1200 zł na reklamy w Google Ads. Sprawdź, jak otrzymać bon!

1200 zł na reklamy w Google Ads. Sprawdź, jak otrzymać bon!

Reklama w Google Ads to szybki sposób na dotarcie ze swoją ofertą do szerokiej publiczności, pozyskanie nowych Klientów i zwiększenie sprzedaży w swoim sklepie. Reklama w Google Ads jest nie tylko skuteczna, ale także bardzo opłacalna – zwłaszcza, że teraz możesz uzyskać dodatkowe 1200 zł do wydania na Twoje reklamy! Google uruchomiło nową promocję, w której rozdaje darmowe bony do wykorzystania na Google Ads – a ich kwota wynosi maksymalnie 1200 zł. Jak otrzymać bon od Google? Jest to bardzo proste – i chętnie Ci w tym pomożemy 🙂 Wydaj mniej – zyskaj więcej. Zobacz, jakie warunki musisz spełnić, żeby otrzymać dodatkowe 1200 zł!

1200 zł od Google? Uzyskaj bon!

Google oferuje kody promocyjne, które mogą zasilić Twoje konto reklamowe o dodatkową, określoną w promocji kwotę. Jak możesz otrzymać kod na 1200 zł? Otrzymasz go od Google, jeśli Twoja agencja marketingowa posiada status Google Partner oraz spełnisz postawione wymagania. Firmy współpracujące z agencjami, takimi jak, ZnajdźReklamę.pl mogą cieszyć się skutecznie zorganizowaną i zoptymalizowaną kampanią oraz dodatkowymi środkami na reklamę.

Partner Google – jakie to agencje?

ZnajdźReklamę.pl to agencja posiadająca status certyfikowanego Partnera Google oraz spełniająca wszelkie pozostałe kryteria upoważniające do skorzystania z promocji od Google. Jednak przyznany status to nie tylko benefity w postaci bonów, ale to także potwierdzenie najwyższego poziomu oferowanych usług. Status Partner Google jest potwierdzeniem skuteczności agencji, umiejętności w działaniach w Google Ads i efektywności w maksymalizacji sukcesu kampanii Klientów. Agencje, które posiadają status Partner Google muszą spełnić wymagania i standardy Google, m.in.

  • agencja musi osiągnąć określony próg skuteczności – musi potrafić efektywnie konfigurować i optymalizować kampanie Google Ads i mieć minimalny wynik optymalizacji na poziomie 70%
  • agencja musi utrzymać wydatki na określonym przez Google poziomie
  • co najmniej 50% doradców w firmie musi posiadać certyfikaty Google Ads potwierdzające ich umiejętności w zakresie reklamy w Google

Kod od Google – jakie warunki trzeba spełnić?

W promocji obowiązują określone warunki, które chętnie pomożemy Ci spełnić 🙂 Aby otrzymać dodatkową kwotę w wysokości 1200 zł musisz przede wszystkim, tak jak już wspomnieliśmy, współpracować z agencją – Partnerem Google. Po aktywowaniu Twojego konta przez agencję i spełnienie reszty warunków – m.in. po włączeniu opcji promocyjnych, możesz otrzymać na swoje konto zwrot w wysokości 1200 zł. Promocja przeznaczona jest jednak jedynie dla nowych reklamodawców lub obecnych Klientów, którzy włączyli nową funkcję lub usługę w Google Ads. Po spełnieniu warunków i wydaniu odpowiedniej kwoty, kwota promocyjna pojawi się w ciągu około 35 dni na stronie Podsumowanie płatności na koncie Google Ads. Chcesz wiedzieć więcej na temat warunków promocji? Skontaktuj się z nami – napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl i dowiedz się wszystkiego 🙂

Reklama w Google Ads – dlaczego warto?

Dodatkowe 1200 zł to nie jest jedyny świetny aspekt prowadzenia kampanii w Google Ads. Reklamy w Google są ciekawą formą promocji, która skutecznie dociera do wybranej przez Ciebie grupy docelowej. To, co wyróżnia Google to przede wszystkim ogromny zasięg. Nie sposób dostrzec, że Google dociera do około 3 miliardów osób. Ogromna baza użytkowników Google’a sprawia, że jest on nieprześcigniętym liderem i gigantem na rynku reklamy w wyszukiwarce. Od lat firmy walczą między sobą o pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania w Google – bo to właśnie tam wzrok użytkowników kieruje się w pierwszej kolejności po wpisaniu szukanej frazy. Duży udział w rynku przekłada się także na bardzo zróżnicowaną demograficznie grupę użytkowników. Tak ogromny zasięg jest zdecydowanie czymś, co sprawia, że większość firm prowadzi działania w tym systemie reklamowym. Chcesz osiągnąć szybko dużą liczbę odbiorców swojej reklamy? Google to dobry wybór!

Twoja reklama w Google Ads ze ZnajdźReklamę.pl!

Chcesz otrzymać bon o wartości 1200 zł na Twoje reklamy w Google Ads? Postaw na kampanię online ze ZnajdźReklamę.pl – Partnerem Google! Przeprowadzimy dla Ciebie skuteczną kampanię online i skutecznie dotrzemy z Twoim przekazem prosto do Twoich potencjalnych Klientów. Rozszerz zasięg swoich działań, postaw na rozwój swojej firmy i zyskaj nowych Klientów. Twój zysk to nasz cel – bo jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich wyników. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy razem zrobić!

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.