Postępy w projekcie

W związku z niedługim uruchomieniem portalu znajdzreklame.pl, w firmie dzieje się ostatnio całkiem sporo. Do najważniejszych wydarzeń można zaliczyć wizytę w dużym domu mediowym, będącym filią międzynarodowej firmy. Wspomniany dom mediowy zajmuje się rynkiem OOH w Polsce. Możliwość wizyty otrzymaliśmy dzięki pomocy naszego patrona nk.pl.

Jakie korzyści wynikły z naszego spotkania?

Okazuje się, że wystarczy godzina, dwie rozmowy z odpowiednimi osobami, aby sporo się nauczyć. I chociaż teraz jesteśmy bardziej świadomi faktu, jak wiele nas czeka zanim spełnimy naszą wizję, to rady oraz słowa otuchy, które otrzymaliśmy na pewno przyspieszą  naszą drogę do celu. Jesteśmy pewni, że wyciągniemy wnioski z tego pouczającego spotkania. Właściwie już zaraz po wizycie dokonaliśmy pewnych modyfikacji zarówno w systemie jak i w koncepcji projektu.

Co dalej?

W ciągu najbliższych 2 tygodni mamy zamiar uruchomić pierwszą wersję znajdzreklame.pl i zaprosić firmy do współpracy, testowania oraz przeprowadzania pierwszych kampanii reklamowych za pomocą czegoś czego jeszcze w Polsce nie było 🙂

Natomiast 16 stycznia odbędzie się prezentacja przed naszymi inwestorami, na której to przedstawimy pierwszą w pełni działającą wersję projektu. Po tym czasie narzędzie to będzie stale udoskonalane o nowe rozwiązania.

Na co dzień zaś regularnie poszerzamy naszą bazę nośników, która mamy nadzieję w chwili uruchomienia będzie liczyła ponad 2000 nośników z różnych firm! 🙂

Trzymajcie kciuki !