ZnajdźReklamę.pl

Reklama w Internecie - cena

Reklama w Internecie - cena Gdzie możemy spotkać potencjalnego konsumenta? W Internecie – bo właśnie tam spędza większość swojego wolnego czasu! Według danych z raportu DIGITAL 2023: POLAND przeciętny użytkownik Internetu w Polsce spędza w sieci około 6 godzin i 42 minuty na dobę (przedział wieku: 16-64 lata).

Wielu przedsiębiorców decyduje się właśnie na tę formę reklamy ze względu na jej skuteczność, elastyczność i zasięg. Reklama online jest świetnym rozwiązaniem dla każdej firmy, jest doskonałym sposobem na budowanie świadomości marki, a co więcej jest idealnym sposobem na pozyskanie nowych Klientów stosunkowo niskim kosztem! Niski koszt - czyli jaki?

Poznaj szacunkowe ceny reklam na najpopularniejszych platformach internetowych z oferty ZnajdźReklamę.pl!

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Google wie jak dotrzeć do potencjalnego Klienta i jak zachęcić go do działania! Wykorzystując imponującą liczbę użytkowników - aż 3 miliardy osób - oraz inteligentny algorytm śledzący ich zachowania, Google Ads staje się niezrównanym liderem w dziedzinie reklamy internetowej. System ten oferuje różnorodne formy reklamowe, dostosowane do najrozmaitszych potrzeb, począwszy od linków sponsorowanych, aż po atrakcyjne banery reklamowe. Google Ads wprost opanował przestrzeń online, nie dziwi więc, że coraz więcej marek decyduje się na tę niezawodną formę promocji.

Reklama w wyszukiwarce Google - ile kosztuje?

Reklama w wyszukiwarce Google - ile kosztuje?

Kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania Google to niezwykle skuteczny sposób dotarcia do potencjalnych klientów w momencie, gdy aktywnie poszukują informacji lub produktów związanych z Twoją działalnością. Linki sponsorowane, które pojawiają się jako pierwsze wyniki wyszukiwania, zapewniają Twoim klientom szybki dostęp do Twojej strony internetowej. Dzięki tej formie reklamy możesz skutecznie zebrać uwagę osób zainteresowanych zakupem produktów lub usług.

Ile kosztuje reklama w wyszukiwarce Google? Możesz osiągnąć aż 3000 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł!

Ile kosztuje reklama Display?

Ile kosztuje reklama Display?

Display, czyli reklama graficzna, to doskonały sposób na dotarcie do Twoich potencjalnych klientów na stronach internetowych, które odwiedzają. Dzięki temu rodzajowi reklamy możesz efektywnie promować swoje produkty lub usługi poprzez atrakcyjne i wizualne komunikaty. Wykorzystanie ciekawych wizualnie reklam w kampanii przyciąga zainteresowanie i uwagę użytkowników oraz zachęca do odwiedzenia Twojej strony internetowej. Reklama display daje Ci także możliwość precyzyjnego docierania do konkretnej grupy odbiorców. Ten rodzaj reklamy widoczny jest na stronach o różnej tematyce, co znacznie rozszerza jej zasięg i różnorodność grupy odbiorczej.

Ile kosztuje reklama Display? Możesz osiągnąć aż 5000 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł!

Ile kosztuje Google Shop – reklama produktowa?

Ile kosztuje Google Shop – reklama produktowa?

Google Shop to potężne narzędzie reklamowe, które umożliwia sklepom internetowym skuteczną promocję swoich produktów w sieci wyszukiwania. Reklamy produktowe wyróżniają się przejrzystą grafiką i jasnymi informacjami, które skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Dzięki reklamom produktowym w Google Shop możesz szybko i efektywnie prezentować swoje produkty w wynikach wyszukiwania. Użytkownicy widzą najważniejsze dla nich informacje - atrakcyjne wizualizacje produktów, ich ceny oraz inne, takie jak dostępność czy oceny klientów. Dzięki reklamom w Google Shop możesz precyzyjnie dotrzeć do potencjalnych Klientów zainteresowanych produktami, które oferujesz. Zwiększa to widoczność produktów oraz oferty e-sklepu, a także skutecznie zachęca do zakupu.

Ile kosztuje reklama produktowa Google Shop? Możesz osiągnąć aż 4000 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł!

Ile kosztuje reklama Performance Max?

Ile kosztuje reklama Performance Max?

Performance Max to format kampanii w Google Ads, który zrewolucjonizował sposób prowadzenia reklam online. Zastępując inteligentne kampanie produktowe i kampanie lokalne, Performance Max oferuje jeszcze szersze możliwości wyświetlania reklam. Kampanie Performance Max dają możliwość dotarcia do potencjalnych klientów w różnych kanałach reklamowych. Reklamy uruchomione w ramach Performance Max mogą być wyświetlane jako reklamy produktowe, w wynikach wyszukiwania, w sieci reklamowej, na platformie YouTube, w skrzynce odbiorczej Gmaila, w Google Discover oraz na mapach Google.

Ile kosztuje reklama Performance Max? Możesz osiągnąć nawet 7500 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł!

Ile kosztuje Reklama Microsoft Ads - Bing?

Ile kosztuje Reklama Microsoft Ads - Bing?

Na rynku przepełnionym reklamami w wyszukiwarce Google pojawił się istotny konkurent – Microsoft Advertising, znany także jako Bing Ads. Jego pojawienie się w naszym kraju nie przeszło bez echa – w końcu to wyczekiwana nowość na rynku reklam w wyszukiwarkach. Microsoft Advertising jest to system reklamowy, który należy do giganta technologicznego – Microsoftu. Microsoft Advertising, czyli reklamy w wyszukiwarce Bing stanowią unikalną alternatywę na rynku reklamy online. Bing z roku na rok, zwiększa swoją liczbę użytkowników, tym samym znacznie zwiększając także swój zasięg reklamowy. Obecnie Bing to bardzo opłacalny kanał promocyjny - jest to wolna przestrzeń reklamowa, w której łatwiej się wybić i zwiększyć szansę dotarcia do potencjalnego Klienta.

