Jakie korzyści posiadają cyfrowe reklamy outdoorowe?

Jakie korzyści posiadają cyfrowe reklamy outdoorowe?

O DOOH (digital out-of-home) – czyli cyfrowych reklamach reklamowych możemy mówić wiele! Ich potencjał jest nieograniczony, a korzyści ze skorzystania z tego typu reklamy są niezliczone! W formacie DOOH rozkochały się światowe marki, które prześcigają się w wymyślaniu kreatywnych reklam! Od przekazów 3D do hiperrealistycznych kreacji, które zapierają dech w piersiach! W Polsce rynek reklamy digitalowej to kiełkujące medium, które powoli wchodzi do standardu kampanii w naszym kraju! Polskie firmy zaczęły doceniać możliwości cyfrowej reklamy outdoorowej – i wraz z nimi polscy konsumenci!

Jakie zalety posiadają cyfrowe reklamy outdoorowe?

Widoczne 24/7

Co wygląda świetnie zarówno w dzień, jak i w nocy! Cyfrowe reklamy outdoorowe! Ekrany LED-owe wykorzystane do stworzenia tego typu nośnika sprawiają, że przekaz jest tak samo widoczny zarówno przy świetle dziennym, jak i po zmierzchu. Zwiększa to znacznie zasięg reklamy – jednocześnie wyróżniając ją wśród innych nośników reklamowych. Możesz dotrzeć do Klientów w każdej porze dnia!

Dynamiczny przekaz przyciąga uwagę…

i na dłużej zostaje w pamięci! Dodanie do swojej reklamy dynamicznego elementu wzmacnia przekaz i sprawia, że reklama szybko przyciąga wzrok odbiorcy! A nowoczesny odbiorca zdecydowanie potrzebuje i oczekuje dynamicznego i przede wszystkim – ciekawego przekazu! Ten typ reklamy zdecydowanie wyróżnia się wśród innych – statycznych form reklamowych, co daje jej przewagę już przy pierwszej sekundzie kontaktu z odbiorcą!

Elastyczna forma

Na jednym nośniku mogą być wyświetlane kilka spotów – dlatego większość lokalizacji jest dla Ciebie dostępna. Dodatkowo – kampanię możesz wykupić na kilka dni. Telebimy – ekrany LED to wygodne i skuteczne rozwiązanie w Twojej kampanii!

Kreatywna reklama

DOOH tylko czeka na Twoje kreatywne pomysły. Dynamiczny przekaz ma mnóstwo możliwości, na których możesz umieścić większą ilość treści – i możesz to zrobić w kreatywny sposób! Pokaż wszystkie zalety Twojego produktu, przedstaw ducha swojej marki lub zaskocz innych swoją oryginalnością – z cyfrowym przekazem wszystko jest możliwe! 😉

Konsumenci uwielbiają reklamy cyfrowe!

Nawet czasem bardziej niż sami marketerzy! Badania firmy Kantar Group wykazały, że w 8 na 11 badanych krajów – to konsumenci byli bardziej otwarci na DOOH! To właśnie większość konsumentów (70%) twierdzi, że reklama cyfrowa jest „naprawdę aktualna” i przydatna jako medium informacyjne o produkcje i firmach! A DOOH nie tylko informuje – a także zachęca do interakcji! 38% ankietowanych odwiedziło stronę internetową widoczną na przekazie reklamowym, a 24% użyło kodu QR (więcej o potencjale kodów QR przeczytasz tutaj)!

Twoja cyfrowa reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz nowoczesne, ciekawe, a do tego bardzo efektywne formy reklamy, które dostosowane są do współczesnego odbiorcy! Pokaż charakter swojej marki tworząc spot reklamowy na telebimach w licznych miastach całej Polski. Skontaktuj się z nami, a pomożemy i doradzimy Ci w zakresie Twojej reklamy!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.