ZnajdźReklamę.pl w liczbach: Podsumowanie 2023

ZnajdźReklamę.pl w liczbach: Podsumowanie 2023

Rok 2023 w ZnajdźReklamę.pl możemy uznać za udany 🙂 Ten okres zapisze się w naszej historii jako czas pełen wyjątkowych wyzwań i sukcesów. Dzięki naszej intensywnej pracy i zaangażowaniu udało nam się wiele zdziałać. Zrealizowaliśmy setki kampanii reklamowych dla naszych Klientów, udało nam się osiągnąć wiele rekordów w reklamie online, znaleźliśmy też czas na nasze działania prospołeczne, bez których nie wyobrażalibyśmy sobie tego roku. Teraz chcemy podzielić się z Wami podsumowaniem tego wyjątkowego czasu. Zobacz, jak wyglądał 2023 w ZnajdźReklamę.pl.

Podsumowanie 2023: Reklama zewnętrzna

Wciąż się rozwijamy.

W ZnajdźReklamę.pl dysponujemy największą bazą nośników zewnętrznych w całej Polsce, która nieustannie się rozwija. Aktualnie znajduje się w niej 73 345 nośników w ponad 900 miejscowościach – zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miastach. W roku 2023 stale ją rozszerzaliśmy. Kończymy ten rok z liczbą 12 141 sztuk nowych dostępnych przestrzeni reklamowych na Twoją kampanię. Spośród nich możesz wybierać między 20 formatami reklamowymi. Dodaliśmy do niej m.in. 4260 billboardów, 3063 citylightów i 507 nośników wielkoformatowych.

Kampanie naszych Klientów pojawiły się na 6282 nośnikach reklamowych w całej Polsce.

W tym roku nasi niezastąpieni doradcy ZnajdźReklamę.pl zrealizowali aż 863 kampanii reklamowych w outdoorze dla naszych Klientów. Reklamy pojawiły się w łącznie 554 miejscowościach i w 16 województwach. Nasi Klienci pojawili się na 6282 nośnikach zewnętrznych, w tym na 3867 billboardach, 1128 citylightach oraz 215 reklamach wielkoformatowych. 

Naszymi klientami są zarówno małe rodzinne firmy, jak i największe marki w Polsce.

Współpracujemy z każdą branżą na rynku, z małymi oraz największymi firmami, a także z agencjami reklamowymi i domami mediowymi. W tym roku najwięcej kampanii (136) zrealizowaliśmy z naszymi Klientami z branży handlowej.

Doradcy ZnajdźReklamę.pl są TOP.

Na barkach doradców ZnajdźReklamę.pl spoczywa bardzo ważne zadanie – skuteczna realizacja setek kampanii naszych Klientów każdego miesiąca. Nasi niezastąpieni doradcy wykonując to zadanie w tym roku otrzymali aż 125 735 maili oraz wykonali łącznie 26 935 telefonów.

2023 był kreatywny.

Jako że rok ZnajdźReklamę.pl był pełen kreatywnych kampanii outdoorowych postanowiliśmy także stworzyć dla Ciebie zestawienia akcji promocyjnych, które najbardziej wyróżniły się w tym roku. Oto przegląd najciekawszych kampanii outdoorowych 2023 roku 🙂

Sprawdź:
12 najciekawszych kampanii outdoorowych 2023 od ZnajdźReklamę.pl
Najlepsze kampanie reklamowe 2023 roku, którymi warto się zainspirować

Podsumowanie 2023: Reklama online

Nasze reklamy osiągnęły 425 263 298 wyświetleń

Dzięki zaangażowaniu i nieocenionej pracy naszych specjalistów od kampanii online, reklamy naszych Klientów dotarły w 2023 roku do milionów użytkowników. Zrealizowaliśmy dla nich kampanie na różnych kanałach reklamowych – m.in. Google Ads, Bing Ads oraz Linkedin Ads.

