Reklama na tramwajach – czyli Twoja kampania w całym mieście

Reklama na tramwajach – czyli Twoja kampania w całym mieście

Tak, jak reklama na autobusach – reklama na tramwajach stała się ciekawą opcją dla firm poszukujących nietypowych rozwiązań promocyjnych. Oprócz swojego ogromnego zasięgu, skuteczności oraz wydłużonego czasu eskpozycji – reklama na tramwajach charakteryzuje się także większą zauważalnością. To właśnie ona dociera do różnorodnych zakątków Twojego miasta, zatrzymuje się na przystankach, światłach i przewozi tysiące podróżujących każdego dnia! Jednak odbiorcami takiego przekazu nie są jedynie osoby korzystające z komunikacji miejskiej – ale również piesi i kierowcy! A reklama w komunikacji miejskiej nie ogranicza się jedynie do oklejenia tramwaju – możesz umieścić także swoją reklamą wewnątrz pojazdu komunikacji miejskiej np. w ramkach lub na monitorach! Sprawdź potencjał Twojej reklamy w ruchu!

Reklama na tramwajach – formaty reklamowe

Jak już wspomnieliśmy – reklama w komunikacji miejskiej, a dokładnie w tramwajach obejmuje trzy formaty reklamowe. Jest to oklejenie całego pojazdu lub umieszczenie przekazu w ramkach znajdujących się wewnątrz tramwaju, masz także opcję bardziej multimedialnej wersji reklamy – na monitorach! Oklejając cały tramwaj, maksymalizujesz efekty swojej kampanii – duża powierzchnia reklamowa oraz długi czas ekspozycji odbiorców to Twój przepis na sukces. Jeśli zdecydujesz się na drugą formę reklamy – czyli reklamy w ramkach, to Twoja reklama trafi do niezwykle efektywnego małoformatowego nośnika! Mimo niewielkich rozmiarów, możesz liczyć na dużą skuteczność tego formatu – ze względu na to, że podróżujący często zerkają na takie reklamy w czasie długiej podróży po mieście! Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są monitory – które swoją dynamicznością przyciągną uwagę każdego. Tak, jak na ramkach, przekaz na monitorach jest „pochłaniany” przez odbiorców, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Na monitorach możesz wyświetlić krótkie spoty, plansze informacyjne lub ciekawe grafiki, które skutecznie wypromują Twoją firmę.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na tramwajach?

Twoja reklama podróżuje po całym mieście!

Reklama na tramwajach dotrze do każdego zakątka miasta, gdzie prowadzą trasy komunikacji miejskiej! A tramwaje docierają niemalże wszędzie – od obrzeży do samego centrum! A centrum to niezwykle wartościowa lokalizacja, bo właśnie najczęściej tam zostały wprowadzone ograniczenia dotyczące reklamowania ze względu na wprowadzenie uchwał krajobrazowych (więcej o tym przeczytasz tutaj)! Dotrzesz ze swoją reklamą w miejsca, gdzie nie ma innych formatów reklamowych!

Dotrzesz do tysięcy, a nawet setek tysięcy odbiorców każdego dnia!

Komunikacja miejska to wciąż numer 1 wśród środków transportu w miastach! Każdego dnia tysiące, a nawet setki tysięcy mieszkańców oraz turystów korzystają z autobusów i tramwajów! Dotrzyj do tej ogromnej liczby potencjalnych Klientów ze swoją kreatywną reklamą na tramwaju!

Jest to nietypowa forma reklamy, która zwraca na siebie uwagę!

Nietypowo oklejone tramwaje to sposób na zwrócenie wzroku przechodniów na Twój przekaz! Wyróżnij się wśród konkurencji i postaw na ciekawą kreacje, która zostanie na długo zapamiętana przez Twoich odbiorców!

W tym formacie czas ekspozycji Twojej reklamy jest wydłużony!

Wysoki współczynnik zapamiętywalności w tym formacie reklamowym to wynik długiego i wielokrotnego kontaktu z reklamą. Podróżujący spędzają w tramwajach od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu minut – tym samym pochłaniają także Twój przekaz reklamowy umieszczony w pojeździe!

Twoja reklama na tramwajach – ze ZnajdźReklamę.pl

Chcesz rozpocząć swoją podróż z reklamami na tramwajach, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Sprawdź, co mogą zdziałać dla Ciebie specjaliści ze ZnajdźReklamę.pl!  W naszej ofercie znajdziesz umieszczenie Twojej reklamy na autobusach, tramwajach, a także wewnątrz pojazdów komunikacji miejskiej! Zalet tej formy reklamy jest wiele – nowoczesność, duży zasięg i łatwość połączenia przekazu z innymi formami! Takie rozwiązania pozwalają na dotarcie do tysięcy odbiorców każdego dnia. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy idealne miejsce na Twoją reklamę!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.