System ZnajdźReklamę.pl – poznaj jego możliwości!

System ZnajdźReklamę.pl – poznaj jego możliwości!

Często jako jedną z naszych mocniejszych stron podajemy nasz system. System, który może zdziałać – i działa cuda 🙂  Mówimy także, że u nas „wszystko jest w jednym miejscu”. A za tym wyrażeniem stoi ponownie nic innego, jak nasz w pełni zautomatyzowany profesjonalny system, który stał się niezbędnym elementem wszystkich przeprowadzonych przez nas kampanii. Bo przy jego niezastąpionej pomocy zorganizowaliśmy ponad 2000 kampanii – i zrobiliśmy to ekspresowo. Zatem – zastanawiasz się, co kryje się w systemie ZnajdźReklamę.pl? Pakiet przydatnych narzędzi, dzięki którym promocja w outdoorze staje się naprawdę prosta! Sprawdź, jakie możliwości ma nasz system i poznaj jego potencjał z naszym liderem doradców ds. reklamy zewnętrznej, Oskarem Kolmasiakiem, który w krótkim filmie wytłumaczył – co tak naprawdę w systemie ZnajdźReklamę.pl gra 🙂

Co znajdziesz w naszym systemie? Wszystko, czego potrzebujesz!

…do stworzenia skutecznej kampanii outdoorowej 🙂

25 formatów reklamowych

Od billboardów, przez citylighty, aż po murale i reklamy w komunikacji miejskiej i na autobusach. Możesz wybrać między 25 formatami reklamowymi, które są dostępne w naszym systemie. Każdy nośnik różni się od siebie ceną, wielkością, lokalizacją, osiąganym zasięgiem i możliwościami kreatywnego zastosowania Twojej kreacji. Jak zatem wybrać idealny? Poznaj zalety najpopularniejszych formatów reklamowych i wybierz ten, który najbardziej spełnia Twoje potrzeby.

Dowiedz się, czemu wybór idealnego formatu reklamy zewnętrznej ma znaczenie?

70 tysięcy nośników od 465 dostawców

W ZnajdźReklamę.pl dysponujemy największą bazą nośników w Polsce – która stale rośnie! 🙂 Obecnie w naszym systemie masz dostęp do ponad 70 tysięcy nośników reklamowych różnego formatu, w różnych lokalizacjach – i od różnych dostawców.

900 miejscowości – od aglomeracji aż po małe i średnie miasta i miejscowości

Jesteśmy zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miastach oraz miejscowościach. Rynek reklamy outdoorowej to nie tylko Warszawa, Kraków, czy Wrocław. Z nami możesz wykorzystać potencjał dotarcia do 70% Polaków, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach i sprawdzić, jakie korzyści czekają na Ciebie w tych miejscach!

Zasięg Twojej reklamy

Wybierzemy dla Ciebie najskuteczniejsze nośniki outdoorowe – a ty poznasz ich zasięg jeszcze przed startem kampanii. Ze ZnajdźReklamę.pl nie musisz się domyślać, zastanawiać i dociekać, ile osób tak naprawdę zobaczyło Twoją reklamę. Dzięki naszemu systemowi poznasz zakładaną widownię danego nośnika, jak również faktyczną liczbę odbiorców Twojego przekazu tuż po zakończeniu kampanii.

Więcej o pomiarze widowni reklamy przeczytasz tutaj: Badanie liczby odbiorców reklamy zewnętrznej? Oczywiście!

Raport zdjęciowy

Po wyklejeniu przekazów reklamowych i umieszczeniu ich w precyzyjnie wybranych lokalizacjach otrzymasz od nas szczegółowy raport, w którym znajdziesz zdjęcia Twojej kampanii w outdoorze. Nie musisz udawać się do każdego z wybranych miejsc, żeby zweryfikować swoją reklamę – podeślemy Ci zdjęcia, na których bez problemu zobaczysz, jak wygląda Twoja reklama. 🙂

Więcej o systemie ZnajdźReklamę.pl opowie nasz lider doradców ds. reklamy zewnętrznej – Oskar Kolmasiak 🙂

Chcesz zobaczyć możliwości naszego systemu na własne oczy?

Daj nam znać – a nasz doradca zorganizuje dla Ciebie skuteczną kampanie reklamową z pomocą naszego niezastąpionego systemu! Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu na rynku OOH poznaliśmy każdą stronę outdooru w Polsce. Mamy ponad 70 tysięcy nośników w ponad 900 miejscowościach – i wciąż się rozwijamy! Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę! W naszej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.