Blog Znajdzreklame.pl nagrodzony w konkursie „Blog Roku 2012”

Już po raz piąty polskie firmy konkurowały w konkursie na Blog Firmowy Roku. Dotychczas przez konkurs przewinęło się blisko 500 blogów firmowych.

Tym samym miło nam poinformować, że w tym roku blog Znajdźreklamę.pl otrzymał zaszczytne 3 miejsce w kategorii STARTUP.

Wyróżnienie jest tym większe, gdyz jak zauważył organizator w tej kategorii konkursu z racji jej nowości oraz ograniczonej ilości zgłoszeń  „wszystkie 3 blogi mogą  uznawać się za bloga roku” – stąd brak oznak z rozróżnieniem na poszczególne miejsca, jak w przypadku innych kategorii. Gratulujemy pozostałym nagrodzonym ursamaior.pl/blogagnesm.pl 🙂

Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych. Głównym kryterium oceny blogów jest przełamywanie stereotypów w komunikacji pomiędzy firmami a konsumentami.

Od trzech lat firmowe blogowanie oceniają studenci, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla zgłaszających się marek. W tym roku jurorami w konkursie byli studenci specjalizacji magisterskiej „Nowe media” w Collegium Civitas.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Dominik Kaznowski, który od 2007 roku tworzy blog o blogach firmowych – blogifirmowe.com. – W ciągu ostatnich pięciu lat rynek przeszedł niemal całkowitą ewolucję w kwestii podejścia do otwartej komunikacji w sieci. Blogi są dzisiaj wykorzystywane nie tylko przez największe marki z sektora telekomunikacyjnego (Orange, Play, Netia) czy finansów (BZ WBK, PKO BP, DM BOŚ), ale również jednoosobowe firmy ze wszystkich sektorów gospodarki – mówi Kaznowski.

 

Od siebie dodam tylko  podziękowania dla całej ekipy Znajdzreklame.pl i wszystkich, którzy trzymają kciuki za  projekt na co dzień. Niezmiernie miło zostać wyróżnionym za coś  co robi się dużym zaangażowaniem i pasją 🙂

„To mówisz, że blog ma 3-cie miejsce?”, „No tak, patrz!”

strona konkursu: www.blogifirmowe.wordpress.com