Najciekawsze reklamy w komunikacji miejskiej

Najciekawsze reklamy w komunikacji miejskiej

Reklamy w komunikacji miejskiej to świetny sposób na dotarcie do tysięcy, a nawet setek tysięcy odbiorców każdego dnia! Podróżujący, jak również piesi spacerujący obok trasy autobusu stają się odbiorcami reklamy – są to liczby, które inne formy promocji nie oferują. Masowe dotarcie, jakie zapewnia reklama na komunikacji miejskiej jest nieocenione! Reklama na pojazdach to atrakcyjna forma reklamy o zwiększonym czasie ekspozycji reklamy! Jest to nienarzucający się format, który idealnie „wtapia” się w przestrzeń miejską. Autobusy odbywają swoje trasy podróżując po mieście przez cały dzień – tym samym docierając do Twoich potencjalnych Klientów i zwiększając zasięg reklamy. A reklamy w komunikacji miejskiej to nie tylko oklejenie autobusów – to także reklamy w metrze, w tramwajach, jak również wewnątrz pojazdów! Komunikacja miejska to świetne miejsce na Twoją kreatywną reklamę! Szukasz pomysłów i inspiracji na swoją kreacje? Sprawdź najciekawsze przykłady reklam w komunikacji!

Bus Back/Full Back – Reklama z tyłu autobusu

Żeby zrozumieć świetność powyższej kreacji, trzeba najpierw poznać branżę firmy Specsavers! Jest to brytyjska sieć zajmująca się sprzedażą produktów optycznych, m.in. okularów i soczewek kontaktowych. Pewnie już domyślacie się sensu tej dość nietypowej kreacji – kierowca ze złym wzrokiem powinien iść do Specsavers! Poznaj zalety reklam w komunikacji miejskiej tutaj!

Reklama na autobusie

Kampania „Giant Lobster Bus” jeździła po Nowej Zelandii i promowała współpracę firmy Visa z Wellington On a Plate Culinary Festival! Nietypowa kreacja zwracała na siebie uwagę i zachęcała do wzięcia udziału w Wellington On a Plate Culinary Festival! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat reklam umieszczanych na pojazdach komunikacji miejskiej? Kliknij tutaj i poznaj moc reklamy w ruchu!

Reklama na tramwaju

fot. Tramwaje Warszawskie

Tramwaj LEGO w podróży przez Warszawę! Ten niezwykle ciekawy tramwaj przez cały listopad 2022 będzie jeździł wyznaczoną trasą, która obejmuje oficjalne punkty sprzedaży produktów LEGO w Warszawie! W środku na podróżnych czekają ozdoby z klocków LEGO, figurki Świętego Mikołaja oraz Ninja Kai, a dzieci podróżujące tym pojazdem dostaną listy, które będą mogły wysłać do Świętego Mikołaja! Akcja została zorganizowana przez markę LEGO oraz spółkę Tramwaje Warszawskie! Przeczytaj więcej o reklamach na tramwajach tutaj!

Reklama w metrze

Gdyby film o tytule „Bullet Train” nie miał reklamy w podmiejskich pociągach to zdecydowanie byłoby coś nie tak! ???? Taki tytuł aż sam prosi się o podziemną kreację! Na szczęście twórcy zdecydowali się „pójść na całość” i zamieścić reklamę nie tylko na citylightach, ale także na wagonach oraz w środku pojazdu! Kreacje z Bradem Pittem oraz resztą obsady przejęły nowojorską stację w celu szerokiej i efektywnej promocji filmu! Reklamy pojawiły się w Nowym Jorku 16 lipca i będą tam czekać aż do premiery, która będzie miała miejsce już 5 sierpnia! Więcej o reklamie w metrze przeczytasz tutaj!

Reklama wewnątrz komunikacji miejskiej

reklamy w komunikacji miejskiej

Co robić w czasie długiej podróży komunikacją miejską? Kreatywne reklamy wewnątrz pojazdów umilą odbiorcom czas – a do tego sprawią, że Twój przekaz zostanie nie tylko „pochłonięty”, ale także zapamiętany! Firma Casper sprzedająca poduszki, materace i inne produkty do spania postanowiła wykorzystać potencjał tej przestrzeni reklamowej i zaprezentować pasażerom łamigłówki. I to nie zwykłe łamigłówki – ale związane ze snem! Chcesz sprawdzić swoje odpowiedzi? Na kreacji dostępny był link do strony www, na którym znajdowały się wszystkie rozwiązania!

Twoje reklamy w komunikacji miejskiej ze ZnajdźReklamę.pl!

Sprawdź, co mogą zdziałać dla Ciebie specjaliści ze ZnajdźReklamę.pl!  W naszej ofercie znajdziesz umieszczenie Twojej reklamy na autobusach, tramwajach, a także wewnątrz pojazdów komunikacji miejskiej! Zalet tej formy reklamy jest wiele – nowoczesność, duży zasięg i łatwość połączenia przekazu z innymi formami! Takie rozwiązania pozwalają na dotarcie do tysięcy odbiorców każdego dnia. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.