Uczelnie w outdoorze. Czas zaplanować Twoją kampanię rekrutacyjną!

Uczelnie w outdoorze. Czas zaplanować Twoją kampanię rekrutacyjną!

Czas na przygotowania do #BackToSchool! Już wkrótce zacznie się najgorętszy okres dla branży outdoorowej. Niedługo na billboardach, citylightach i innych nośnikach reklamy zewnętrznej zobaczymy kampanie rekrutacyjne do największych szkół wyższych i uczelni w Polsce. Uczelnie będą starały się skutecznie dotrzeć do kandydatów i zainteresować go swoją ofertą edukacyjną.

Jak mogą to zrobić? Sprawdź!

Przyciągnij wzrok przyszłych studentów

Kreatywna kreacja to istotny składnik każdej skutecznej kampanii outdoorowej. Twój przekaz musi nie tylko wyróżnić się wśród wielu innych reklam umieszczonych w przestrzeni publicznej, ale także musi być na tyle charakterystyczny i spersonalizowany, żeby trafić prosto do Twojej grupy docelowej. Outdoor i młodzi dorośli lubią prostotę. Minimalizm w outdoorze powszechnie jest pożądanym stylem, który nie tylko przyciąga uwagę, ale także efektywnie przekazuje wszystkie informacje zawarte w przekazie w czytelny sposób. Chaos zakłóca odbiór reklamy, prostota ułatwia zrozumienie przekazu.

Bądź tam, gdzie Twoi kandydaci

Targetowanie w reklamie outdoorowej? Oczywiście! W branży reklamowej utrzymuje się błędne wrażenie, że reklamy outdoorowej nie da się ukierunkować na konkretną grupą docelową. Nic bardziej mylnego! Targetowanie w reklamie outdoorowej opiera się m.in. na analizie topografii miast oraz preferencji i zachowań grupy docelowej. Jak zatem dotrzeć do młodych dorosłych? Warto zwrócić uwagę na miejsca, w których najczęściej ich znajdziemy. Są to m.in. okolice galerii handlowych, parków.

Poznaj kampanie uczelni zorganizowane z pomocą ZnajdźReklamę.pl!

Chcesz poznać więcej kampanii dla szkół i uczelni? Sprawdź nasze zestawienie najciekawszych kreacji outdoorowych w bazie inspiracji ZnajdźReklamę.pl!

Twoja kampania szyta na miarę ze ZnajdźReklamę.pl

ZnajdźReklamę.pl zapewniamy doradztwo oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Od stworzenia reklamy, poprzez jej wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów — jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Od wielokolorowych kompozycji do stonowanych i minimalistycznych kreacji – od Ciebie zależy, jakie barwy znajdą się na Twojej reklamie zewnętrznej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy doradzimy Ci w zakresie reklamy offline, jak i online!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.