Styczniowe kampanie outdoorowe ze ZnajdźReklamę.pl

Styczniowe kampanie outdoorowe ze ZnajdźReklamę.pl

Styczeń już za nami! Pierwszy miesiąc nowego roku nie tylko otworzył drzwi przed nowymi możliwościami, ale także stanowił doskonałą okazję dla firm do zaprezentowania swojej kreatywności w reklamie zewnętrznej. Pisaliśmy już o tym, jakie branże zaczynają rok od kampanii outdoorowej. Teraz czas sprawdzić, jakie oryginalne kampanie zagościły w outdoorze w tym miesiącu. Zobacz nasze zestawienie najciekawszych styczniowych kampanii zorganizowanych z pomocą doradców ZnajdźReklamę.pl!

Na ulicach zrobiło się zielono :)🥦
Kampania Diety od Brokuła

Najnowsza kampania Diety od Brokuła zorganizowana z pomocą ZnajdźReklamę.pl i doradczyni Natalii Witoszyńskiej wjechała na tory tramwajowe! Od stycznia do końca lutego przyciągające wzrok zielone tramwaje jeżdżą w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu, przypominając o jednym, prostym wyborze – wyjątkowym cateringu pudełkowym. 🙂

Dlaczego reklama na tramwajach to dobry pomysł? 
Jest to nietypowa forma reklamy, która zwraca na siebie uwagę i trafia w najróżniejsze zakątki miasta. Nietypowo oklejone tramwaje to sposób na przyciągnięcie wzroku przechodniów na Twój przekaz i dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów.

Więcej o tym przeczytasz tutaj: Reklama na tramwajach, czyli Twoja kampania w całym mieście

Woosabi dociera ze swoją reklamą w każdy zakątek miasta 🙂

Restauracja Woosabi postanowiła poinformować o swoich pysznych specjałach cały Kraków! A pomogło im w tym pięć oklejonych autobusów, które podróżowały po całym mieście i przypominały o Woosabi wszystkim mieszkańcom 🙂 W mieście z uchwałą krajobrazową, kreatywne wykorzystanie autobusów to świetne rozwiązanie, które pozwala dotrzeć reklamie nawet w miejsca, w których tradycyjna reklama outdoorowa, np. billboardy zostały ograniczone lub zlikwidowane.

Dlaczego reklama na autobusach to dobry pomysł? 

Reklama na autobusach to sposób na kreatywną reklamę, która jeździ w miejsca, do których nie docierają inne formaty reklamowe! Nie tylko podróżuje po całym mieście, ale także zwraca na siebie uwagę i jest łatwa do zapamiętania. Komunikacja miejska to jeden z najpopularniejszych środków transportu w większości miast. Rozwiązanie, jakim jest oklejenie autobusu pozwala na dotarcie z reklamą do wielu tysięcy osób, które korzystają z komunikacji dzień w dzień.

Więcej o tym przeczytasz tutaj: Kampanie tranzytowe, czyli Twoja reklama w ruchu!

9ine z kampanią w centrum Warszawy 🎯

Najbardziej pożądana i najatrakcyjniejsza lokalizacja oraz przyciągający wzrok format. Czy może być lepiej? 🙂 Marka 9ine postawiła w tym miesiącu na innowacyjne telebimy LED, które w ostatnim czasie zrobiły prawdziwą rewolucję w branży reklamy zewnętrznej.

Dlaczego reklama DOOH to dobry pomysł? 

Dynamiczny przekaz przyciąga uwagę i na dłużej zostaje w pamięci! Ten typ reklamy zdecydowanie wyróżnia się wśród innych – statycznych form reklamowych, co daje jej przewagę już przy pierwszej sekundzie kontaktu z odbiorcą.

Więcej o tym przeczytasz tutaj: Jakie korzyści posiadają cyfrowe reklamy outdoorowe?

Jak tam Twoja forma? Bo Well Fitness stawia na outdoor – i robi to fenomenalnie! 💪

Postanowienia noworoczne nakłaniają miliony Polaków do skorzystania z usług siłowni, a siłownie chętnie wykorzystują ten czas zwiększonego zainteresowania do organizacji skutecznej kampanii reklamowej. W styczniu w outdoorze królował Well Fitness. Firma pojawiła się aż na 46 precyzyjnie wyselekcjonowanych nośnikach zapewniających maksymalną skuteczność kampanii. Przekazy marki mogliśmy znaleźć na billboardach, jak i citylightach, słupach, backlightach oraz miniboardach, gdzie Well Fitness zachęcał do skorzystania ze specjalnej promocji na karnet 🙂

Twoja kampania szyta na miarę ze ZnajdźReklamę.pl

ZnajdźReklamę.pl zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, poprzez jej wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Od wielokolorowych kompozycji do stonowanych i minimalistycznych kreacji – od Ciebie zależy, jakie barwy znajdą się na Twojej reklamie zewnętrznejSkontaktuj się z nami, a pomożemy doradzimy Ci w zakresie reklamy offline, jak i online!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.