Zwiększyliśmy liczbę transakcji z Google Ads o 207% oraz przychód o 146%.

Dzięki połączeniu kampanii Performance Max i odpowiedniej segmentacji produktów znacznie wpłynęliśmy na poprawę sprzedaży naszego Klienta z branży zabawek dla dzieci.

Osiągnęliśmy miesięczny rekord przychodów w Google Ads z ROAS na poziomie 700%

Nasz Klient z branży wystroju wnętrz powierzył nam prowadzenie kampanii online dla swojego sklepu. Jaki był tego efekt? O tym opowie Michał Mokrzycki, nasz specjalista PPC 🙂

Podsumowanie 2023: ZnajdźReklamę.pl od kuchni

Wspólnie przeciwko bezmyślnym adopcjom

Kampania „Zwierzę to nie prezent” została zorganizowana w ramach naszych działań prospołecznych. Jest to nie tylko oddolna inicjatywa pracowników ZnajdźReklamę.pl, ale także mały świąteczny upominek dla wyróżniającego się dobrymi czynami Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Nadzieja na dom”.

Naszym celem w ramach realizacji kampanii było zwiększenie świadomości na temat Stowarzyszenia oraz propagowanie jego pozytywnych i edukacyjnych wartości w przestrzeni publicznej. Dlatego razem postanowiliśmy stawić czoła problemowi nierozważnych adopcji w okresie świątecznym i ostrzec przed konsekwencjami takich decyzji. A pomogły nam w tym przyciągające wzrok przekazy. Jasne kolory w połączeniu z uroczymi rysunkami zwierząt oraz wyróżniającymi się oznaczeniami znanymi z zabawek dla dzieci zdecydowanie zapadną w pamięć odbiorcom.

Chcesz wiedzieć więcej na temat kampanii? Przeczytaj nasze case study i sprawdź, jakie dobro zrodziła kampania: Kampania ZnajdźReklamę.pl – Zwierzę to nie prezent. Jak wykorzystać outdoor w słusznej sprawie?

Wspomogliśmy potrzebujące rodziny z wrocławskich DPS-ów

Pani Wanda, Helena, Władysława, Krysia, Aneta, Pan Stanisław i Pan Jerzy to osoby starsze objęte opieką wrocławskiego DPS-u, które nie mają wystarczająco środków na życie. Wspólnie jako team ZnajdźReklamę.pl skompletowaliśmy dla nich wszystkie potrzebne produkty, spakowaliśmy je ochoczo na naszej ostatniej integracji i szybko przekazaliśmy w ręce potrzebujących 🙂

Posadziliśmy 873 drzew za kampanie naszych Klientów

Współpracując z nami nie tylko reklamujesz swoją markę, ale również przyczyniasz się do odnowienia polskich lasów. Za każdą zrealizowaną kampanie sadzimy drzewo – posadziliśmy już ponad ponad 4300 drzew dla naszych Klientów. W tym roku do naszego firmowego lasu dołożyliśmy 873 nowych drzewek 🙂

Nasi eksperci w mediach

154 artykuły. Aż tyle publikacji pojawiło się w mediach wraz z wypowiedziami niesamowitych ekspertów ZnajdźReklamę.pl. Nasi eksperci wypowiadali się na łamach m.in. magazynu Forbes, portalu Onet czy Rzeczpospolita. 

Zaplanuj swoją kampanię na 2024 rok ze ZnajdźReklamę.pl.

Twoje noworoczne postanowienie? Dotrzeć z reklamą do setek tysięcy potencjalnych Klientów. Z kampanią z doradcami ZnajdźReklamę.pl jest to możliwe 🙂  Poznaj ofertę ZnajdźReklamę.pl i znajdź idealne miejsce na swoją reklamę wśród ponad 70 tysięcy nośników w całej Polsce. Możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz sprawną organizacje kampanii outdoorowej przez doradców ZnajdźReklamę.pl – poznaj z nami moc outdooru. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.