej kampanii Samsunga, która w ten sposób postanowiła wypromować zaawansowaną możliwość fotografowania smartfonami w słabym świetle! Kampania billboardowa 3D obejmowała ekrany cyfrowe DOOH umieszczone w pięciu  miejscach – Nowym Jorku, Londynie, Dubaju, Kuala Lumpur i Seulu! Otoczony ciemnościami innowacyjny ekran przyciągnął uwagę każdego przechodnia!

Bądź obecny ze swoją reklamą nawet w nocy – ze ZnajdźReklamę.pl!

W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz innowacyjne, ciekawe i efektowne formaty reklamowe! Od przystanków przez paczkomatu, aż po reklamy wielkoformatowe! Dopasujemy Twój budżet, grupę docelową i cel kampanii do idealnych nośników outdoorowych! A w naszej bazie masz w czym przebierać! Baza ZnajdźReklamę.pl liczy ponad 60 000 nośników zewnętrznych w różnych lokalizacjach w całej Polsce – od wielkich aglomeracji do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami – i poznaj moc reklamy outdoorowej!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.