Jak stworzyć skuteczne reklamy mobilne?

Jak stworzyć skuteczne reklamy mobilne?

Jak dotrzeć z reklamą do najróżniejszych zakątków miasta? Odpowiedź jest prosta – postaw na reklamy mobilne! Reklama na pojazdach nie tylko podróżuje po całym mieście, ale także zwraca na siebie uwagę i jest łatwa do zapamiętania! Jedną z form promocji mobilnej jest reklama w komunikacji miejskiej – na oraz w autobusach i metrze! Komunikacja miejska to jeden z najpopularniejszych środków transportu w większości miast. W każdej minucie setki autobusów kursuje po swoich trasach przewożąc tysiące osób po całym obszarze miasta.

Zalet tej formy reklamy jest wiele – nowoczesność, duży zasięg i łatwość połączenia przekazu z innymi formami! Co ciekawe – reklamy mobilne mogą także trafić tuż pod drzwi Twojej konkurencji (zobacz nasz wpis o konflikcie Aldi vs Marks & Spencer)! Zatem – jak stworzyć skuteczne reklamy mobilne? Wyróżnij się, bądź kreatywny i wyjdź z utartych schematów. Zobacz, jak zrobiły to inne marki!

Autobus prosto z horroru!

Czy w Tajlandii rozpoczęła się przerażająca apokalipsa zombie? To pytanie mogli zadawać sobie kierowcy podróżujący obok autobusu stworzonego na potrzeby promocji filmu Netflixa pt. „All of us are dead”. Hiperrealistyczna kreacja przejechała ulicami Tajlandii strasząc kierowców oraz przechodniów, którzy mieli okazję zobaczyć to nietypowe zjawisko. I przyznajemy – iluzja przerażonych, uciekających przed zombie dzieci może być ciekawym widokiem w drodze do pracy. 🙂

reklamy mobilne

Straszna reklama jednak spotkała się z mieszanymi opiniami. Dla jednych – zbyt realistyczna reklama mogła zmieszać kierowców, którzy nie wiedzą o fabule produkcji Netflixa. Dla drugich – oryginalna, kreatywna reklama, która zwraca na siebie uwagę! Na szczęście Ci drudzy byli większością i ogólna percepcja reklamy spotkała się z pochwałami.

Jazda do góry nogami

Netflix znowu stawia na reklamę na autobusie – i stawia pojazd do góry nogami! 🙂 Tym razem z okazji premiery drugiego sezonu Stranger Things – reklama serialu pojawiła się na czarnym autobusie podróżującym po Nowym Jorku. Odwrócenie reklamy i stworzenie iluzji autobusu jadącego do góry nogami robi wrażenie i przyciąga uwagę!

Co tak się błyszczy?

Niezwykle błyszczący autobus pojawił się na ulicach Londynu i stylowo reklamował najnowszy napój marki Evian! Świecące gwiazdki umieszczone na folii oklejonej na autobusie to nie tylko uroczy dodatek, ale także nawiązanie do nowej cechy produktu – czyli musowania! Błyszczenie na autobusie ma wizualizować jak wygląda gazowanie! Dodatkowo i co najważniejsze – puszka, w której znajduje się wspomniany musujący napój może być w pełni poddana recyklingowi!

Harmonijka to dobry sposób na przedłużenie autobusów…. i reklam 😉

Muzyczny event Camden Irish Music Festival w świetny sposób dopasował swoją promocję do nośnika reklamowego! Harmonijka londyńskiego autobusu stała się częścią reklamy festiwalu i stworzyła iluzję akordeonu! Już samo zdjęcie robi wrażenie – możemy tylko sobie wyobrazić, jak autobus niezwykle wygląda w ruchu!

Węże w autobusie!

Kto tym razem przejął autobus? Najpierw zombie, a teraz wąż! Kreatywna reklama zoo w Kopenhadze obejmowała cały pojazd – dosłownie 😉 Dzięki stworzeniu iluzji węża oplatającego autobus i odpowiednim cieniowaniu reklama zyskała wymiar 3D! I to nie wszystko – wąż owija się wokół autobusu, a nawet go miażdży! Artyści zaangażowani przy projekcie wykonali świetną pracę przy kreacji oklejenia, dzięki temu reklama obiła się szerokim echem zarówno wśród przechodniów, jak i Internatów! I jak widać – reklama wciąż robi wrażenie, dlatego o niej piszemy! 🙂

Po inwazji zombie, i ogromnego węża czas na… Krakena!

Jak widać – autobusy miejskie nie mają łatwo 😉 Tym razem to Kraken stara się zmiażdżyć duży londyński autobus! Ogromne macki owijające się wokół pojazdu to nic innego jak reklama kultowego rumu o nazwie.. oczywiście Kraken 🙂 Marka Proximo Spirits od lat wykorzystuje autobusy miejskie z oryginalnym oklejeniem w celu promocji swojego popularnego produktu w nieszablonowy sposób!

Twoja reklama outdoorowa też może się przemieszczać!

Czy wiedziałeś, że w ZnajdźReklamę.pl oferujemy także umieszczenie Twojej reklamy na autobusach i w komunikacji miejskiej? Takie rozwiązania pozwalają na dotarcie do tysięcy odbiorców każdego dnia. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę wśród nośników różnego typu w całej Polsce! W naszej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.