Kilka zmian na ZnajdźReklamę.pl

Od czasu uruchomienia ZnajdźReklamę.pl stale rozwijamy naszą platformę. Nawiązujemy kontakty z kolejnymi właścicielami miejsc reklamowych, dzięki czemu udało nam się pozyskać ponad 1000 nowych billboardów.

Z racji tego, że przekroczyliśmy granicę tysiąca nośników gotowych do wynajęcia, chcemy Was zachęcić do przeprowadzenia swojej pierwszej kampanii. W związku z tym dajemy Wam upust 10%, na wszystkie kampanie, które zamówicie do końca marca. Dlatego jeśli masz zamiar reklamować się w tym roku zamów kampanię już teraz!Na dzień dzisiejszy oddajemy do Waszej dyspozycji ponad 1300 nośników w ponad 80 miastach z całego kraju, a liczba ta stale rośnie.

W ciągu miesiąca w ZnajdźReklamę.pl zarejestrowało się ponad 150 firm i utworzono ponad 500 próbnych kampanii. Teraz czekamy tylko na te prawdziwe 🙂

W odpowiedzi na Wasze sugestie, do panelu tworzenia kampanii, dodaliśmy opcję powiadamiana o dodaniu nośników, które były wyszukiwane, ale nie zostały znalezione. Dzięki temu będziemy wiedzieli w jakich lokalizacjach należy dodać kolejne billboardy w pierwszej kolejności. Możliwość ta widoczna jest zarówno w wyszukiwarce, jak i na mapie.

 

Teraz gdy nie znajdziesz nośników w miejscowościach, które Cię interesują wystarczy, że naciśniesz podany link, a my otrzymamy informację o jakie lokalizacje w pierwszej kolejności uzupełnić naszą bazę. Gdy tylko dodamy odpowiednie billboardy, powiadomimy Cię o tym wysyłając e-mail.

Gdy przeglądając mapę nie znajdziesz  nośników w tych miejscach, w których chciałbyś wynająć billboard, wystarczy że klikniesz link nad mapą. Pojawi się okno, w którym możesz wypisać lokalizacje, którymi jesteś zainteresowany.

Na stronie głównej zamieściliśmy też podstawowe informacje o naszej aktualnej bazie nośników – ilość billboardów w systemie oraz ich rozmieszczenie geograficzne. Umieściliśmy również formularz z zapisem do newslettera – dzięki temu nie musisz rejestrować się w serwisie, aby być na bieżąco z naszym projektem.

Mamy nadzieje, że zmiany które wprowadziliśmy są dobrą odpowiedzią na Wasze sugestie i pomogą Wam znaleźć interesujące Was billboardy reklamowe. Czekamy na kolejne podpowiedzi!