Kampanie tranzytowe – czyli Twoja reklama w ruchu!

Kampanie tranzytowe – czyli Twoja reklama w ruchu!

Reklama na pojazdach to sposób na kreatywną reklamę, która jeździ w miejsca, do których nie docierają inne formaty reklamowe! Nie tylko podróżuje po całym mieście, ale także zwraca na siebie uwagę i jest łatwa do zapamiętania! Komunikacja miejska to jeden z najpopularniejszych środków transportu w większości miast. Rozwiązanie, jakim jest oklejenie autobusu i tramwaju pozwala na dotarcie z reklamą do wielu tysięcy osób, które korzystają z komunikacji dzień w dzień. W każdej minucie setki autobusów kursuje po swoich trasach przewożąc pasażerów po całym obszarze miasta. Wśród formatów kampanii tranzytowych rozróżnia się dwa sposoby oklejenia autobusów – bus back oraz full cover. Pierwszy z nich polega na oklejeniu całego tyłu pojazdu, natomiast kolejne rozwiązanie to oklejenie całej powierzchni autobusu lub tramwaju. Zatem – jakie zalety kryją się za reklamą na pojazdach? Sprawdź!

Twoja reklama dotrze tam, gdzie nie ma innych formatów reklamy!

Jak dotrzeć z reklamą do najróżniejszych zakątków miasta? Odpowiedź jest prosta – postaw na reklamy mobilne! Reklamy na pojazdach docierają tam, gdzie uchwała krajobrazowa ograniczyła możliwości reklamy outdoorowej (o wpływie uchwały krajobrazowej na rynek reklamy OOH przeczytaj tutaj!). Autobusy miejskie spotkasz zarówno w centrum miasta, jak również na obrzeżach – a razem z nimi Twoją reklamę! Co ciekawe – reklamy mobilne mogą także trafić tuż pod drzwi Twojej konkurencji (zobacz nasz wpis o konflikcie Aldi vs Marks & Spencer)!

Długi czas ekspozycji

Reklama na pojazdach to atrakcyjna forma reklamy o zwiększonym czasie ekspozycji reklamy! Jest to nienarzucający się format, który idealnie „wtapia” się w przestrzeń miejską. Autobusy odbywają swoje trasy podróżując po mieście przez cały dzień – tym samym docierając do Twoich potencjalnych Klientów i zwiększając zasięg reklamy.

Opłacalna inwestycja

Kampania tranzytowa charakteryzuje się relatywnie niskimi kosztami dotarcia do Klienta. Masowe dotarcie, jakie zapewnia reklama na komunikacji miejskiej jest nieocenione! Podróżujący, jak również piesi spacerujący obok trasy autobusu stają się odbiorcami reklamy – są to liczby, które inne formy promocji nie oferują.

Kreatywny sposób na reklamę!

Autobusy i tramwaje to płótna czekające na swojego artystę z rynku reklamy! Zarówno tył, jak i bok pojazdu mogą być świetnym miejscem na stworzenie kreatywnej reklamy. Mistrzowie reklamy chętnie wykorzystują ten potencjał w swoich kampaniach outdoorowych!

Twoja reklama outdoorowa też może się przemieszczać!

Czy wiedziałeś, że w ZnajdźReklamę.pl oferujemy także umieszczenie Twojej reklamy na autobusach i w komunikacji miejskiej? Zalet tej formy reklamy jest wiele – nowoczesność, duży zasięg i łatwość połączenia przekazu z innymi formami! Takie rozwiązania pozwalają na dotarcie do tysięcy odbiorców każdego dnia. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę wśród nośników różnego typu w całej Polsce! W naszej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.