Współpraca ze ZnajdźReklamę.pl: Kontaktujesz się z nami – i co dalej?

Współpraca ze ZnajdźReklamę.pl: Kontaktujesz się z nami – i co dalej?

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca ze ZnajdźReklamę.pl? Przejdź z nami krok po kroku przez proces planowania kampanii outdoorowej z naszymi Klientami i sprawdź, jak wygląda nasza praca od kuchni 🙂

Krok 1: Skontaktuj się z nami gdziekolwiek jesteś

Możesz wysłać do nas zapytanie dotyczące Twojej reklamy wybierając dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

– wypełnij krótki formularz na stronie 
– napisz maila na kontakt@znajdzreklame.pl
– zadzwoń pod numer +48 22 101 58 50 i porozmawiaj z naszym konsultantem

Krok 2: Nasz doradca odpowie na Twoje zapytanie

I zrobi to tak szybko, jak to możliwe 🙂 Na tym etapie będziemy chcieli poznać cele Twojej kampanii, grupę docelową, szacowany budżet, wymagania lokalizacyjne oraz termin. Na podstawie tych informacji nasi doradcy będą w stanie zaproponować Ci jak najlepsze nośniki outdoorowe dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Krok 3: Poinformuj nas, jak wyglądają Twoje wymagania!

Czas na Ciebie – daj nam znać, jak wygląda Twoja wymarzona kampania outdoorowa, poinformuj nas o wszystkich najważniejszych rzeczach i przekaż nam swoje oczekiwania oraz potrzeby.

Krok 4: Dowiesz się, jak będzie wyglądała nasza dalsza współpraca.

Po analizie Twoich celów oraz potrzeb nasz doradca rozpocznie poszukiwania najlepszych nośników w interesującej Cię okolicy. Nasz doradca może także zapytać Cię o Twoje działania digitalowe. W ZnajdźReklamę.pl specjalizujemy się zarówno w reklamie outdoorowej, jak i digitalowej. Z naszą pomocą możesz skutecznie połączyć działania w obu obszarach 🙂

Krok 5: Nasz dorada przygotuje dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Po szczegółowej analizie nośników dopasowanych do Twoich kryteriów doradca ZnajdźReklamę.pl prześlę Ci dokładną ofertę, w której znajdziesz interaktywną mapę z nośnikami.

Sprawdź, jak wybieramy idealne nośniki outdoorowe:

Idealne miejsce na Twoją reklamę – przewodnik po wyborze nośnika outdoorowego

Gdzie znajdziesz swoją ofertę?

Otrzymasz ją w linku, który przeniesie Cię prosto do profesjonalnego systemu ZnajdźReklamę.pl. To właśnie tam poznasz dokładnie lokalizację każdego nośnika, jego cenę, sprawdzisz jego zasięg, a także zobaczysz jak nośnik prezentuje się w outdoorze, dzięki zamieszczonym zdjęciom 🙂

Więcej o naszym systemie opowie Oskar Kolmasiak – lider doradców ds. reklamy zewnętrznej w ZnajdźReklamę.pl:

Co potem? Akceptacja oferty lub zmiany! Teraz możesz na spokojnie przejrzeć wszystkie proponowane przez nas lokalizacje i podjąć decyzje o rozpoczęciu kampanii. Nie odpowiadają Ci proponowane przez nas miejsca? Nic nie szkodzi! Zgłoś to przypisanemu do Ciebie doradcy ZnajdźReklamę.pl, a on szybko znajdzie dla Ciebie inne propozycje 🙂 Jak już zdecydujesz się na konkretne lokalizacje to możemy przystąpić do podpisywania umowy.

Szukasz sposobów na dotarcie do Twoich potencjalnych Klientów w miejscach, gdzie brakuje nośników outdoorowych, są one niedostępne lub w których nie ma możliwości na postawienie billboardów wolnostojących? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W ZnajdźReklamę.pl jesteśmy ekspertami nie tylko w precyzyjnym doborze skutecznych miejsc reklamowych do Twojej kampanii, ale także w tworzeniu przestrzeni reklamowych w miejscach, w których ich po prostu brakuje. Specjalizujemy się w budowie siatek reklamowych, które mogą być umieszczone w różnych lokalizacjach – niezależnie od możliwości czy ograniczeń reklamowych danego miejsca.

Chcesz zbudować swoją własną przestrzeń reklamową? Sprawdź, jak to działa!

Budowa nowej siatki reklamowej. Jak stworzyć własną przestrzeń reklamową?

Krok 6: Po akceptacji oferty – czas na Twoją kreatywną kreację reklamową

Prześlij nam swoją kreację dopasowaną do wymiarów wybranych przez Ciebie nośników reklamowych. Chcesz zaprojektować swoją własną reklamę? Dowiesz się, jak to zrobić zgodnie ze sztuką projektowania:

Jak przygotować odpowiedni projekt reklamy outdoorowej?

Nie masz swojego projektu? Nie musisz się o to martwić! Możemy zaprojektować dla Ciebie reklamę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 🙂

Krok 7: Kampania!

Czas na najważniejszy krok w naszej współpracy. To właśnie teraz możesz odpocząć i zająć się innymi rzeczami, a my na spokojnie weźmiemy Twoją kampanię na swoje barki 🙂 Na każdym etapie realizacji masz możliwość kontaktu z naszym doradcą, który na bieżąco może Cię informować o postępach prac. Zadbamy o prawidłowy druk, montaż w wyznaczonym przez Ciebie terminie oraz lokalizacji i odpowiednią ekspozycję. W ZnajdźReklamę.pl możesz liczyć także na gwarancję naprawienia zniszczonych reklam – bo z nami możesz po prostu mieć święty spokój 🙂 Zatem w przypadku zniszczenia lub odklejenia się plakatu zmienimy ekspozycję bez żadnych dodatkowych kosztów w ciągu 7 dni roboczych 
od otrzymania zgłoszenia.

Dowiedz się o tym więcej w naszym wpisie:

Kiedy billboard jest dobrze wyklejony – a kiedy podlega reklamacji?

Krok 8: Szczegółowy raport po kampanii

Po przeprowadzonej kampanii otrzymasz od nas szczegółowy raport podsumowujący Twoją promocję. Znajdziesz w nim m.in. zdjęcia nośników zrealizowanych w ramach swojej kampanii.

Co więcej, z nami możesz także sprawdzić ile osób tak naprawdę zobaczyło Twoją reklamę. Sprawdź, jak mierzymy widownię nośników outdoorowych:

Badanie liczby odbiorców reklamy zewnętrznej? Oczywiście!

To, jak – chcesz poznać możliwości OOH ze ZnajdźReklamę.pl?

Daj nam znać, gdzie i do kogo chcesz dotrzeć ze swoim przekazem reklamowym. Nasi doświadczeni doradcy szybko zaproponują Ci najlepsze miejsca, które zapewnią maksymalną skuteczność Twojej reklamy. Wspólnie możemy pojawić się w miejscach, do których nie dotarła jeszcze Twoja konkurencja. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.