Słupy reklamowe – citylighty, które przyciągają uwagę

Słupy reklamowe – citylighty, które przyciągają uwagę

Citylight to jeden z najpopularniejszych formatów reklamowych na rynku OOH. Dostępne w różnych formach i atrakcyjnych lokalizacjach bez problemu przyciągają uwagę dużej liczby odbiorców. Zlokalizowane są one w często uczęszczanych miejscach, takich jak deptaki, węzły komunikacyjne czy przystanki komunikacji miejskiej. Ich stosunkowo nieduży rozmiar sprawia, że stają się częścią miejskiego krajobrazu, a dzięki temu stanowią idealne uzupełnienie kampanii outdoorowych. Jedną z ciekawszych form citylightów są zdecydowanie słupy reklamowe, które znane już od wielu lat wciąż cieszą się ogromną popularnością. Zastanawiasz się, jakie są mocne strony tego formatu? Sprawdź!

Citylight w formie słupa – co to takiego?

Citylighty można spotkać w różnych odsłonach. Najczęściej widzimy je w formie powierzchni reklamowej na wiatach przystanków autobusowych, jednak zarówno citylighty wolnostojące, jak i citylighty DOOH także cieszą się sporą popularnością na rynku reklamy. Citylight z powodzeniem przyjmuje też formę słupa reklamowego. W tym przypadku plansza reklamowa umieszczona jest na pionowym słupie. To właśnie te powierzchnie umieszczone w miejscach, w których miasto tętni życiem przyciągają uwagę zabieganych mieszkańców.

Chcesz wiedzieć więcej o citylightach? Przeczytaj nasze wpisy:

Citylight – jaki potencjał kryje się w tym formacie reklamowym?
Najlepsze kampanie reklamowe na citylightach, którymi warto się zainspirować!

Zawsze w centrum lokalnego życia miasta

Gdzie spotkasz słupy reklamowe? Tam, gdzie miasto tętni życiem! Wolnostojący nośnik reklamy usytuowany jest na głównych arteriach miejskich. Dzięki temu reklama na słupach, które na stałe już wpisały się w krajobraz miejski dociera do dużej rzeszy osób.

Kształt dobrze widoczny z wielu punktów

Znane już od lat 50. słupy reklamowe już od początku swojego istnienia cieszyły się ogromną popularnością i pełniły niezwykle ważną rolę – zarówno informacyjną, jak i reklamową. Dziś – wciąż przyciągają uwagę swoim nietypowym kształtem wyróżniającym się na tle miejskiego pejzażu oraz innych nośników reklamowych. Bo to właśnie kształt i rozmiar są mocną cechą tego nośnika. Słup łatwo dostrzegalny z wielu punktów zwiększa widoczność przekazu reklamowego.

Twoja reklama na citylightach ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na Twoją kampanię? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! Zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię, dobierzemy idealne miejsca na Twoją reklamę i prześlemy Ci precyzyjny raport z naszych działań – a to wszystko zrobimy z 1 umową i 1 fakturą! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.