Twoja reklama na automatach Paczkomat®? Poznaj potencjał tego formatu!

Twoja reklama na automatach Paczkomat®? Poznaj potencjał tego formatu!

Front urządzenia Paczkomat® jako Twój billboard? No jasne! Reklama na tych automatach ostatnio cieszy się dużą popularnością i jest częstym wyborem w kampaniach reklamowych. Co takiego kryje w sobie ten ciekawy format reklamowy? Poza naszymi paczkami ten mały system skrytek pocztowych kryje w sobie ogromny potencjał promocyjny. Może on stać się skuteczną przestrzenią reklamową, która charakteryzuje się przede wszystkim dużym zasięgiem, możliwością dotarcia do skonkretyzowanej grupy docelowej i tym, że pracuje dla Ciebie skutecznie całą dobę – 24/7, dzięki podświetlaniu urządzeń!

Reklama na automatach Paczkomat® – dlaczego warto?

Automaty Paczkomat to świetne przejście ze świata online do offline. Mimo że Klienci tych urządzeń poruszają się najczęściej po Internecie i zamawiają produkty ze sklepów e-commerce – to paczki muszą do nich jakoś dotrzeć. Z pomocą przychodzą im właśnie automaty, które cieszyły się ogromną popularnością już od samego początku swojego istnienia i do dziś są uwielbiane. Według najnowszych badań Kantar, aż 94% kupujących online wybiera automaty Paczkomat jako formę dostawy i aż 82% sprzedających korzysta z nich jako formę wysyłki. Jest to niezwykle popularne urządzenie, które skutecznie dostarcza nam ogromny zasięg i dotarcie do atrakcyjnej grupy docelowej – osób, które chętnie kupują online!

Urządzenia Paczkomat to aktualnie sieć 20 tysięcy nośników, które zlokalizowane w strategicznych miejscach o zwiększonym natężeniu ludności przyciągają uwagę odbiorców. A odbiorcami są oczywiście w pierwszej kolejności osoby z nich korzystające, ale są to także piesi przechodzący obok i inne osoby, które mają w zasięgu wzroku reklamę.

Co więcej, po wprowadzeniu ograniczeń w największych polskich miastach w ramach uchwał krajobrazowych, automaty także stały się ciekawą i nietypową alternatywą dla innych nośników reklamowych, które zostały wykluczone lub ich rozmiar albo liczba zostały ograniczone bliżej centrum miasta – m.in. billboardów. Urządzenia Paczkomat wciąż są dostępne nawet w atrakcyjnych promocyjnie miejscach, a ich liczba ciągle rośnie.

Poznaj nasze ostatnie kampanie na automatach Paczkomat i zainspiruj się!

MyEventeo

Celem kampanii MyEventeo trwającej cały listopad stała się promocja aplikacji. Wyzwaniem postawionym przed nami było dotarcie z reklamą do młodych ludzi i studentów w wieku 18-30 lat. Wybór urządzeń Paczkomat® przy takiej grupie docelowej okazał się najlepszą – i do tego najciekawszą opcją. Ich lokalizacje także nie były przypadkowe – wybrane przez nas urządzenia były rozmieszczone w miejscach często odwiedzanych przez studentów. Cała kampania została zrealizowana właśnie w „mieście studentów” – Krakowie, a jako idealne miejsca wybraliśmy okolice m.in. Galerii Krakowskiej, uczelni i Wawelu!

Więcej o tej kampanii przeczytasz w naszym case study: Reklama na automatach Paczkomat®? MyEventeo robi to najlepiej!

Valmet Automotive

Rekrutacja na automatach Paczkomat? No jasne 🙂 Nasz Klient Valmet Automotive zachęcał do wzięcia udziału w rekrutacji w firmie – skuteczną kampanią zorganizowaną we współpracy ze ZnajdźReklamę.pl


W kampanii wybraliśmy automaty Paczkomat®, które jako ciekawe i nieszablonowe nośniki reklamowe robią wrażenie oraz przyciągają uwagę odbiorców. Umieszczone w strategicznych miejscach, najczęściej o zwiększonym zagęszczeniu ludności mogą stać się skutecznym nośnikiem Twojej reklamy – także w miastach o średniej wielkości! I właśnie też tam pojawił się przekaz naszego Klienta – został on umieszczony na 6 automatach w Zielonej Górze i Żarach!

Medme moja apteka

Za organizacje kampanii outdoorowej promującej aplikację zabrał się nasz niezastąpiony Oskar Kolmasiak. Dzięki jego pracy szybko i bezproblemowo powstał skuteczny plan promocji. Reklamy aplikacji pojawiły się na 15 automatach Paczkomat w Wielkopolsce, a także na 5 citylightach w Poznaniu.

Plukon food group

Gdy w małych miastach brakuje nośników outdoorowych – na ratunek przychodzą automaty Paczkomat 🙂 Umieszczone w atrakcyjnych miejscach o dużym natężeniu ruchu stają się ciekawą przestrzenią na przeprowadzenie własnej kampanii rekrutacyjnej w outdoorze. Nasz Klient Plukon food group szybko dostrzegł potencjał tego formatu i postanowił o rekrutacji na stanowiska produkcyjne powiadomić okolicznych mieszkańców Sieradza i okolic 🙂

STOKSON – Modern Bakery

Rekrutacja na automatach Paczkomat ma powodzenie 🙂 Nasz Klient Stokson w ten sam sposób postanowił poinformować mieszkańców Bytomia o otwartej rekrutacji w swojej firmie 🙂

Twoja reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na swoją reklamę? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! W ofercie ZnajdźReklamę.pl oprócz automatów Paczkomat znajdziesz także inne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale! Wybór należy do Ciebie – a jest co wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 70 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości! Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.