Zniszczony billboard? Zaraz coś na to poradzimy :) Naprawa nośnika Galerii Rusz w Toruniu

Zniszczony billboard? Zaraz coś na to poradzimy :) Naprawa nośnika Galerii Rusz w Toruniu

Na początku marca doszła do nas niezwykle przykra informacja. Zniszczono jeden z dwóch wiszących w Toruniu billboardów Galerii Rusz. Cenimy niezwykłą pracę Galerii oraz ich wyjątkowe podejście do prezentacji sztuki w przestrzeni publicznej. Od długiego czasu również śledzimy Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves, który organizują. Gdy dotarła do nas wiadomość o wandalizmie, jaki miał miejsce na wystawie Galerii Rusz, natychmiast wiedzieliśmy, że musimy działać. W związku z tym – w ramach naszych działań prospołecznych – postanowiliśmy wesprzeć artystów i jak najszybciej przywrócić ten wyjątkowy nośnik sztuki do życia, aby mógł ponownie pełnić swoją funkcję i wzbogacać estetycznie przestrzeń miejską w Toruniu.

Straty były poważne. Joanna Górska i Rafał Góralski, właściciele galerii, przekonywali, że konieczna jest całkowita wymiana nośnika przy ul. Waly gen. Sikorskiego w Toruniu. Górska i Góralski zdecydowali się na stworzenie zbiórki i pozyskanie środków od fanów galerii, naprawa billboardu przekraczała możliwości finansowe Galerii. Na szczęście mogliśmy szybko skontaktować się z twórcami i zapewnić ich, że naprawę weźmiemy na siebie 🙂

Środki uzbierane dzięki zbiórce wspólnie z firmą ZnajdźReklamę.pl postanowiliśmy przekazać na cel charytatywny. Od lat współpracujemy z Aperio – Stowarzyszeniem na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, corocznie przekazując nasze prace na aukcję sztuki na rzecz dzieci z autyzmem. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać środki ze zbiórki dla stowarzyszenia. Jesteśmy przekonani, że zostaną bardzo dobrze wykorzystane. – mówią Joanna Górska i Rafał Góralski, przedstawiciele Galerii Rusz.

I dodają: Stanęliśmy przed dużym wyzwaniem, bo zapowiadał się poważny i kosztowny remont billboardu. Na szczęście nie zostaliśmy z tym sami. Otrzymaliśmy ogrom wsparcia od naszych odbiorców z Torunia i z całej Polski. Ku naszemu zaskoczeniu i ogromnej radości zgłosiła się też do nas firma ZnajdźReklamę.pl proponując, że nie tylko przeprowadzi naprawę billboardu, ale pokryje też wszystkie związane z tym wydatki.  W pierwszej chwili trudno nam było w to uwierzyć, ale  ZnajdźReklamę.pl, nie rzucało słów na wiatr. Łącząc wysiłki, udało się nie tylko naprawić billboard, ale i wykleić na nim nową pracę.

Naprawiony billboard ponownie wzbogaca estetycznie miasto Toruń, a mieszkańcy oraz turyści mogą właśnie oglądać nowe dzieło, które trafiło na billboard od razu po jego naprawie!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy wsparli zbiórkę remontową, firmie ZnajdźReklamę.pl, a także mediom i dziennikarzom, którzy nagłośnili całą sprawę. Dziękujemy wam wszystkim i każdemu z osobna, to dzięki wam wznowiliśmy pokazywanie prac na Wałach gen. Sikorskiego, to dzięki wam znowu możemy działać – podkreślają  Joanna Górska i Rafał Góralski.

Cieszymy się, że udało nam się wspomóc lokalnych artystów, którzy od tylu lat inspirują nas swoją billboardową twórczością i wnoszą niezwykłą sztukę do przestrzeni publicznej. Dziękujemy także firmom, którzy z nami współpracują za szybkie działanie i pomoc z odbudową nośnika! 🙂

Szukasz swoich idealnych miejsc na reklamę? Chętnie Ci w tym pomożemy 🙂

ZnajdźReklamę.pl pomożemy Ci w zorganizowaniu Twojej skutecznej kampanii outdoorowej. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę wśród 75 tysięcy nośników różnego typu w całej Polsce! W naszej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. A to nie wszystko! Działamy też online – sprawdź!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.