Ile kosztuje reklama w Bing? Możesz osiągnąć nawet 1360 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł!

Ile kosztuje Reklama YouTube Ads?

Ile kosztuje Reklama YouTube Ads?

YouTube to niezwykle popularna platforma video, która mimo swojego długiego stażu (prawie 20 lat) - wciąż rośnie na popularności! Jest to także platforma, w której według badań polscy użytkownicy najdłużej wyświetlają reklamy. Średnio użytkownicy serwisu widzieli reklamę przez 13,29 sekundy (według danych z raportu „Social Media 2023”, Gemius, PBI i IAB Polska). Platforma przyciąga miliony użytkowników z różnych grup demograficznych, co czyni ją bardzo atrakcyjnym miejscem reklamowym. Z reklamą na YouTube masz możliwość dotarcia do szerokiej i zróżnicowanej grupy, która nastawiona jest na długi content i ciekawe reklamy! Video ma moc!

Ile kosztuje reklama YouTube Ads? Możesz osiągnąć nawet 750 000 wyświetleń już od 1500 zł!

Ile kosztuje Reklama Linkedin Ads?

Ile kosztuje Reklama Linkedin Ads?

LinkedIn ze względu na swój biznesowy charakter jest świetnym sposobem na dotarcie prosto do określonych firm, pracowników, prezesów, czy managerów. LinkedIn Ads oferuje różnorodne formaty reklamowe. Możesz dotrzeć ze swoim przekazem do skonkretyzowanej grupy odbiorców na podstawie danych demograficznych, ich branży, stanowiska, czy firmy. Ponadto, rekruterzy poszukujący nowych talentów do swojej firmy mogą stworzyć reklamę opartą na ich umiejętnościach i kwalifikacjach – dopasowanych do stanowiska! Umożliwia to precyzyjne dotarcie do odpowiednich kandydatów i zwiększenie skuteczności procesu rekrutacyjnego. LinkedIn Ads to efektywny kanał reklamowy, który pozwala na dotarcie prosto do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Ile kosztuje reklama LinkedIn Ads? Możesz osiągnąć nawet 25 000 wyświetleń już od 1500 zł

Ile kosztuje Reklama Facebook Ads?

Ile kosztuje Reklama Facebook Ads?

Chcesz, żeby Twoje reklamy były wyświetlane w największym i najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie? Postaw na Facebooka! Reklamy na Facebook Ads są świetnym sposobem dotarcia do potencjalnych Klientów, zwiększenia świadomości o marce, pozyskania fanów, czy zwiększenia sprzedaży. Duża popularność Facebooka (17,65 mln użytkowników w Polsce) sprawia, że jego potencjał reklamowy jest ogromny. Poprzez niesamowite możliwości dopasowania reklam oraz ich rozmaite, złożone formy, sprawia, że w skuteczny sposób znajdziesz swoich nowych klientów. Reklamy na Facebooku mogą być precyzyjnie dopasowane do demograficznych cech użytkowników oraz ich zainteresowań, co znacznie zwiększa skuteczność reklamy. Jest to niezwykle atrakcyjny kanał reklamowy, który oferuje różnorodne formaty reklamowe, zaawansowane targetowanie oraz duży zasięg promocyjny.

Ile kosztuje reklama Facebook Ads? Możesz osiągnąć nawet 3000 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł

Ile kosztuje reklama Instagram Ads?

Instagram Ads, podobnie jak Facebook Ads jest potężnym narzędziem, które umożliwia firmom dotarcie do szerokiego grona użytkowników. Instagram to popularna platforma, na której zdjęcia i video grają pierwszą rolę. Może stanowić niezwykle skuteczną formę promocji, dzięki wykorzystaniu atrakcyjnych wizualnie przekazów, które zwrócą uwagę użytkowników portalu. Instagram Ads oferuje różnorodne formaty reklamowe - od postów promowanych po reklamy w sieci Stories. Dzięki szerokim możliwościom systemu możesz dopasować swój przekaz do preferencji Twojej grupy docelowej. Ten rodzaj reklamy daje możliwość efektywnego dotarcia do potencjalnych Klientów i przyciągnięcia ich uwagi.

Ile kosztuje reklama Instagram Ads? Możesz osiągnąć nawet 3000 przekierowań na Twoją stronę już od 1500 zł

Poznaj moc reklamy online

Jesteś zainteresowany reklamami w Internecie? W ZnajdźReklamę.pl oferujemy przeprowadzenie Twojej kampanii w najpopularniejszych mediach społecznościowych w naszym kraju. Natychmiastowe działanie, pełna kontrola skuteczności, stała optymalizacja – to tylko niektóre zalety reklamy internetowej! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

Zaufali nam
OFERTA
Chcesz szybko poznać ceny powierzchni reklamowych?

Czy wiesz, że mamy ponad 70 000 nośników reklamowych w całej Polsce? Jeśli chcesz stworzyć idealną kampanię - daj znać! Zostaw swojego maila, a już w kilka minut otrzymasz podstawowy cennik nośników reklamowych!

Oferta została wysłana na podany adres-email. Dziękujemy!

Otrzymaj swoją bezpłatną wycenę

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
  • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
  • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
  • Wynajęliśmy już ponad 25 000 nośników reklamowych w całym kraju.
  • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!