5 narzędzi AI, które zwiększą Twoją produktywność w pracy

5 narzędzi AI, które zwiększą Twoją produktywność w pracy

Chcesz zwiększyć swoją produktywność, usprawnić swoją pracę i w szybszy (a nawet czasem skuteczniejszy) sposób wykonywać zadania? Jak każdy już wie – AI może być wykorzystywane na milion sposobów – od pisania prostych tekstów, przez zdawanie egzaminów, aż po tworzenie treści multimedialnych. Narzędzia AI mogą zarówno automatyzować pracę, dostarczać spersonalizowane treści, a także usprawniać proces zarządzania projektami – dzięki czemu możemy w łatwy sposób zaoszczędzić nasz cenny czas. Przygotowaliśmy dla Was listę 5 niezwykle przydatnych narzędzi, które warto mieć zawsze pod ręką. Zobacz, jakie narzędzia AI mogą pomóc Ci w codziennych zadaniach w Twojej pracy (i nie tylko!).

Pisz szybciej z Compose AI

Compose AI jest to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które bez problemu może zostać użyte w Dokumentach Google oraz na Gmailu. Z pomocą sztucznej inteligencji analizuje Twój styl, uczy się Twojego „głosu”, a następnie pomaga w autouzupełnianiu i generowaniu spersonalizowanego tekstu, dzięki czemu możesz pisać szybciej! Jak sugerują twórcy – Compose AI skraca czas pisania nawet o 40%. To narzędzie automatyzuje proces pisania, dzięki czemu bez stresu możesz zająć się innymi sprawami. Compose podobnie, jak ChatGPT pomaga w stworzeniu pomysłów na artykuły, tworzy spisy treści, zarys wpisów, generuje wartościowe treści, a także zajmie się edycją Twojego tekstu szybko sugerując nowe sformułowania. Maile także nie są mu straszne – z Compose AI szybko możesz odpowiedzieć na wiadomość.

Wtyczkę Compose AI możesz pobrać tu: Compose AI

 

Pracuj sprawniej z plikami PDF i ChatDOC

Prześlij długie artykuły, notatki, a nawet także całe książki i zapytaj ChatDOC o co, tylko chcesz! Narzędzie ChatDOC usprawnia Twoją pracę z plikami PDF! Masz pytanie do konkretnej sekcji, potrzebujesz wyjaśnienia tabeli, wykresów czy może potrzebujesz odnaleźć odpowiednie akapity? Pozwól sztucznej inteligencji zrobić to za Ciebie – a w kilka sekund uzyskasz dokładne i łatwe do zrozumienia odpowiedzi! Darmowa wersja narzędzia pozwala nawet na przesłanie do 2  dokumentów dziennie ograniczonych do 200 stron – zatem nawet bez wersji premium narzędzie może okazać się niezwykle przydatne w Twojej pracy!

Narzędzie ChatDOC możesz pobrać tu: ChatDOC

Wyszukaj nowe informacje z Wiseone

Narzędzie Wiseone pomaga w szybkim wyszukiwaniu wiarygodnych i przydatnych informacji do tematu, który Cię interesuje. Wiseone tłumaczy skomplikowane frazy, weryfikuje informacje na podstawie różnych źródeł, a także odpowiada na pytanie dotyczące czytanego przez Ciebie tekstu.

Wtyczkę Wiseone możesz pobrać tu: Wiseone

Stwórz interaktywny kurs z Mini Course Generator

 

Wzbogać swój kurs, warsztaty i szkolenia o interaktywne mini-kursy z Mini Course Generator. To narzędzie to inteligentny asystent, który szybko pomoże Ci w stworzeniu wartościowych materiałów do Twojego kursu. Prezentuj swoją wiedzę na kartach przygotowanych przez program.

Mini Course Generator możesz pobrać tu: Mini Course Generator

Napisz kod z CodeSquire

Pisanie kodu w kilka chwil? CodeSquire Ci w tym pomoże! Pisz szybciej kod z podpowiedziami i sugestiami od swojego inteligentnego asystenta. CodeSquire uzupełnia kod, pisze funkcje i tłumaczy język na zapytania SQL – i nie tylko! To narzędzie to must-have w pracy analityków danych!

CodeSquire możesz pobrać tu: CodeSquire

Zyskaj więcej czasu na rozwój swojej firmy

Sztuczna inteligencja jest obecna w naszym życiu praktycznie na każdym kroku – nie przegap okazji na wykorzystanie jej do zwiększania produktywności swojej własnej pracy. Zajmij się rozwojem Twojej firmy – AI pomoże Ci w zrobieniu reszty!

O oszczędności czasu wiemy najwięcej – w końcu na co dzień Team ZnajdźReklamę.pl pomaga Klientom zaoszczędzić ich cenny czas. Zyskaj więcej czasu na zajmowanie się swoimi sprawami – planowanie skutecznej kampanii outdoorowej zostaw nam. 🙂 ZnajdźReklamę.pl to zespół specjalistów, w których ręce możesz powierzyć swoją reklamę. Kompleksowo realizujemy kampanie outdoorowe dla naszych Klientów – od planowania, przez wydruk i montaż, aż po raportowanie efektów. Współpraca z nami to oszczędność czasu – wszystko zrobimy za Ciebie!

Skontaktuj się z nami i sprawdź!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.