TOY-BUS pełen zabawek w największych miastach Polski. EasyToys x ZnajdźReklamę.pl.

TOY-BUS pełen zabawek w największych miastach Polski. EasyToys x ZnajdźReklamę.pl.

W sercu dziesięciu polskich miast, tam gdzie życie pulsuje najmocniej, dziś pojawiły się TOY-BUS’y – mobilne ośrodki przyjemności i eksploracji intymności – stworzone przez firmę EasyToys! Nasz Klient – firma EasyToys specjalizująca się w sprzedaży gadżetów erotycznych startuje tym samym z kampanią „Czas na Prawdziwy Relaks” zorganizowaną z pomocą doradców ZnajdźReklamę.pl. Kampania ma pozwolić na oderwanie się od rutyny i szarej codzienności. Akcja skierowana jest do osób dorosłych i oferuje im możliwość odkrycia zmysłowych doświadczeń.

Kilka słów o naszym Kliencie:

EasyToys to marka, która zmienia sposób, w jaki ludzie postrzegają i doświadczają swojej intymności. Specjalizując się w produktach związanych z erotyką i intymnością, oferuje szeroki wybór zabawek, akcesoriów, bielizny i innych produktów, które pomagają ludziom odkrywać i poprawiać swoje doświadczenia w dziedzinie życia intymnego. Firma kładzie nacisk na jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo swoich produktów, zapewniając klientom możliwość eksploracji i spełnienia swoich pragnień w sposób komfortowy i dyskretny. Dzięki EasyToys każdy może odkryć nowe sfery swojej intymności i czerpać z nich pełnię przyjemności.

Kampania ,,Czas na Prawdziwy Relaks”

Kampania ,,Czas na Prawdziwy Relaks to 10 wyjątkowo oklejonych autobusów ustawionych w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach Polski. TOY-BUS’y EasyToys pojawiły się dziś – 1.04.2024 w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Krakowie, Toruniu, Gdańsku i Świnoujściu. 

– Różowy kolor pojazdów i nietypowe grafiki rzadko widoczne na polskich ulicach będą przyciągały wzrok każdego przechodnia. Autobusy pojawią się w strategicznych miejscach, o zwiększonym natężeniu ruchu, dzięki czemu z akcją będzie mogło zapoznać się więcej osób – zaznacza Natalia Witoszyńska, starszy doradca ds. reklamy.

 – EasyToys od zawsze angażuje się w misję ułatwiania ludziom odkrywania swojej intymności i przyjemności. Nasz TOY-BUS to kolejny krok w tej podróży. Zdecydowaliśmy się na stworzenie tego nietypowego autobusu, aby dotrzeć do naszych klientów w sposób innowacyjny i przystępny. Wybraliśmy Polskę jako lokalizację tej akcji z uwagi na nasze przekonanie o otwartości i gotowości do eksploracji zabawek erotycznych w naszej społeczności.” – mówi Katarzyna Knoll, Brand Marketer EasyToys.

„To pierwszy taki autobus w Polsce. Świetna inicjatywa stworzona dla zapracowanych osób, które żyją w ciągłym stresie i zabieganiu. Polecam.” – mówi Karina Jacyszyn, Brand Marketer EasyToys.

Ale tak naprawdę…

…wspólna akcja EasyToys i ZnajdźReklamę.pl jest primaaprilisowym żartem! TOY-BUS’y nie zaparkowały niestety dziś w centrach polskich miast. Jednak cel tej akcji wykracza daleko ponad marketingowy żart 🙂

– Celem akcji jest przełamanie tabu związanego z seksem. Jest to nasz mały krok w zwróceniu uwagi społeczeństwa na ten istotny problem. Jako firma z pasją do eksploracji intymności i przyjemności, zależy nam na zachęcaniu do prowadzenia otwartych rozmów na ten temat. Wierzymy, że nawet takie akcje mogą wpłynąć na świadomość społeczną, pomagając przełamać bariery i normalizując dialog na temat seksualności – mówi Katarzyna Knoll, Brand Marketer EasyToys.

Choć TOY-BUS na pierwszy rzut oka to tylko żart, to sprawa jest poważna. Tematy seksualności nie powinny być przemilczane. Im więcej edukacji, tym mniej nieświadomości, niepewności i problemów związanych z tą sferą życia. Widzimy skalę problemu, a każda taka akcja otwiera pole do dyskusji, dlatego chętnie jako ZnajdźReklamę.pl zaangażowaliśmy się w jej rozpropagowanie. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji! 🙂

Chociaż ten autobus nie był prawdziwy, w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo formatów reklamowych, które mogą Cię zainteresować….

Kampania ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na Twoją kampanię? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! Zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię, dobierzemy idealne miejsca na Twoją reklamę i prześlemy Ci precyzyjny raport z naszych działań – a to wszystko zrobimy z 1 umową i 1 fakturą! Nie masz jeszcze swojego projektu – nic nie szkodzi! Zaprojektujemy dla Ciebie skuteczny billboardcitylight lub inny format reklamowy, który trafi do Twoich potencjalnych Klientów! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.