Rekrutujesz? Poznaj możliwości kampanii outdoorowej!

Rekrutujesz? Poznaj możliwości kampanii outdoorowej!

Rekrutacja w outdoorze to świetny sposób na precyzyjne trafienie z Twoim przekazem prosto do idealnego kandydata. Z kampanią w outdoorze możesz dotrzeć do dużej i zróżnicowanej publiczności oraz w ciekawy sposób pokazać swoje unikalne wartości, kulturę pracy i możliwości rozwoju w firmie. OOH to wieloformatowy kanał promocyjny, który może także stać się efektywnym narzędziem w employer brandingu Twojej firmy. Zobacz korzyści płynące z reklamy zewnętrznej w Twojej rekrutacji i poznaj kampanie Klientów ZnajdźReklamę.pl! 

Employer branding w outdoorze? Oczywiście!

OOH jest jednym z sektorów, w których to właśnie employer branding robi prawdziwą furorę. Pokaż, że jesteś bliżej swoich odbiorców – bądź ze swoją reklamą tam, gdzie znajdziesz ich najczęściej. Dzięki wykorzystaniu możliwości reklamy outdoorowej firma może skutecznie zwiększyć rozpoznawalność swojej marki wśród szerokiego grona odbiorców – w tym potencjalnych kandydatów. Stworzenie odpowiedniego przekazu opartego na wartościach firmy nie tylko przyciągnie najbardziej zainteresowanych kandydatów, ale także wzmocni relacje firmy z obecnymi pracownikami oraz stworzy reputację firmy jako dobrego miejsca do pracy. Dzięki zaprezentowaniu się w outdoorze, firma może wyprzedzić konkurencję oraz podkreślić swoje unikalne wartości, które mają ogromne znaczenie na rynku pracy.

Kampanie zorganizowane przez ZnajdźReklamę.pl są świetnym przykładem, że za pomocą reklamy zewnętrznej da się wykreować swój pozytywny wizerunek i na długo zapaść w pamięć swoim odbiorcom – a do tego zrobić to rewelacyjnie!

Zainspiruj się realizacjami naszych Klientów i stwórz swoją kreatywną kampanie ze ZnajdźReklamę.pl 🙂

TTMS

Grupą docelową kampanii TTMS byli studenci. I też do nich – a raczej do miejsc, w których poruszają się najczęściej, udaliśmy się z precyzyjnie rozmieszczonymi nośnikami outdoorowymi. Reklamy płatnych praktyk firmy pojawiły się w 6 miastach: Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Koszalinie. Przekazy umieściliśmy na billboardach i citylightach w pobliżu uczelni – tak, aby skutecznie dotrzeć do każdego potencjalnego kandydata 🙂

Northvolt

Nasza współpraca z firmą technologiczną Northvolt przebiegła sprawnie, bezproblemowo, a co najważniejsze – skutecznie. Szwedzka firma działająca w obszarze technologii akumulatorów litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych rozpoczęła poszukiwanie techników na polskim rynku pracy. Naszym zadaniem było skuteczne dotarcie do grupy docelowej Klienta – osób poruszających się i mieszkających w pobliżu magazynów firmy. Dzięki możliwościom naszego systemu i dokładnej analizie widowni poszczególnych nośników, kreacje reklamowe Northvolt umieściliśmy w miejscach o największej skuteczności. Jako idealne nośniki wybraliśmy billboardy i citylighty, które są niezwykle efektownym formatem reklamowym i trafiają prosto do wskazanej grupy docelowej.

Grape up

Reklama, która robi ogromne wrażenie i jest widoczna nawet z daleka? Siatki wielkoformatowe są brawurowym formatem promocyjnym, który zrobi furorę w każdej rekrutacji. Chcąc przyciągnąć wzrok każdego potencjalnego kandydata z branży IT firma Grape up postawiła na wielki format. To był świetny wybór – a jego efekty widać na zdjęciu 🙂

Valmet Automotive

Valmet Automotive to właściwe miejsce do pracy, a urządzenia Paczkomat® to idealne miejsce na Twoją reklamę 🙂 W kampanii wybraliśmy automaty Paczkomat®, które jako ciekawe i nieszablonowe nośniki reklamowe robią wrażenie oraz przyciągają uwagę odbiorców. Umieszczone w strategicznych miejscach, najczęściej o zwiększonym zagęszczeniu ludności mogą stać się skutecznym nośnikiem Twojej reklamy – także w miastach o średniej wielkości! I właśnie też tam pojawił się przekaz naszego Klienta – został on umieszczony na 6 automatach w Zielonej Górze i Żarach!

Comarch

Firma Comarch od lat współpracuje ze ZnajdzReklame.pl prowadząc kampanie rekrutacyjne na staż dla studentów. Ostatnia wspólnie przeprowadzona kampania rekrutacyjna odbywała się w trzech miastach – w Krakowie, Poznaniu i Gliwicach. To może świadczyć o jednym – rekrutacja na billboardach ma sens! Celem kampanii było dotarcie do studentów, których zainteresuje wakacyjny staż w branży IT oraz UX/UI. A zatem umiejscowienie billboardów w odpowiednich lokalizacjach miało tutaj kluczowe znaczenie. Z naszym systemem i przede wszystkim znakomitym wsparciem ze strony najlepszych doradców – kampania bardzo szybko została zrealizowana. Reklamy rekrutacyjne pojawiły się w strategicznych miejscach dla wybranej grupy docelowej – można było je spotkać m.in. przy uczelniach i galeriach handlowych. 9 powierzchni reklamowych, 3 miasta, 2 formaty (billboard i cityscrool), 3 różnych dostawców – z 1 fakturą i 1 umową.

A Ty – przygotowujesz się na rekrutacje w swojej firmie? Zobacz, jakie możliwości czekają na Ciebie w outdoorze!

W ZnajdźReklamę.pl skuteczne kampanie outdoorowe to nasza specjalność. Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl oprócz paczkomatów znajdziesz także inne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest w czym wybierać. 🙂 W naszej bazie znajduje się ponad 65 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.